USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Чорновол, Соболєв і Луценко приїдуть у Луцьк на віче

15 Лютого 2014 15:35
Луцький Євромайдан відвідає відома журналістка, громадський діяч Тетяна Чорновол, заступник голови партії ВО «Батьківщина», народний депутат України Сергій Соболєв і лідер організації «Третя українська республіка» Юрій Луценко, повідомили активісти ВО «Майдан».

Вони дадуть прес-конференції для місцевих ЗМІ, а також виступлять на Театральному майдані у Луцьку під час віча.

Як писало Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, після народного віча, що розпочнеться о 13.00, луцькі євромайданівці підуть у мікрорайон ЛПЗ, щоб закликати людей до активної громадської позиції щодо подій, які відбуваються в державі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 56
Applekolya Показати IP 15 Лютого 2014 15:39
ну надіюсь цього разу людей буде більше ніж той раз, все ж таки відомі люди приїдуть
піпісякіни завітали до Applekolya Показати IP 16 Лютого 2014 07:58
їдуть сюди бо у Києві хочуть по мордам вже дати за здачі опозиції. крім Чорновол але якщо із ними їде то питання чому.
дідо Показати IP 15 Лютого 2014 15:43
Психопатка-татарка, бютівський гебельс та алкоголік-дебошир. І це цвіт нації ? Зтакими горе-апазіціонерами Януковіч знову переможе.
діду до дідо Показати IP 15 Лютого 2014 15:56
а ти старий нікчемний пердун, який тільки й може писати тут всяку ф...ню.
бабо до діду Показати IP 15 Лютого 2014 17:36
Коли "дідо" у вашу підтримку пише - то ви усі підтримуєте, а коли правду написав про тих, хто дійсно з Майдану волає - то неугодним став?:) Ото такі ви всі опозиціонери - правду не любите і іншу точку зору не поділяєте, не кажу вже про повагу до опонента! Ото так вам і жити далі, покі не навчитесь спілкуватись цивілізовано!!!
Корінний лучанин до дідо Показати IP 15 Лютого 2014 19:51
Я щось не розумію тітушко-ДІДО , ви за КОГО? Хто каже що цвіт нації? Це не БАЙДУЖІ люди! Тілько ДІДО - ПРОТИ ВСІХ! ДУЖЕ ІДЕЙНИЙ ЧОЛОВІК ДІДО, САМ НЕ ЗНА ЩО ХОЧЕ! МОЖЕ ЧУЖИМИ РУКАМИ ЖАР ЗАГРІБАТИ?
+100 до дідо Показати IP 16 Лютого 2014 07:55
соболєв су*а продажне, луценко алкаш що ввів штрафи для водіїв що сягнули мінімуму 300 грн.
екскурсовод Показати IP 15 Лютого 2014 15:44
Бакси везуть!!!
дідо до екскурсовод Показати IP 15 Лютого 2014 15:48
Не бакси.а чергову брехню та авантюри. Без люстрації бютоголової секти перемогти ригів неможливо.
0ld до екскурсовод Показати IP 15 Лютого 2014 18:00
завидно ,що не тобі
НЕЛУЧАНИН до екскурсовод Показати IP 15 Лютого 2014 19:34
ну тобі і твоїм обнодумцям з маацкви дірку від бублика привезуть. ви як той віслюк, за морквою біжите
все бачу Показати IP 15 Лютого 2014 16:00
Відчуваю, що завтра буду ригати, бо вже тошнить від них!
old до все бачу Показати IP 15 Лютого 2014 18:02
так з самого ранку похмелись ,щоб не тошнило , процедура тобі знайома
Валерий Показати IP 15 Лютого 2014 16:00
А ехать то некуда ! Чорновол избитая после... приезжала в Черкассы-бежала от ОГА и пряталась на чердаке 9 этажного дома.. На какие гроши существует семья Тетяна ??????????????????
Самогонщик Показати IP 15 Лютого 2014 16:01
Візьму завтра бутлик первачку для Луцика, він таке любить!
НЕЛУЧАНИН до Самогонщик Показати IP 15 Лютого 2014 19:36
та він в твоїх руках до майдану не дійде. не забудь налити old, а то його ковбасить
Патріот Показати IP 15 Лютого 2014 16:24
Хто підкаже де оптом можна купити зеленку?
НЕЛУЧАНИН до Патріот Показати IP 15 Лютого 2014 19:37
у гепи з допою, де ж іще
Самогонщику та подіб Показати IP 15 Лютого 2014 16:39
Ти спочатку прочитай хоч одну книгу за рік, з чим справлявся інтелектуал Луценко легко за один день. А журналістка Чорновол заслуговує найбільшої поваги. Так смілива боротися проти ненажерливих "акул", які ні перед чим не зупиняться ради своїх золотих унітазів, може лише Людина великих принципів! Прикро за таких дописувачів, які раді і дальше бути рабами, лише б їх "ніхто не чіпав" і був кусок хліба, щоб закусити оковиту!
Патріот до Самогонщику та подіб Показати IP 15 Лютого 2014 16:53
Щось прочитані книги не дуде збагатили його словарний запас. Хіба тільки - нецензурний. Тоді які книги він читав за день по штуці? Ті що продають на автовокзалі. Я таких можу 20 за день проочитати.
Патріот до Самогонщику та подіб Показати IP 15 Лютого 2014 16:55
Тільки треба уточнити, що ті "акули", проти яких боролась Чорновіл - із її ж зграї. Таке буває акули часто б'ються за шмат м'яса, а часом і зжирають одна одну.
хм до Самогонщику та подіб Показати IP 15 Лютого 2014 16:59
"інтелектуал Луценко" якщо для вас це інтелектуал-мені вас шкода ви дійсно пацієнт лікарні у Ліпінах.Цей алкаш крім "під****си"нічого вимовити не може.Іньшихдвох вже ніде слухати не хочуть ,то вони сюди пруть,думають,що тут дебілізм прогресує і їх приймуть на "ура"шкода якщо дійсно так відбудеться,хоча нормальні люди на зустрічь з ними не підуть,а ті дегенерати ,що будуть їм аплодувати ще не вся Україна.
НЕЛУЧАНИН до хм Показати IP 15 Лютого 2014 19:40
"інтелектуал" ти довбаний. ти хоч грамоті навчись
Ріта до Самогонщику та подіб Показати IP 15 Лютого 2014 17:39
"інтелектуал"?:) Я патсталом!:) Да він якщо книгу і брав, то тільки малюнки роздивлявся!!!:)
123 Показати IP 15 Лютого 2014 16:44
аптек-хмара!хто не байдужий до питання як вивести зеленку зі шкіри -діліться досвідом-дітки хворіють вітрянкою
008 Показати IP 15 Лютого 2014 16:50
правильно .а на юго-восток лучше не надо
НЕЛУЧАНИН до 008 Показати IP 15 Лютого 2014 19:41
та хто в вашу психлікарню поїде ?
маргеналам Показати IP 15 Лютого 2014 17:15
УЦЕНКА он же алкан, СОБОЛЬ он же дырявый и шиза (просто шиза) силы майданутых растут, шабаш на пике.
логопед Показати IP 15 Лютого 2014 17:23
блін, знов цей картавий півень сюди суне... тут шо, наливають на шару?
))) Показати IP 15 Лютого 2014 17:29
на Татьяну я бы еще сходила посмотреть. а Луцик - это просто позор страны. никчемный стукач на подхвате у Яныка, чмо, самовлюбленный павиан. Нет, только в игнор.
Лучанин до ))) Показати IP 15 Лютого 2014 17:53
Майа - страшна, Чорновол - страшна шо ппц... нічого не помічаете? всі страшні баби рвуться в політику...
Анонім до Лучанин Показати IP 15 Лютого 2014 21:39
и при этом политика почему-то полна мужеподобных уе..нов вроде Луцика. странно. ну, и в зеркало глянуть не забудьте.
Лучанин до Анонім Показати IP 16 Лютого 2014 00:40
согласен, полно уе..нов полно, Гузь,Поха, Бондар, Яйценюк, Кличко последнему - простительно, мозг от рождения отсутствует
? до Лучанин Показати IP 16 Лютого 2014 01:39
А що тут дивного? Гарні баби завжди собі місце можуть знайти, вони повагою ніколи не обділені. А от тим хто обділений треба ж якось на себе ту увагу звертати - от і випендрюються як можуть.
Анонім до ? Показати IP 16 Лютого 2014 10:57
чем в таком случае выпендриваются мужланы, ума не приложу.
знаю Показати IP 15 Лютого 2014 17:45
Все логічно! Соболя - Гузь везе, бо однопартієць! Луцика - Бондар, бо під нього підстроївся і дружарить з ним з часів свого губернаторства, коли Луцик міністром був! А Чорновол - за компанію за собой возять, для одурманювання вухорозвісившої біомаси! Все зрозуміло!:)
? до знаю Показати IP 16 Лютого 2014 01:42
Не за компанію, а як "вещественное доказательство" - будуть показувати народу як її влада побила.
правдоруб Показати IP 15 Лютого 2014 18:09
Бондар і Гузь відзвітуються перед "босами", що недарма їм бабло дають!:) Вийде купка бабок-ОУНівок, малолєток підхоплять(Бондар мастак зі студенством працювати), бомжі місцеві примкнуть, прапори потримають ну і зевакі, які вживу може ціх "зірок" Майдану не бачили і будуть у цей час у центрі!:) От і весь хоровод і вся "свідома громадськість" області, як потім розпишуть їхні прес-служби і інтернет видання!:) Не забудьте хфото поробити і доповісти, що пару тищ народу було!:)))
erh Показати IP 15 Лютого 2014 19:32
Невже ці героі приідуть до Луцька? А з якою метою? що нового вони скажуть? Знову про злочинну владу? Знову про звіряче побиття "аніжедітей? і що знову слухати цю ахінею?В одніє ідовідка з психдиспансеру. Другий -алкащ з дурнуватими очима. Третій -взагалі піда.с. Оце цвіт націі..... Можу навіть поспорити про що вони будуть віщати забитим волинянам ..
Derpt Показати IP 15 Лютого 2014 19:40
Як же ж владолизи бояться відомих та авторитетних в Україні людей! Соболєв неперевершений майстер дискусій, якого риги бояться як вогню. Луценко - іронічно-саркастичний термінатор для влади. Тетяна Чорновол - шукач правди, якої бояться межигірські старці. Буде цікаво!
))) до Derpt Показати IP 15 Лютого 2014 19:55
Майстер брехні та бла-бла-бла той Соболєв завжди був!!! Не пишіть вже хоч такого, щоб з вас люди не сміялись!:) А "термінатори" з церозами печінки, брехливими, не бувають!:)
))) до Derpt Показати IP 15 Лютого 2014 21:43
кого там бояться, вся эта шобла у рыгов на зарплате. ну, за Таню не знаю. остальное - однозначно.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 15 Лютого 2014 19:45
всім тролям риганутим !!!!! прийдіть на майдан і скажіть слово, щоб всі почули вашу тупість
епрст до НЕЛУЧАНИН Показати IP 15 Лютого 2014 19:58
До тупих не ходимо-тупі самі з хороводами ходять як клоуни, серед яких, на ВН, ти N1:)
Лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 16 Лютого 2014 00:50
Як кричати про майдан - то громадяни Як тільки хтось має свою думку - тролі ригівські,так? Майд**ни - змиріться, люди набагато розумніші і ще один помаранчевий шабаш - не пройде!!! P.S. нормальних людей - більше ніж майд**нів, це факт
троль риганутий до НЕЛУЧАНИН Показати IP 16 Лютого 2014 19:11
Навчись спочатку правильно речення будувати та розділовими знаками користуватися, відважний інтернет-др*чере. Чи думаєш, що злякав кого-небудь купою знаків оклику? А для майдаунів нехай виступають другі майдауни - всім буде добре. Потім разом можете на ялинках повіситись, клоуни.
Антитроль Показати IP 15 Лютого 2014 20:52
Хлопці не гризіться = всі колись подохнем там нас і розсудять
Анонім до Антитроль Показати IP 15 Лютого 2014 21:41
никто не будет нас судить. в гумус превратимся.
Лучанин Показати IP 16 Лютого 2014 00:46
Луценко - не досидів, є надія що коли скінчиться помаранчевий шабаш, його посадять і буде сидіти в звичайній тюрмі а не в "ментовскому санаторії"... А посадят цілком реально, бо амністія майдану - тільки на "легкі" статті типу хуліганка і порушення громадського порядку, а на статті типу - заклик до масових заворушень,захоплення державних установ - вона не діє. Влада - знає що робить,хай но все трохи затихне і візьмуться за всякі доморощені автомайдани, Пікассо з червоною фарбою, є надія що і картаваго проповідника не забудуть
))) до Лучанин Показати IP 16 Лютого 2014 10:58
его не посадят. его выпустили, чтобы он подзуживал, подставлял и сажал других. он, падаль, отрабатывает сейчас незаконную амнистию. впрочем, он этим всю жизнь занимается.
Лучанин Показати IP 16 Лютого 2014 01:50
Давненько щось я не чув про злочинну владу та про золоті унітази... мабуть хвилин 5 так. Вже по телевізору немає що дивитись. Одні канали повиключали, на інших постійно в войнушки граються, як не в кіно, то в новинах. А відносно золотих унітазів для тих хто так репетує - в вас що руки не звідти ростуть? Така велика проблема купити в магазині балончик з фарбою і покрасити свій унітаз?
Володимир Показати IP 16 Лютого 2014 03:55
Друзі, подивіться результати опитування у "Волинських новинах" по прогнозу голосування за можливого кандидата в президенти. Оці Гузь, Луценко і компанія своєю істерикою на майданах і побоїщами владних приміщень добилися, що навіть на патріотичній Волині за Януковича готові голосувати четверть виборців, або стільки ж як за Тимошенко, Кличка, Яценюка, Тягнибока разом узятих. Ось вам і Третя республіка по аналогії з Третім рейхом!
У-ух! до Володимир Показати IP 16 Лютого 2014 13:13
Це ВОЛИНЬ патріотична...скажи це нацикам,вони розкажуть скільки грошей пішло на підьйом патриотизму ...
Михайло Показати IP 16 Лютого 2014 07:51
Сергій Соболєв міг би сьогодні підшукати поряднішу компанію в друзі, а то зв’язався з явними авантюристами
Вова Показати IP 16 Лютого 2014 09:15
Зомбоманія сьогодні на ДПЗ - зустрічайте!:)
ЦЕРКВА Показати IP 16 Лютого 2014 10:46
Чергове пришестя антихристів, що відробляють срібняки.