USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У центрі Луцька – ДТП: перекрита смуга руху

18 Травня 2018 19:13
У Луцьку на проспекті Волі, 15 зіткнулися «Міцубісі» та «Фольксваген Пассат».

Інцидент трапився у п‘ятницю, 18 травня, близько 18:45, інтернет-видання «Волинь24».

Водій «Міцубісі» повертав у двір, за ним їхав «Фольксваген Пассат». Перше авто дало задній хід і втаранило «Фольксваген». Автомобілі перекрили одну смугу, проте інші машини можуть їх об'їхати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Я в шоці Показати IP 18 Травня 2018 19:39
Укр бляхи шо тут ше сказати.
Анонім до Я в шоці Показати IP 18 Травня 2018 21:00
Не позорся бідноття з своїм металобрухтом.Не хватило мозгів заробити на нормальну машину то мовчи вже хоча б.Їздите козирні такі на дешевих зламках.
)))) до Анонім Показати IP 19 Травня 2018 10:27
твоя тачка відрізняється від європейської тільки ціною і реєстрацією...так що не говори багато..ти взяв авто...а інший взяв теж саме ...того самого року тільуи в раза 3 дешевше....вот і жаба душить
саня Показати IP 18 Травня 2018 22:09
і шо там страшного сталося?? мажори дорогі не поділили
ігор луцький Показати IP 18 Травня 2018 23:39
І так кожного дня ,зранку до пізнього вечора.Тільки те і роблять законопослушні платники податків,що трощать свій хлам.
Саша до ігор луцький Показати IP 19 Травня 2018 19:09
А ти убогий бляхолиз сидиш і все записуєш зранку до ночі