USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У волинській школі педагог побила учня

17 Червня 2014 11:26
У селі Маяки Луцького району вчителька побила малолітнього учня.

Перебуваючи у класі вчитель почала сперечатися із дитиною. Вочевидь, педагог добряче роздратувалася і в ході сварки двічі вдарила дитину кулаком по обличчі. Про це повідомляє «Під прицілом».

В результаті – в хлопчика синець під оком, а у вчительки кримінальне провадження.

Батьки не стерпіли такої наруги над дитиною і подали позов до суду.

Під час судового засіданні Луцького міськрайонного суду освітянка визнала свою вину, і просила звільнити її від відповідальності, позаяк сама виховує малолітню доньку.

Адвокат та батьки постраждало хлопчика не заперечували, а тому Луцький міськрайонний суд засудив жінку до 100 годин громадський робіт та таки звільнив її від кримінальної відповідальності відповідно до «Закону про амністію 2014».

Нагадаємо, нещодавно у Луцьку мама дитини заявила звинуватила у побитті своєї дитини виховательку одного із луцьких ДНЗ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Дурі Показати IP 17 Червня 2014 11:34
А шкода! Я б на місці батьків так дала, щоб кров'ю залилася!!!
Анонім до Дурі Показати IP 17 Червня 2014 11:41
бо ти таке саме як i те вчителько, чого до Луцька приперло?
л Показати IP 17 Червня 2014 11:46
Хто не працював в школі, той не знає як зараз себе поводять учні. А поводять себе дуже вільно не маючи межі що розмовляють з старшими. У вас вдома одне а у вчительки 20 таких. Звичайно можна зірватись. Діти на фоні подій в суспільстві теж змінюються. Мені шкода і вчителя і учня.
Анонім до л Показати IP 17 Червня 2014 13:09
якщо може зріватися то таким не дітей вчити, а на базарі торгувати.Якби це сталося з моєю дитино,то я особисто з нею розрахувалася,Набила би морду так, що їй мало не показалось.Була б наука іншим. Мою дитину побила , а я шукала б справедилворсті, як її наказати, питала би дозволу.
Анонім до Анонім Показати IP 17 Червня 2014 14:40
добре, що такого б**а як ти, не багато
інініму Показати IP 17 Червня 2014 11:48
коментар було видалено
Саша Показати IP 17 Червня 2014 12:01
Ще необхідно врахувати той факт як поводяться діти в школі по відношенню до вчителів. Багато дітей ставляться з неповагою до вчителів.
Луцьк до Саша Показати IP 17 Червня 2014 12:10
Сучасні діти аж занадто вільно себе почувають, імхо. Якщо якась мале "собача" розкриває рота у молодших класах, то що вже буде далі. Все залежить від виховання у сім*ї. Співчуваю вчителям і вчительській роботі.
Я до Луцьк Показати IP 17 Червня 2014 12:23
А чого ж ви хочете, коли навалом таких мамаш як Дурі - і самі, що дурі то дурі і наплодять собі подібних, плодити тілький вміють, а про виховання, правила пристойної поведінки і не чули ніколи. А в школу зараз повинні йти люди з залізними нервами, або ще краще зовсім без нервів, інші там не витримають.
Анонім до Я Показати IP 17 Червня 2014 14:41
а чого не плодити, як таку допомогу на дитину дають? то краще наплодити, нiж працювати йти
Анонім до Луцьк Показати IP 17 Червня 2014 13:12
Кому співчувати, а кому зараз легко. Хай ідуть на німецький завод- там будуть знати, як працювати. Молодь без роботи на педагога ні одна людина без блату і впливового тата туди не потрапить
всім Показати IP 17 Червня 2014 12:43
Ого як заспівали, вчителі в лапках! Видно, що в вас діток нема, а то би по-іншому говорили! Не вмієш вчителювати, не маєш терпіння - на ринок торгувати!
Анонім до всім Показати IP 17 Червня 2014 12:47
Та їх вже повно. Особливо після педучилища.
студентка педколеджу до Анонім Показати IP 17 Червня 2014 14:11
А от про педколедж не потрібно... Педколедж - прекрасний заклад, який дає хороші знання і нормальне виховання
Чао до всім Показати IP 17 Червня 2014 12:53
Є дітки, а є д****и. А в школу працювати і так не дуже то хто й рветься зараз. Так що не дуже то пащеку розкривай, бо скоро своїх "діток" сама вчити будеш.
Луцьк до всім Показати IP 17 Червня 2014 12:55
Мабуть, це ваш син був :) На мою думку, у таких випадках в першу чергу винні батьки. Не раз чув/бачив, коли "молоді батьки" сидять на пікніку з дитиною, бухають і матюжаться на всі сторони. А потім впевнено кажуть, що у них ангелочок, який, навіть, букашку не образить. p.s. Я, слава Богу, не вчитель.
Анонім до Луцьк Показати IP 17 Червня 2014 14:42
100%!!!
Яна Показати IP 17 Червня 2014 12:44
Цілком згідна, що дитину потрібно привчати до порядку, до поваги - з народждення. Тоді вона буде знати, як вести себе із дорослими, з вчителями, і як стане сама вчителем, буде знати як "підійти" до "такого" учня. Вчора їхала після роботи маршруткою № 17, сиділа молода жінка з дочкою 2-3 років (називала її по імені Єва), зайшов старий дідусь і став біля неї і вона дитину не взяла на руки, а просто сиділа, і тупо дивилася вперед, як баран. В такої людини немає сорому, і з дитинства їй цього батьки не розказали, так що і від її дитини можна теж цього чекати. Мені дуже хотілося б, щоб вона прочитала і пізнала про себе замітку.
Анонім до Яна Показати IP 17 Червня 2014 14:44
ну i шо? виживаєт сiльнейший! сучасна iдеологiя б**ла
Оля Показати IP 17 Червня 2014 12:45
У 7 -му класі мого сина один недоумок (бо батьки не додали якихось ізвілін у мозок) малював вчительку голою..Так і сказав що це вона і він її хотів би побачити так в натуральній формі . Я б на місці цієї вчительки тоже дала б по морді.... Далі виросте і бійся його ввечері зустріти! Давно пора щось з цим робити.
Семен Показати IP 17 Червня 2014 12:46
Раньше слова "выключат из октябрят", "в пионеры тебя не примут" действовали лутше любого кулака.
Olha Показати IP 17 Червня 2014 13:10
Поставити в класі відеореєстратор з підключенням до інтернету ,і любуватись на свою потіху вдома.Думаю,що поведінка і учнів ,і вчителів зміниться в кращу сторону.
перехожий Показати IP 17 Червня 2014 14:38
Раніше були діти, а тепер, вибачте, свині, і далі буде ще гірше. Воно, хамло малолітнє, дозволяє собі в школі такі вибрики, що ми колись і подумати не могли, а коли йому зробиш зауваження, або крикнеш, біжить до батьків і реве крокодилячими сльозами. А батьки... Зрозуміло, їхні діти для них найкращі.
Анонім до перехожий Показати IP 17 Червня 2014 14:46
коментар було видалено
123 до перехожий Показати IP 18 Червня 2014 15:20
ой читаю і диву даюся...невже не можна підібрати інших слів для характеристики, а казати хамло і свині. Складається враження що ти "дядько-перехожий" ще той задр...т.
123 Показати IP 17 Червня 2014 15:24
Я в шоці...був факт побиття малолітньої ДИТИНИ, вона-педагог і жінка і мама апріорі не повинна була собі таке дозволяти. Звичайно, що усі діти різні є проблемні учні, але перепрошую давайте усі вчителі будуть розпускати руки. Виправдання педагогу немає і крапка. Є безліч методів які вчать майбутні педагоги у вишах для вирішення конфліктних питань, але окрім того в них повинно бути все в порядку із психікою.
123 Показати IP 17 Червня 2014 15:34
Ви так шкодуєте вчителів, що скаладється враження ніби у них ваща робота ніж у шахтарів чи звичайних державних службовців. Знайома після закінчення намагалася влаштуватися в школу, то я вам скажу ой як не просто, тримаються за "таку невдячну" роботу руками і ногами, "години" вигризають зубами. Все там нормально, просто нервові через міру всі стали.
Учитель Показати IP 18 Червня 2014 06:09
В усьому світі відповідальність за дітей несуть батьки. Коли б у нас діяли нормально закони, то батьки дитини, яка пащекує довчителя, заплатили б нормальний штраф за адміністративне порушення. І тоді в школі не зривали б уроки, не хамили б учителям. А виховну роботу вдома вже б після цього проводив тато чи мама.
Я Показати IP 18 Червня 2014 08:27
Батьки повинні виховувати дітей, а вчителі - вчити. Руку ніхто не має права піднімати! Є різні методи - запросіть батьків у школу, директора, завуча повідомте - але бити - це занадто! І взагалі діти народжуються, а не плодяться!