USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

У Луцьку на зупинці адвокат вистрелив у хлопця

15 Грудня 2013 17:42
У Луцьку волинський адвокат на зупинці громадського транспорту вистрелив у хлопця, - повідомляє «Волинський інформаційний портал».

Як йдеться у повідомленні, сьогодні вночі волинський адвокат влаштував на зупинці громадського транспорту в Луцьку стрілянину.

Чоловік прийшов на зупинку громадського транспорту зі зброєю. Там на той час перебувала й компанія молодих людей. Адвокат нецензурно висловлювався. Зрештою все дійшло до того, що чоловік ще й двічі вистрелив вгору.

Молоді люди намагалися заспокоїти дебошира. Однак чоловік дістав пістолет і вистрелив у хлопця. На щастя, зброя виявилася травматичною, а куля застрягла у куртці.

Зрештою адвоката обеззброїли, при цьому ще й добряче відлупцювали. Зараз він перебуває в лікарні.

В УМВС України у Волинській області нашому виданню підтвердили факт інциденту на зупипці. Однак, посилаючись на таємницю слідства, не повідомили наразі подробиць.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Адвокат Показати IP 15 Грудня 2013 17:48
ТАк автомат чи пістолет???
Уймись до Адвокат Показати IP 15 Грудня 2013 17:59
Адвокат, а не автомат. Вніматільніше читай.
інтересно Показати IP 15 Грудня 2013 17:57
А чим він відомий той адвокат, не підкажете. Не Буратіном случайно?
папа карло до інтересно Показати IP 16 Грудня 2013 11:33
ага, точно ним
Ігор Показати IP 15 Грудня 2013 18:47
Якщо це був самозахист, то в чому проблема?????????????????????????
Лучанин Показати IP 15 Грудня 2013 19:02
Не думаю що адвокат просто так стріляв. Знає закони. Зараз наволочі на вулиці повно. Г
укр. Показати IP 15 Грудня 2013 19:47
А чому не вказали прізвище такого відомого в Луцьку адвоката ?Невже сам...?Я хочу знати. А для редакціі напевно слабо?
Ізя Показати IP 15 Грудня 2013 21:12
"Як стало відомо ВІПу із достовірних джерел, сьогодні вночі відомий волинський адвокат влаштував на зупинці громадського транспорту в Луцьку стрілянину. Чоловік прийшов на зупинку громадського транспорту з автоматом. Там на той час перебувала й компанія молодих людей. Адвокат нецензурно висловлювався. Зрештою все дійшло до того, що чоловік ще й двічі вистрелив вгору. Молоді люди намагалися заспокоїти дебошира. Однак чоловік дістав пістолет і вистрелив у хлопця. На щастя, зброя виявилася травматичною, а куля застрягла у куртці. Зрештою адвоката обеззброїли, при цьому ще й добряче відлупцювали. Зараз він перебуває в лікарні. В УМВС України у Волинській області нашому виданню підтвердили факт інциденту на зупипці. Однак, посилаючись на таємницю слідства, не повідомили наразі подробиць."
Тая Показати IP 15 Грудня 2013 21:12
читати і плакати ))))) рембо в луцьку, осіпофф жжот
:) Показати IP 15 Грудня 2013 21:32
Осіпов
Штефан, Луцьк Показати IP 15 Грудня 2013 23:29
А чи не Сергій Сафулько?
Людина Показати IP 16 Грудня 2013 01:04
Чому автор статті не підписався? Чому не написали, що група малолітніх виблюдків вчинила розбій? Побили людину, яка пробувала себе захистити, забрали зброю, людина лежить у лікарні. яка різниця хто це - адвокат, продавець, водій? Вам потрібна дешева сенсація?
Лучанин Показати IP 16 Грудня 2013 09:03
Чому громадськість не знає прізвища цього "достойного" громадянина? Можливо, це політика, можливо, він опізіціонєр?
ааа Показати IP 16 Грудня 2013 13:24
Напевно він регіонал!
лучанка Показати IP 17 Грудня 2013 10:21
Як адвокат,то і висловлюватись можна і стріляти! Прямо таки,побили цяцю.