USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку зіткнулись «Запорожець» і «Рено», є потерпілі. Фото

13 Листопада 2016 15:31
У місті – погіршення погодних умов. За станом на 14 годину 13 листопада у Луцьку зафіксовано 7 дорожньо-транспортних пригод.

Такі дані оприлюднили у прес-службі патрульної поліції Луцька.

Як ідеться в повідомленні, за станом на 14 годину зафіксовано вже 7 ДТП. Одна з них – з потерпілими: на вулиці Карпенка-Карого водій Запорожця не надав перевагу в русі Рено Мастер. Потерпілі з легковика отримали травми та гематоми.

Більшість ДТП – через недотримання дистанції та неврахування дорожньої обстановки. Чимало водіїв досі пересуваються на літніх шинах.

ПОліція закликає лучан без потреби не виходити та не виїжджати з дому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
якого дідька Показати IP 13 Листопада 2016 15:35
до цього часу ці корита іздять по вулицях ще й до того порушують правила?! давно вже потрібно під прес!
Вот до якого дідька Показати IP 13 Листопада 2016 16:58
Вот после энтого корыто точно выбросят, ибо восстанавливать нет смысла
1312 Показати IP 13 Листопада 2016 16:30
ну дійсно куди воно в таку погоду лізло на тому запорі???
30 до 1312 Показати IP 13 Листопада 2016 23:27
А тобі як треба додомцю ти тоже лізиш???
ЗАЗ до 1312 Показати IP 14 Листопада 2016 16:43
Тобі, умнику, навіть не снилися можливості цієї машини. В робочому стані по прохідності ЗАЗ-968(965) взує будь-якого позашляховика. Інше діло хто власник і як він вміє керувати цією машиною. І шини йому зимові і на*** не потрібні! Щоб мати право щось гадити, треба спочатку зробити щось корисне!
автомобіліст Показати IP 13 Листопада 2016 16:39
а дорожна служба все чекає коли сніг сам розстане.
Вовчик Показати IP 13 Листопада 2016 16:56
Ну це ж євро 5, у на в Україні тільки на ьаких їздять, а мерс євро3 тобто 124. це небезпека для дорожнього руху і забруднення навколишнього середовища. Піз.дець.
Зайчик до Вовчик Показати IP 14 Листопада 2016 16:45
Звичайно що Євро 5! В мерса СО 0,3 при вимірі, а в мене 0,1 на ЗАЗику. Питання ще є?!
жук Показати IP 13 Листопада 2016 18:09
А дорожнє покриття на якому плані? Ви всі забули на яких коритах самі їздили! коли дтп трапляється із такими людьми то ви всі поср*ти на нього хочете!!!! Сам такий був! І дтп трапилося не звини того чи іншого, а просто дорожники вала др**ать!!!!
очевидець Показати IP 13 Листопада 2016 18:55
його почало носити біля місця зіткнення, викинуло на зустрічну через погане дорожнє полотно! на рахунок водія зіпера - там гума із віповідним протектором, а у буса - лисаки, і як кажуть зіграв закон підлості!!!! зіпера висмикнуло з колії на буса, бус тормозив, але лисаки збільшили тільки швидкість!!!!
Сусід Показати IP 13 Листопада 2016 21:14
Прибіг на місце дтп по дзвінку водія запорожця, ще допомагав медикам, скажу прямо - гнати цю владу у шию. За півтори години мого перебування на місці дтп по карпенка-карого жодної професійної техніки по уборці снігу небуло. Була одна посипальна машина, після якої через хвилин п'ять проїхав трактор і все згріб! Зауважу - що водій запорожця сказав що його викинуто на зустрічку, час їздив - скажу що в мене зимова гума і середній привід і мене сьогодні виносить! А у авто мастер була гума занадто зношена! Громадяни давайте небудемо гнати на людей хто на чому їздить, адже ТИ вас нещодавно був такий!!!! ПАМЯТАЙ ТЕБЕ ЧЕКАЮТЬ ДОМА РІДНІ!
очевидець до Сусід Показати IP 13 Листопада 2016 23:18
Я теж починав із запорчика, небуло на чому їздити!!! Ми були нічим за влади СССР, то ми зараз халуями стали!!! Бикі їздять готові на Європейських АВТО!!!