USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У центрі Луцька спалахнуло авто депутата. ФОТО

9 Лютого 2017 21:13
В центрі міста загорівся капот автомобіля Mersedes-Benz, який належить депутату Луцької міської ради Андрію Козюрі. Полум'я загасили небайдужі перехожі, до приїзду пожежників.

Пригода трапилась на проспекті Волі, 23 сьогодні, 9 лютого, близько 20:00.

Зі слів Андрія Козюри, він залишив автівку припаркованою близько 19:00 вечора, а сам відвів сина на секцію. Згодом йому подзвонили знайомі та повідомили, що його авто спалахнуло.

"Машину врятували перехожі, водій, який проїжджав повз, зупинився, дістав вогнегасник та загасив полум'я. Судячи з зовнішнього огляду, пошкоджено лише капот", - каже власник автомобіля.

На місці події працюють пожежники. Деталі займання з'ясовує слідчо-оперативна група.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Андрій Показати IP 9 Лютого 2017 21:26
Цікаво чи склали шановні поліцейські протокол на депутата за неналежно припарковане авто (підказую ПДР п15.9 г. заборонаа паркування на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі;)???
Вася до Андрій Показати IP 10 Лютого 2017 02:33
То возьми рулетку, умник. Судя по фото до знака достаточно расстояния, не говоря уже о "зебре" которая расположена еще дальше
Андрій до Вася Показати IP 10 Лютого 2017 12:24
Вася лупу купи ... там до знаку 4 метра від сили... подивись на корпус мерседеса...
Депутати-контрацепти Показати IP 9 Лютого 2017 21:34
Нічого страшного, накраде на інший мерс, хай краще пильнує щоб "будиночок" в Гараджі в лісочку не спалахнув... .
Була Показати IP 9 Лютого 2017 21:36
То тобі за то що первим продав наставника!
Душман Показати IP 9 Лютого 2017 21:46
Мабуть Козлюра сильно комусь накакав .
Вася до Душман Показати IP 10 Лютого 2017 02:39
Буле на нос
до Васі до Вася Показати IP 10 Лютого 2017 16:20
А ти, Вася, мабуть, знаєш багато... розкажеш нам?
тарас Показати IP 9 Лютого 2017 21:52
мабуть не знав небайдужий чий цей автомобіль
не без греха до тарас Показати IP 9 Лютого 2017 22:11
Авто, яке палає - загроза для оточуючих, насамперед..
123 до не без греха Показати IP 10 Лютого 2017 16:55
ось такі от депутати є набагато більшою загрозою для оточуючих, ніж палаюче авто
саня Показати IP 9 Лютого 2017 22:01
Бачу, що сесії ще не було, а Вусенко вже почала козл*м палити машини))))
Микола Показати IP 9 Лютого 2017 22:22
Ск*тин*ка навіть паркуватися не навчився, батько не навчив мабуть. Треба було посеред дороги стати, а потім бідкатись - чого машину палять?
Лислис Показати IP 9 Лютого 2017 22:47
Этот *род мне и моей беременной коллеге когда-то красиво намекнул в кино - мне пофиг что это ваши места, я тут сижу. А вон там сверху мои билеты то там и сядешь. Пришлось объяснить доступно кто он, четко и отрывисто. Чудо подвинулось и спецом сидело отрыгивало попкорном с колой весь сеанс. Потом встало вытряхнуло с себя все ято в рот не попало и вышло. Бы***ло за которое неизвестно кто голосовал в этом городе
37 до Лислис Показати IP 10 Лютого 2017 08:51
Не від одного тебе чую про те хамло мій знайоми теж розповідав подібне .А воно знову купить місце в списках Батьківщини і буде бикувати А наші туповаті будуть слухати Тимошенко як вона ім артистично вішає лапшу і переживає заних .Будуть за неі голосувати
ххх до Лислис Показати IP 10 Лютого 2017 08:56
це діагноз - полішук
123 до Лислис Показати IP 10 Лютого 2017 09:42
Знаю Андрія Григоровича досить довгий час. Не вірю жодному слову про випадок в кіно, він завжди на людях досить чемно і скромно себе веде. На нього і так гімна купу в інтернеті ллють, а тут ще й так себе підставляти - брєд... В колі знайомих людей, в не публічних місцях, буває жорстким, але я б це більше назвав вимогливим!
Я до 123 Показати IP 10 Лютого 2017 10:47
А ти знаєш скільки кредитів висить на твоєму Андрію Григоровичу? Такі авто так просто не горять!
123 до Я Показати IP 10 Лютого 2017 11:09
До чого тут кредити до хамської поведінки? Ми говоримо про конкретний випадок з хамством, а не про кредити. В мене є кредит, то що це протизаконно? Хочеш обгадити людину - будь ласка, Бог тобі суддя. А якщо коментуєш, то давай по суті питання, а не як бабка під під"їздом, аби ляпнути і пофіг що невпопад.
Наталія до 123 Показати IP 10 Лютого 2017 13:15
А я вірю.
Мутний до 123 Показати IP 10 Лютого 2017 14:23
Ірино ! Не тягни мазу за свого боса Андрія Глиголовича, Воно рідкісне г*вно і це всі в місті знають.
лиска до 123 Показати IP 10 Лютого 2017 23:34
ні, себе він ніколи не підставить, а от інших - запросто
Правда Показати IP 9 Лютого 2017 23:24
А що це чудо без язике, закомплексоване вміє? Тільки принижувати людей і ставити на коліна!
Анонім Показати IP 9 Лютого 2017 23:39
А де тут хто побачив порушення правил зупинки? Тільки аби п...іти...
Макс до Анонім Показати IP 10 Лютого 2017 00:00
на первом фото знак видишь? Иди учи ПДД. (п15.9 г.)
Максимка до Макс Показати IP 10 Лютого 2017 02:43
Так вот до знака и чуть далее до самой зебры расстояние достаточное. Не веришь? Бери рулетку,умник, и удостоверься. Все норовят быть шибко умными
Анонім до Макс Показати IP 10 Лютого 2017 08:53
Знак вижу и правила знаю и мало того сам оставляю машину там каждый день. Там до "зебры" расстояние больше 10 метров, а ты эксперт по выявлению нарушений с фотографии скорее всего пешеход. Не учи кого-то если сам в этом не компетентен.
Андрій до Анонім Показати IP 10 Лютого 2017 12:27
ТАМ ПОРЯД ПРОЇЖДАЄ МЕРСЕДЕС СПРІНТЕР ЗНАЄШ ЙОГО ДОВЖИНУ 4 М.... то засунь своюрулетку собі в карман...
Подумай Показати IP 10 Лютого 2017 00:08
Як найдешевше пропіаритись, не витративши жодної копійки? :)) Дивіться та навчайтесь! Підпалити собі капот... машина ціла, страховка покриє витрати, а скільки мови тепер! І тепер усі думають, що його хтось хоче усунути... Хтось уже приплів Вусенко!) Лише моя думка. Кожен цю справу бачить по своєму!
Олекса Показати IP 10 Лютого 2017 01:10
А воно дур*е ще свої багатоповерхівки хоче втикати в річкових очеретах луцька)
---- Показати IP 10 Лютого 2017 08:15
Капот зроблений з алюмінію, він сам по собі не загориться, там скоріше за все горіли повітрезабірник пічки салону...та все інше що знаходиться нижче лобового скла, тому і капот підгорів і не тільки...
Луцьк Показати IP 10 Лютого 2017 08:35
Скільки полішуцького **на повилазило? Комусь біда а б*длу радість.
АК 47 Показати IP 10 Лютого 2017 08:52
коментар було видалено
Анонім Показати IP 10 Лютого 2017 09:06
Які все ж таки ви убогі люди.Вам аби жовчу похаркати. Не судіть і судимі не будете.
Ко ко до Анонім Показати IP 10 Лютого 2017 14:17
Козюрка то ти?
Лучанка Показати IP 10 Лютого 2017 09:35
Люблять у нас депутатів-слуг народу! Ой люблять!! Козюра уже депутатство зробив своєю "професією" і на хліб насущний нею заробляє. Однак погоджуюсь з попередніми: прийдуть вибори і за таких "козлюр" знову проголосує народ падкий на гречку, олію, баблоси та "пісню Тимошенко про любов до народу"!! А що машина загорілась - то, надіюсь, що це трагічна випадковість від якої ніхто не застрахований.
Зоя Показати IP 10 Лютого 2017 10:47
Ну і заздрісники і скоріше невиховані тут такі коменти пишуть. Заздрять що Козюра розумніший за них і такі тут коменти,якто з тюрми повиходили і навіть себе вже не поважають якщо таке пишуть і роблять судячи з их коментарів
А Показати IP 10 Лютого 2017 16:55
Козюра це Гн*да з великої букви, повірте знаю про що говорю.
Вадим Показати IP 3 Березня 2017 12:02
Знаю цю людину, дуже розумний, спеціаліст у своїй справі. Навіщо поливати людину брудом? Не розумів цього ніколи! Чому кожен про себе не може розказати? Звісно ж, про когось легше розказати!