USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку патрульні затримали п'яного працівника СБУ за кермом

26 Березня 2016 21:23
Патрульні поліцейські затримали в Луцьку п'яного працівника Управління СБУ у Волинські області за кермом авто. Про це стало відомо під час спільного патрулювання журналістів телепередачі «Нічна варта» на «Громадському.Волинь» сьогодні, 26 березня.

Близько 8 години ранку патрульні поліцейські помітили авто, яке не ввімкнуло знаку повороту під час маневру. Поліцейські мали підозру, що водій перебуває у стані алкогольного сп’яніння. Коли водію запропонували пройти на місці тест на Drager, він відмовився, проте пройшов освідування у наркодиспансері. Виявилося, що стан його алкогольного сп’яніння сягав 1,71 проміле, що у майже вісім разів більше від допустимої норми 0,2.

Згодом з'ясували, що водій – спрацівник Управління Служби безпеки України у Волинській області. Він пред’явив посвідчення патрульним поліцейським. Коли на нього оформляли постанову рядові патрульної поліції Богдан Присяжнюк та Роман Кунцик, на місце події приїхала особа чоловічої статі у формі службовця СБУ. На вимогу журналістів представитися, особа лише ідентифікувала свій статус як «помічник оперативного чергового», а ім’я своє назвати не хотіла. Додамо, що особа згідно з погонами на формі є підполковником СБУ.

Згідно з результатами затримання патрульні склали постанову за статтею 130 та частиною 2 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Автівка водія залишилася на місці події. У салоні перебував чоловік у явному стані сп’яніння, адже він навіть не реагував на звукові подразники ззовні. Зі слів поліцейських, дружина водія написала розписку про те, що вона ручається не передавати ключі від авто своєму чоловіку упродовж доби.

З власних джерел «Громадське.Волинь» отримало підтвердження, що водій дійсно є працівником СБУ. Нині у зв’язку із ситуацією розпочали службове розслідування.

Нагадаємо, також сьогодні патрульні затримали в Луцьку захмелілого поліцейського за кермом авто.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
полюх Показати IP 26 Березня 2016 21:40
безнаказаність породжує вседозволеність! до чого котиться краіна??
Петро до полюх Показати IP 28 Березня 2016 14:44
А Ти Полюх забув як косив гроші на дорозі рябою палкою працюючи в ДАІ м.Горохів с***ота ти міліцейска??? Чи Тобі нагадати розміри ваших хабарів які ви брали щоб вечерами по Горохові пяні на авто розсікали??? Чи як не сів при службі думаєш вам перевертням позабували ваші злочини??? Не думай що на пенсії сховаєшся від своїх гріхів.
Анонім Показати IP 26 Березня 2016 21:41
по ходу , в люцьку сбушники, паяціянти та інша шушера тверезими їздити не вміють
петя Показати IP 26 Березня 2016 21:46
прізвище ім"я хто це? треба знати таких героїв
бе Показати IP 26 Березня 2016 21:46
і про яку і чию безпеку такі" кренделі "можуть і будуть піклуватись! в той час коли йде війна -вони катаються по мирних вулицях "бухими".. коментарі зайві
роззява до бе Показати IP 26 Березня 2016 23:32
Випадково" тицьнула *що не згодна з коментарем. 100 раз ЗА!!!
ось Показати IP 26 Березня 2016 21:54
Одного не можу зрозуміти. Ну день СБУ, ну випив,.....ну нах*єна сідати за кермо,.... що 30 грн на таксі зажав? Зарплата мала? Нах*єна ту ксіву тикати, причому та ксіва, що ти пяний бовдур сів за кермо і наражаєш невинних людей на небезпеку?
Ізя Показати IP 26 Березня 2016 21:54
може пора зривати погони привселюдно і вручати вовчі білети???
Лучанин Показати IP 26 Березня 2016 22:01
Молодці хлопці
до лучанин Показати IP 26 Березня 2016 22:06
Він просто влетів чувак .поліцейска служба по виловленью пияків в Луцьку перешкодила оперативному працівнику сбу зустрічі з агентом поліцейским- це була легенда щоб нерозшифруватися. - прийшлось випити щоб незавалити операцію- черговий в погонах із групи прикритя все поломав. тепер і поліцейский розшифрований і сбушник переатестований. во діла що робота робить з людьми одні негаразди.
123 Показати IP 26 Березня 2016 23:34
а щож по мінералку не послали?...............
ПС до 123 Показати IP 27 Березня 2016 10:10
Правильно кажете!!! Бо знаю такі випадки коли посилали в конкретний магазин за мінералкою, яка коштує 4000 грн.
Лучанін Показати IP 26 Березня 2016 23:49
Народ пьющий, *уле
Місцевий Показати IP 26 Березня 2016 23:57
Очікуємо гучних затримань патрульних...
Алла Показати IP 26 Березня 2016 23:59
більше , певно, проблем у державі нема, окрім як захмелілі силовики. Самі ж поліцейські вже втратили через оковиту роботу і все ж ніяк не прийдуть до тями. Пропоную на війну за таку провину --точно отверезіють всі.
Анонім до Алла Показати IP 27 Березня 2016 11:46
ага, в штрафбат і кулемет в спину
222 Показати IP 27 Березня 2016 00:30
коментар було видалено
до лучанин Показати IP 27 Березня 2016 01:59
Якось то все дуже оперативно получилось.- і журналісти і черговий ? там такі штучки дрючки люблять .
Читач Показати IP 27 Березня 2016 09:06
Ну рятувальник п'яного сбушника кадр, в службовій формі приїхати відмазувати працівника від поліції)))) то не служба безпеки, а служба захисту алкоголіків)) Ми в надійних ріках)
Справедливий Показати IP 27 Березня 2016 09:10
Результатом роботи поліцейських повинні бути зменшення ДТП ,подолання злочинності розкриття фактів грабежів розбоїв і т.д а не дешевий піар з черговим правоохоронцем Це дешевий популізм наведіть приклад про успішне розкриття резонансних злочинів На жаль цього не має Покажіть статистику про кількість скоєних злочинів і їх розкриття після чого в людей волоси дибом стануть /навіть у лисих /А журналістам потрібно показувати реальну картину діяльності а не піарити на дрібних фактах.
Андрій до Справедливий Показати IP 27 Березня 2016 09:34
Не зовсім з вами згоден.Ви ніколи не задумувалися над тим,що п'яний за кермом це потенційний вбивця?Це не дрібний факт,як Ви заявляєте,це чиєсь врятоване життя.
Анонім Показати IP 27 Березня 2016 10:20
Знали б ви кого затримали)))))))
дідо до Анонім Показати IP 27 Березня 2016 10:50
знаєм....це алкоголік, який думає шо він агент 007
77 Показати IP 27 Березня 2016 10:47
Після такого піару патрульним краще не розслаблятися. Відповідь не забариться. Акція "Перший патрульний-хабарник Волині" розпочалася.
лучанка Показати IP 27 Березня 2016 10:52
Морлодці хлопці,нарешті ці криші будуть відповідати,як ми смертні. Вседозволеність хоч трішки,але припиняється.
Анонім Показати IP 27 Березня 2016 11:07
Чому не пишуть прізвища посади як з працівником Світяз. Боїтесь що СБУ покарає Вас. Чому? Будьте чесними до кінця.
Зайчик до Анонім Показати IP 27 Березня 2016 13:34
А не хочеш знати ПІБ ВОДІЯ МАРШРУТКИ,що збив трьох діток?? От сполошилися,аж жовчю на екран плещуть.Які ж ви бридкі,заздроні і несправедливі
До анонім Показати IP 27 Березня 2016 11:19
І хто цей чудило в окулярах та його " сплячий" пасажир?
Рома Показати IP 27 Березня 2016 12:00
Вже надоїло читати цей піар патрульної поліції (взагалі не потрібний орган), а СБУшніків навіти ГАїшники ловили, тільки не афіширували так.!!!
Анонім Показати IP 27 Березня 2016 12:54
Вони мразі тількі бухають і контрабанду кришують.І це в період війни.Порошенко наплодив таких як сам.
SSG Показати IP 27 Березня 2016 15:08
і це вони забезпечують безпеку України...? Вони самі небезпечні для суспільства....
777 Показати IP 27 Березня 2016 15:36
Все що можуть поліцаї це піймати пяного і на цьому піаритись! А скільки вони піймали крадіїв та грабіжників?! Скільки взагалі вони розкрили злочинів?! Треба таку поліцію розганяти!
cantor Показати IP 27 Березня 2016 16:15
А про пана головсуддю ф1люка який порушив ПДР знак 3,21 повертаючи з вул.Ковельский на вул.Червоного Хреста теж не змогли покарати.Еспертза за 2 доби визнала що схема руху там не належним чином зроблена.Адм1н суд протокол пол1ц11 скасував.Тепер ЛМрада мае переробити схему руху п1д пана ф1плюка щоб иому було фа1но на роботу до1хати