USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку невідомі знайшли і не повернули гаманець: просять впізнати

12 Лютого 2021 20:23
Лучан просять впізнати двох жінок, які знайшли гаманець і не повернули власнику.

Як повідомили представники потерпілого, 9 лютого близько 8:30 біля будівлі Волинського окружного адміністративного суду невідомі особи вчинили дії, які містять ознаки крадіжки.

За вказаним фактом правоохоронці внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення та розпочали досудове розслідування.

«Прошу допомоги у встановленні осіб, які можуть бути причетні до скоєного правопорушення. Винагорода та конфіденційність гарантується!» - зазначає потерпілий.

Контактний телефон: 0976575642
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Хммм Показати IP 12 Лютого 2021 21:07
Шо за брєд? Яка нафіг крадіжка? Шо упало то пропало! Хто найшов той маладєц і новий власник!
Народна прокуратура Показати IP 12 Лютого 2021 21:18
Ніяка це не крадіжка, а привласнення знайденого.
Читач Показати IP 12 Лютого 2021 21:45
Знайти на вулиці гаманець чи гроші, це вже кримінальний злочин?
Триндец Показати IP 12 Лютого 2021 23:40
а хто сказав що там був гаманець? просто клєвета !!!
Лучанин Показати IP 13 Лютого 2021 00:07
Так, це злочин. Знайдене обов'язково треба здати в міліцію, якщо немає як знайти власника. І якщо ніхто не звернеться якийсь час (чітко визначений Законом) то знайдена річ законно передається тому хто знайшов. А інакше, друзі мої, стаття.
Волиняка до Лучанин Показати IP 13 Лютого 2021 11:31
А якщо здати в поліцію, точно можна запити водою!
Хрен собачий до Лучанин Показати IP 13 Лютого 2021 12:55
А інакше друзі мої ти ЛОХ, якщо віддасиш гаманець поліції. Не забереш ти, забере вона..,поліція. :)
Саня Показати IP 13 Лютого 2021 00:21
З одного боку брєд повний !! Але за кордоном за таке сісти можеш !!!! Все що знайдено потрібно віднести в поліцію !!
Ксюша Показати IP 13 Лютого 2021 00:25
Бред якийся... Більше не могли нічого придумати!!!
Лучанин до Ксюша Показати IP 13 Лютого 2021 11:00
Значить хтось поважний згубив,мого гаманця б так не шукали...
А Показати IP 13 Лютого 2021 00:48
Це законно отак публікувати фотографії і публічно звинувачувати людей, бо комусь щось здалося?!!
За доброту Показати IP 13 Лютого 2021 01:56
Можливо він стояв і в нього випав гаманець вони просто підібрали біля нього і не відали, а пішли? Я колись теж загубив гаманець і саме важко це відновлювати всі документи, тому рахую якщо вже хтось і підняв гаманець не зважаючи на обставини потрібно повернути, на документах пишуть дані це не важко, а людині буде простіше, на його місті може бути кожен з нас.
Хрен собачий до За доброту Показати IP 13 Лютого 2021 12:58
Згідний, документи, кредитні карти ключі від хати треба повернути, а все інше, тобто кеш-винагорода тому, хто знайшов. :)
Анонім Показати IP 13 Лютого 2021 05:27
Документи варто повернути.
Степан Показати IP 13 Лютого 2021 06:33
Якщо в гаманці не було координат власника то кому мали віддати? Поліції? Чи першому перехожому?
Анонім до Степан Показати IP 15 Лютого 2021 06:34
Поліції. Вивчіть заеонодавство
Руслан Показати IP 13 Лютого 2021 07:21
Хаха! Лучан "просять" впізнати))) І що за це буде велике дякую і тяганина по кабінетам?
Лучанка Показати IP 13 Лютого 2021 07:59
Я знайшла лiки на проспектi Волi,дала оголошення в Бесплатку.Нiхто не вiдгукнувся!
Пп Показати IP 13 Лютого 2021 08:34
Ото херню пишуть..........згубили всерівно що викинули.....
Остап Вакарчук Показати IP 13 Лютого 2021 09:02
Якщо ви на дорозі, на тротуарі, у якомусь парку чи дворі, туалеті, у маршрутці, у тролейбусі чи в автобусі знайшли гаманець з грошима, з золотом чи валютою іншими речами і там присутня якась адреса чи адреса власника то обов'язково необхідно за тою адресою зв'язатись з людиною і пояснити ситуацію, в іншому випадку ваша дія згідно законодавства України буде розцінюватись як привласнення знайденого. І у випадку непередбачуваної ситуації ви будете притягнуті до відповідальності. А якщо у гаманці немає адреси то необхідно звернутись на місцеве телебачення та у поліцію і написати заяву з метою розшуку власника гаманця. Бо в другому випадку таким тюхтієм, який загубив гаманець, можете виявитися ви, і чекати від іншого громадянина порядності чи культури по відношенню до вас не представиться можливим.
11 до Остап Вакарчук Показати IP 13 Лютого 2021 11:13
Оголошення в газеті чи на телебаченні не безкоштовні. Ото я, знайшовши щось, дам оголошення в місцеву газету, заплачу із власного гаманця сотню чи півтори, а натомість, можливо, отримаю "дякую"????
янеробот до 11 Показати IP 13 Лютого 2021 14:45
оголошення про знайдену річ публікують безкоштовно.
Vds Показати IP 13 Лютого 2021 09:16
Ох йо шо ж то робиться, не зря я коли знайду гривню чи дві ніколи її не піднімаю, а то потім отакі во скажуть що вкрав.
Алик Показати IP 13 Лютого 2021 10:28
Народ ваш мягко говоря низкоморальный. Никогда не вернет.
Лучанин до Алик Показати IP 13 Лютого 2021 11:03
А ти до якого ж то народу відносишся???? І що ти тут робиш??? Ваш народ....
Ігор луцький до Алик Показати IP 13 Лютого 2021 11:21
Ага,ми чули,що 100%духовний і істінно православний народ живе в рассії.
Москаль до Ігор луцький Показати IP 14 Лютого 2021 11:31
Порядочность и воровство национальности не имеет
Євробидло Показати IP 13 Лютого 2021 11:02
Я колись найшов гаманець із документами і грошима і Сам найшов власника через фейсбук і віддав йому. Потім цю подію відсвяткував за його винагороду в Версалі)))
Вітя Показати IP 13 Лютого 2021 11:10
Ось такі ми ,якщо мені погано то хай сусіду буде ще гірше
Прохожий Показати IP 13 Лютого 2021 11:38
Після повідомлення в такому тоні принципово не віддав би, якби знайшов. Той хто згубив мав би просити повернути втрачене чи повернути за винагороду, а він просить допомогти встановити осіб, яка причетна до правопорушення і ще претензії пред'являє.
Місцевий Показати IP 13 Лютого 2021 12:00
Потім у вас просто на вулиці підійдуть і заберуть гаманець і ти будеш на весь світ верещати про погану поліцію і яке життя несправедливе. То можливо варто почати з себе? Саме таке бидло як ти і краде у людей речі. Вас відрізняє лише те, що ви боїтеся красти публічно.
Qwerty Показати IP 13 Лютого 2021 12:39
Як якесь падло вкраде бюджетні гроші при посаді, і злочин буде доведено, ви навіть імені невзнаєте правильного -буде все перекручено. А тут можна першого попавшого публікувати фото
От ще історія Показати IP 13 Лютого 2021 14:13
Моя знайома рік тому в міській лікарні знайшла гаманець. Повідомила про це чи то в довідкове бюре, чи то медперсоналу. За деякий час з'явилась пані-роззява, подякувала, запитала що з неї, віддячила (бо крім грошей і карток було посвідчення водія). А з годину з'явився в палаті міліціонер і пані-роззява, бо вона написала заяву про вимагання з неї грошей.... Оскільки, були свідки, що ніхто нічого за повернення не вимагав, закінчилось все соромом, зіпсованими нервами і гарним уроком для знайомої... P.S. це прості люди подякують за знайдену і повернену згубу. Так, що нічого не підіймайте, хай краще все пропаде-пропадом для роззяв
Василь Миколайович, Показати IP 13 Лютого 2021 14:22
А я пам'ятаю, прогулюючись з сином у 2006 році біля супермаркету "Гостинець", знайшов міліцейське посвідчення старшини міліції, звісно призвище, ім'я та по-батькові не розголошую з етичних міркувань, скажу тільки, що власник знайденого посвідчення являвся працівником ВДСО при УМВС України у Волинській області. Коли я особисто знайшов цього старшину міліції, і запитав його чи губив він документи. На що було моє здивування, коли цей старшина міліції нахабно і зразу наїхав на мене своїм наглим голосом з метою скоріше віддати йому посвідчення, та щей мені пригрозив і сказав, що у мене будуть проблеми, що буцімто я у нього це посвідчення вкрав і тому, може відвести мене у відділ міліції. Ось такий був у мене випадок, називається дуже просто: зроби людині добро, то ще чуть сам не став "злодієм". Повірте, я тепер ніколи не піднімаю чужі речі, щоб то не було: документи, гаманець, гроші, воно того не варте, чужі гроші щастя та здоров'я не принесуть в хату.
Ого Показати IP 13 Лютого 2021 17:57
3 роки назад пограбували наш автомобіль. Зателефонували у поліцію, склали акт. На наступний день, на номер з якого викликали ту поліцію, зателефонували шахраї, які за 2000 грн обіцяли повернути документи на машину. Питання: де шахраї взяли номер телефону? І тим злодіям віддати гаманець?
Cаша Показати IP 13 Лютого 2021 18:05
0958551669 я поверну
Іван Показати IP 15 Лютого 2021 23:55
Це підстава кидають пустишку під камеру, потім дивляться хто підніме біжать в поліцію і людину доють, кажуть там мільйон був, а кеш уже мало хто носить.