USD 39.00 39.32
  • USD 39.00 39.32
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На ДТП за участю велосипедиста у Луцьку прибули 6 патрульних авто

14 Вересня 2018 21:52
У Луцьку на перехресті вулиць Кравчука та Воїнів-Інтернаціоналістів сталася ДТП.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їхніх слів, нетверезий чоловік на велосипеді потрапив під колеса авто.

Один з чоловіків, який зі слів очевидців, міг за кермом авто збити постраждалого, звинуватив в усьому велосипедиста.

Тим часом на місце ДТП прибули одразу шість патрульних машин.

Сам же постраждалий, після отримання медичної допомоги, запевнив, що впав з велосипеда через власну необережність. Натомість один зі свідків пригоди доволі агресивно став переконувати патрульних у тому, що велосипедиста збила автівка.

Оскільки чоловік вів себе дуже агресивно та постійно лаявся, його арештували поліцейські. Зауважимо, у процесі затримання вони згубили рацію.

Заступитися за чоловіка зібралася чимала кількість людей, які вимагали у патрульних пояснень щодо затримання, та жоден з поліцейських відповідати на питання не захотів. Згодом частина поліцейських поїхала з місця пригоди, вочевидь пригадавши, що у місті вистачає роботи.

Наразі обставини ДТП встановлюються.

Допис щодо ДТП з'явився у соціальній мережі Facebook близько 22 години. Один із коментаторів повідомив, що має запис із відеореєстратора та, з його слів, велосипедист переїзджав через пішохідний перехід, водій Volkswagen не встиг зреагувати та збив його. Відзначається також, що водій автомобіля їхав повільно зі сторони вулиці Воїнів Інтернаціоналістів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 14 Вересня 2018 22:27
Чоловік правду хотів сказати,а вони заарештували,то це як?Велосипедисту напевно дав на 100 грам і той вже"сам впав".Я вірив поліцейським,але бачу,що це гірші ніж були
Очманіти до Анонім Показати IP 14 Вересня 2018 23:55
Чому аж шість екіпажів патрульної поліції з'їхалося на дтп, що більше в Луцьку немає де патрулювати...
Анонім до Очманіти Показати IP 15 Вересня 2018 00:16
Чому ти в мене це питаєш?Можливо гривнями запахло)))
Реаліст Показати IP 14 Вересня 2018 22:33
А от *....чималу кількість людей, які вимагали.....* треба було пригостити киями і розігнати по квартирах спати.
Микола Показати IP 14 Вересня 2018 22:57
Якщо їхав велосипедом через пішохідний то його треба задушити чи як,???
Отакої... Показати IP 14 Вересня 2018 23:04
Як вже дістали ці пьяні водії та велосипездисти на дорогах
saa Показати IP 15 Вересня 2018 03:23
Пішохід - ходить, водій - їздить... Через перехід - велосипедист повинен злізти з велосипеда і ніжками, ніжками... Якщо їде - порушуе ПДР - пропусти транспорт головної дороги... Ну а пьяний за рулем - то стаття і 12000 штрафу.
Проти Показати IP 15 Вересня 2018 08:36
Навіщо там взагалі той другий переход зробили? Виїзджаючи з Воїнів там реально можна і не побачити пішохода. Його треба або взагалі прибрати, або перенести хоч на пару метрів далі по Кравчука.
valdis peish Показати IP 15 Вересня 2018 09:36
дурні ви хоть читати вмієте до чого тут пьяний водій ( нетверезий чоловік на велосипеді потрапив під колеса авто.
Анонім до valdis peish Показати IP 15 Вересня 2018 11:31
Сам ти дурень,читати і ПИСАТИ навчись
no alcohol Показати IP 15 Вересня 2018 14:14
в руках треба вести велосипеда через пішохідний перехід. ми ж так всі хочемо в ЕС в польщі якщо їде пяний велосипедист його забирають в відділок і має мандат(штраф).