USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку під «Версалем» стріляли у студентів, - ЗМІ

29 Вересня 2017 10:25
Біля нічного клубу «Версаль» у Луцьку в ніч на п’ятницю, 29 вересня сталася масова бійка, під час якої по людях стріляли з травматичної зброї.

Пригода сталася близько 3:30, інформує «Волинь24».

У нічному клубі компанія студентів СНУ святкувала День першокурсника. З невідомої причини посперечалися з компанією чоловіків. Почалася штовханина, яка біля входу у клуб переросла в бійку.

Кілька студентів отримали тілесні ушкодження, один - поранення гумовими кулями.

Зі слів очевидців, група невідомих молодиків чіплялася до студентів і спричинила бійку. Потім кілька нападників від’їхали на авто БМВ темного кольору і зробили кілька пострілів з пістолета в студентів.

Очевидці запевняють, що стріляли не з метою самооборони, а цілеспрямовано: машина спочатку від'їхала від «Версалю», зробила розворот, і вже на зворотному шляху з вікна почали стріляти.

Машина оголошена в розшук, проводяться слідчі заходи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Я Показати IP 29 Вересня 2017 10:36
Обожнюю матеріали про прид?рків)) Студенти святкували день першокурсника (певно їм по 17-18 років) ідуть на конфлікт посеред ночі Дорослі мужики, які сваряться з малолєтками, ще й стріляють в них з травмату Світ повен іді?тів Справжня причина сварки, напевно, неймовірно безглузда
Я до Я Показати IP 29 Вересня 2017 10:39
Крапки з комами навчись ставити спочатку,а потім вже розказуй про іді?тів
Кіндрат Панасович до Я Показати IP 29 Вересня 2017 13:14
бачу тут "пунктуаційних" іді?тів більше, ніж в самому Версалі )) До речі цікава етимологія слова "Версаль" на тюремному жаргоні )) ВЕРСАЛЬ - место встpечи гомосексуалистов на вокзале. Зверніть увагу що і до вокзалу недалеко ))
Я до Кіндрат Панасович Показати IP 29 Вересня 2017 16:58
Тобі видніше,свій свого бачить)))
Я Показати IP 29 Вересня 2017 10:37
чи це такий піар Версалю?
ОЛЕГ Показати IP 29 Вересня 2017 10:38
Пішли хлпці по стпах СТУКАНА!!! Лихі 90-і повертаються !!!
Бодя Показати IP 29 Вересня 2017 11:04
Просто ланцугі з сіл понаїхали і вирішили тут так само поводитися як у себе в Любашові або Турийську,чи Манєвучах. От тепер і мають клопіт.
Яр до Бодя Показати IP 29 Вересня 2017 11:24
Ага, думайте далі, що всі біди від села. Як раз по селам і не стрілять, і не ріжуть, бо всі всіх знають і зразу здадуть. Тут питання не в тому, хто звідки, а в тому, чи є голова на плечах в людини напідпитку. Питання риторичне, звісно ж.
007 до Бодя Показати IP 29 Вересня 2017 22:29
Бодя ..... а я здогадався хто ти. Заатра тебе запитаю. Що то ти тут таке пишеш!
Яр Показати IP 29 Вересня 2017 11:20
Травмат сприймається як іграшка тими ж нападниками. Була б бойова і офіційно зареєстрована - не шмаляли б по такій (ніякій) причині. Хоча диб?лів це все одно не виправдовує, звісно.
Тато Показати IP 29 Вересня 2017 11:33
Першокурсникам потрібно вчитись, а не ходити по клоаках...
Мойша Показати IP 29 Вересня 2017 12:51
Инициаторы драк группы молодежи из прилегающих к Луцку сел и деревень приезжающих иногда на БУСах, на а сечас на "бляхах", и это давно известный факт . Драки у Версаля происходят каждую ночь исключая понедельник. Пока не было доблестной полиции состоящей из селфимэнов, а дежурили нормальные украинские менты - драк почти не было, с 04.00 всегда стоял обшарпаный милицейский УАЗ = а в нем 3 мента с дубинами и ПМ и этого хватало, ну а сейчас - делайте выводы...
сройші до Мойша Показати IP 29 Вересня 2017 15:05
піди пофапай на портрет яника
Ііі до сройші Показати IP 29 Вересня 2017 15:42
Так то і є колищній мєнт. Вигнали за пянки та профнепридатність, оь воно й воняє.
Я до сройші Показати IP 29 Вересня 2017 17:02
Не треба нав'язувати свої задоволення іншим
Мойша до сройші Показати IP 29 Вересня 2017 21:43
Я можу пофапати - тільки з першого удару дурні мізькі перетворяцься на сміття...
Очевидність до сройші Показати IP 3 Жовтня 2017 15:51
Ти ляпнув не в тин не в ворота. До чого тут яник. Бо цей по російськи написав. Як ви вже задрали псевдопатріоти ви втратили тонку грань між патріотизмомо і довбо??змом.... Патріот не той хто Українською розмовляє а той хто для землі своеї, держави, людей готовий на все. Нехай хоч на удмурту говорить. Заповіт почитай "Чужому навчайтесь та свого не цурайтесь" Ви вже самі не знаєте де правда і де вам добре а насрати то вмієте щей як...
лучани Показати IP 29 Вересня 2017 13:33
Ну що сказати? Бракує слів.Щоб не було в даному випадку не мають права в публічному місці стріляти,а якби у перехожого\перехожу попали???Щоб тоді відкупилися? Яка різниця звідки це людина і на чому їздить людські цінності якісь одні, чи в кожного різні?
Янкі Показати IP 29 Вересня 2017 16:32
Стріляли тітушки з Національної дружини!
Лікар Показати IP 29 Вересня 2017 16:36
Стрілянину спричинили підопічні Вадима Крикуна з Національної дружини і таким чином показали своє справжнє лице!
Лучанин до Лікар Показати IP 29 Вересня 2017 17:08
Може це сам Путін хуліганив?)))