USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.62 39.90
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку викрали людину

23 Квітня 2018 10:42
У Луцьку на проспекті Соборності сьогодні, 23 квітня, викрали людину.

Про це ВолиньPost повідомили очевидці події.

Відомо, що людину викрали четверо чоловіків, які посадили жертву у Mercedes на польській реєстрації і повезли в невідомому напрямку.

Подія сталася поблизу магазину "Океан" на проспекті Соборності.

Наразі автомобіль із викраденою людиною шукають правоохоронці.

Як інформують у прес-службі поліції Волині, "Мерседес" темно зеленого кольору. Подія сталася поблизу магазину "Океан" на проспекті Соборності, передає "Волинь24".

*Фото до публікації - ілюстративне.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ковельське бидло Показати IP 23 Квітня 2018 10:45
Знову робота выдомого кримынального авторитета?
123 Показати IP 23 Квітня 2018 10:55
Украінці своіми вчинками та поведінкою докотилися до того, що нас тепер сприймають як товар! Працюють за копійки за кордоном, живучи там в жахливих умовах. І заради тоі копійки готові пахати 24 години на добу і жити в кімнаті з 10 людьми! Люди, майте гордість, любіть себе , а не ту копійку зароблену на малині. От тепер докотилися, що на нас органи будуть красти. Ще не здивуюся, що дехто і сам не проти рабом побути.
Ол до 123 Показати IP 23 Квітня 2018 11:28
За кордоном копійки, а вдома пів копійки.
Іван до Ол Показати IP 23 Квітня 2018 12:20
Вивчи мову і пошукай роботу)І будеш жити на квартирі і отримувати зарплату на рівні з поляками!)Хто тоб мішає?)Поляків теж в Англії не сприймають, але якось живуть вони)
Миколка до 123 Показати IP 23 Квітня 2018 12:26
шо ти куриш?
хехъ Показати IP 23 Квітня 2018 11:32
и де камеры наблюдения были?
О Показати IP 23 Квітня 2018 11:55
дожились, м*ть вашу!(((
Джек Показати IP 23 Квітня 2018 14:55
Віддасть борги-відпустять.
Луцьк Показати IP 24 Квітня 2018 08:17
Хто звільнив заручника?