USD 27.85 28.05
  • USD 27.85 28.05
  • EUR 32.6 32.88
  • PLN 7.5 7.65

На ДТП за участю велосипедиста у Луцьку прибули 6 патрульних авто

У Луцьку на перехресті вулиць Кравчука та Воїнів-Інтернаціоналістів сталася ДТП.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їхніх слів, нетверезий чоловік на велосипеді потрапив під колеса авто.

Один з чоловіків, який зі слів очевидців, міг за кермом авто збити постраждалого, звинуватив в усьому велосипедиста.

Тим часом на місце ДТП прибули одразу шість патрульних машин.

Сам же постраждалий, після отримання медичної допомоги, запевнив, що впав з велосипеда через власну необережність. Натомість один зі свідків пригоди доволі агресивно став переконувати патрульних у тому, що велосипедиста збила автівка.

Оскільки чоловік вів себе дуже агресивно та постійно лаявся, його арештували поліцейські. Зауважимо, у процесі затримання вони згубили рацію.

Заступитися за чоловіка зібралася чимала кількість людей, які вимагали у патрульних пояснень щодо затримання, та жоден з поліцейських відповідати на питання не захотів. Згодом частина поліцейських поїхала з місця пригоди, вочевидь пригадавши, що у місті вистачає роботи.

Наразі обставини ДТП встановлюються.

Допис щодо ДТП з'явився у соціальній мережі Facebook близько 22 години. Один із коментаторів повідомив, що має запис із відеореєстратора та, з його слів, велосипедист переїзджав через пішохідний перехід, водій Volkswagen не встиг зреагувати та збив його. Відзначається також, що водій автомобіля їхав повільно зі сторони вулиці Воїнів Інтернаціоналістів.
Загрузка...
Коментарів: 11
Анонім Показати IP 14 Вересня 2018 22:27
Чоловік правду хотів сказати,а вони заарештували,то це як?Велосипедисту напевно дав на 100 грам і той вже"сам впав".Я вірив поліцейським,але бачу,що це гірші ніж були
Очманіти до Анонім Показати IP 14 Вересня 2018 23:55
Чому аж шість екіпажів патрульної поліції з'їхалося на дтп, що більше в Луцьку немає де патрулювати...
Анонім до Очманіти Показати IP 15 Вересня 2018 00:16
Чому ти в мене це питаєш?Можливо гривнями запахло)))
Реаліст Показати IP 14 Вересня 2018 22:33
А от *....чималу кількість людей, які вимагали.....* треба було пригостити киями і розігнати по квартирах спати.
Микола Показати IP 14 Вересня 2018 22:57
Якщо їхав велосипедом через пішохідний то його треба задушити чи як,???
Отакої... Показати IP 14 Вересня 2018 23:04
Як вже дістали ці пьяні водії та велосипездисти на дорогах
saa Показати IP 15 Вересня 2018 03:23
Пішохід - ходить, водій - їздить... Через перехід - велосипедист повинен злізти з велосипеда і ніжками, ніжками... Якщо їде - порушуе ПДР - пропусти транспорт головної дороги... Ну а пьяний за рулем - то стаття і 12000 штрафу.
Проти Показати IP 15 Вересня 2018 08:36
Навіщо там взагалі той другий переход зробили? Виїзджаючи з Воїнів там реально можна і не побачити пішохода. Його треба або взагалі прибрати, або перенести хоч на пару метрів далі по Кравчука.
valdis peish Показати IP 15 Вересня 2018 09:36
дурні ви хоть читати вмієте до чого тут пьяний водій ( нетверезий чоловік на велосипеді потрапив під колеса авто.
Анонім до valdis peish Показати IP 15 Вересня 2018 11:31
Сам ти дурень,читати і ПИСАТИ навчись
no alcohol Показати IP 15 Вересня 2018 14:14
в руках треба вести велосипеда через пішохідний перехід. ми ж так всі хочемо в ЕС в польщі якщо їде пяний велосипедист його забирають в відділок і має мандат(штраф).