USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку перед мостом зіткнулися чотири автомобілі

19 Березня 2018 14:16
Дорожньо-транспортна пригода за участю чотирьох автомобілів сталася у Луцьку.

Honda, KIA, BMW та Fiat зіткнулися перед мостом на вулиці Устилузькій в обідню пору 19 березня.

Як повідомив один з водіїв, сіра Honda різко загальмувала, в результаті машини вдарилися одна в одну.

За попередньою інформацією, водії не дотрималися безпечної дистанції.

На місці працює патрульна поліція. У водія Honda взяли свідчення і станом на 14:00 він вже поїхав.

У машин незначні механічні ушкодження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Зоряк Шкурян Показати IP 19 Березня 2018 14:33
Ну і як завжди, без євробляхарів не обійшлося. Доки? Коли вже повезуть єврокорчі на брухт?
sadfhgffdsgfd до Зоряк Шкурян Показати IP 19 Березня 2018 15:05
Беха стоїть якраз повередині, що означає, що в неї вїхали, від чого цілком вірогідно вона добила кіа перед собою. Останній якраз корч на укр бляхах. В таких ситуаціях останній і штовхає всіх попереду в паравозік. Висновок: сходи перевірся.
тиць-здиць до sadfhgffdsgfd Показати IP 19 Березня 2018 15:38
ти глянь на ту беху уважно. свій мільон-км понімеччині відкатала, потім брати-поляки прос*атись їй дали не подєцки. ну і на наших рідних шляхах її добили. гума лиса, гальма ні в їзду. на шрот її, на запчасті.
asdasdasdasdas до тиць-здиць Показати IP 19 Березня 2018 16:01
Давай ти будеш так говорити про своє авто. Ти по фото побачив кілометраж, гуму, німців і поляків? Це авто в 1000 раз краще за мій ланос хоть вони і майже одногодки. Беха в цій ситуації може даже і не винувата, при цьому це не заважає де*ілам слинити на бляхи бо вони їх там просто побачили. ппц...
456 до asdasdasdasdas Показати IP 19 Березня 2018 21:44
Кончений, в тебе ж сенс був, став ланосом?) ти бот хоч би записував шо придумуєш в коментах, проплачений бот-пішоход
sdfhgjkkjhgfds до 456 Показати IP 19 Березня 2018 23:15
Пошукай мої пости, найди ланос, завали писок, і можеш попросити пробачення так як не правий) Хотя від д*білів я його не прийму.
Хах до тиць-здиць Показати IP 21 Березня 2018 00:59
Ти дурачіна
Ворон Показати IP 19 Березня 2018 14:45
на якій вулиці? :)
Показати IP 19 Березня 2018 15:12
Деж міст на цій вулиці?
Катерина Показати IP 19 Березня 2018 16:50
Це вулиця Рівненська (перед мостом)
Льонька Показати IP 19 Березня 2018 16:59
А де фото Хонди?
Ваня Показати IP 19 Березня 2018 17:39
Доколє??? Доколє таваріщі ми будем терпіти ці бляхи?? p.s. Куплю беху на європейських номерах