USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 39.95
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку розшукують дівчину, яка пішла гуляти три дні тому

3 Вересня 2017 22:44
Рідні розшукують дівчину, яка три дні тому пішла гуляти і досі не повернулась.

Про це у Facebook написала хресна дівчини Тетяна Шеверда.

"Любі друзі, допоможіть знайти похресницю. Три дні назад пішла гуляти і досі не повернулась. Проживає в Маяках (Княгининок, - ВН), але в більшості гуляє в Луцьку. Будемо вдячні. На фото - чорнява", - йдеться у дописі.

Як повідомила у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини пані Тетяна, дівчину звуть Мар'яна, їй 15 років. На момент зникнення вона була одягнена у чорну куртрку та чорні джинси.

Дівчину звати Мар'яна Забелінська (на фото ліворуч.)

Якщо вам відоме місце перебування дівчини, повідомляйте за номерами: 099 277 90 69 та 066 52 75 740 - мама дівчини.


P. S. Через декілька днів після публікації статті стало відомо, що Мар'яна повернулася додому того ж дня, 3 вересня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Кіндрат Панасович Показати IP 3 Вересня 2017 23:09
добре гуляє. Гарна майбутня господиня-матір
Ага до Кіндрат Панасович Показати IP 4 Вересня 2017 14:03
який чоловік "господин" на таку й жінку господиню хай сподівається, бо як правило сучасні українські чоловіки ні грошей не можуть заробити, щоб сім"ю на нормальному рівні забезпечити,ні по господарству щось зробити, бо руки з жоп повиростали, ні дітей виховувати, бо їх мамаші власні недоумками інфантильними повиховували, зате кожне г...вно уявляє себе турецьким султаном і хоче собі "господиню" в його розумінні прислугу-рабиню-няньку-наложницю безкоштовну.
Перехожий Показати IP 4 Вересня 2017 07:53
Наліюсь найдеться. Але це це один сигнал батькам, що не потрібно в 15 років в нічні клуби, бари, сауни відпускати. Не всі ж знають що їй 15 років.
олена Показати IP 4 Вересня 2017 09:23
дай боже щоб вона просто "гуляла"- це ж молодість!!! аби тільки вернулась жива і здорова! а на рахунок "господиня -матір"-не судіть когось-дивіться за собою!
Триндець Показати IP 4 Вересня 2017 13:58
15 років -це ще дитина, підліток!, а на фото виглядає як років 25. Жесть! Прибацані дівки уродують себе, роблячи зовнішність повій, думаючи, що це круто,а прибацані батьки це попускають, а суспільство мовчить, або ще й заохочує таку фігню.
Коля Показати IP 4 Вересня 2017 15:54
батьки повинні дивитись за дітьми! Але всяке буває дай оже щоб знайшлася скоріше і батьки уважно стежте за дітьми тим більше малолітніми виховуйте!
***# Показати IP 5 Вересня 2017 18:38
Вже знайшлася