USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В ДТП на Миколаївщині загинули 8 волинян

13 Серпня 2016 12:27
У ніч на 13 серпня страшна аварія трапилась у Миколаївській області. Внаслідок зіткнення мікроавтобуса і вантажівки загинуло одразу 8 людей.

Серед загиблих і маленька дитина. Ще одна людина зі серйозними травмами зараз у лікарні.

Аварія трапилась поблизу селища Криве Озеро на трасі Київ – Одеса.

Унаслідок ДТП на місці загинули водій та шестеро пасажирів мінівену OPEL VIVARO, ще двоє пасажирів з тяжкими тілесними ушкодженнями були доставленні до Кривоозерської ЦРЛ, але один з них помер від травм.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ознаками частиною 3 статті 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами), караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. Тривають слідчі дії, призначено проведення відповідних експертиз.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини, загиблі були з Ратнівщини. Дві сім'ї, Мілінчук та Підкос, їхали з відпочинку.

Редакція щиро співчуває родичам загиблих...
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Лучанин Показати IP 13 Серпня 2016 12:33
Страшно... Ризики їзди вночі..
Біль Показати IP 13 Серпня 2016 13:12
Вічна пам'ять загиблим!Боже,дай сили та здоров'я родичам пережити таке горе,співчуття щирі.Біда,люди,будьте уважними на дорозі,пам'ятаєте:Життя нам Бог дає РАЗ
Олександр Показати IP 13 Серпня 2016 13:13
А все через українське розпи....йство . Розбита вантажівка після ДТП добу стоїть посеред траси на одній із самих завантажених доріг України,без будь яких знаків,аварійних ліхтарів і чекає своїх жертв.............. https://www.youtube.com/watch?v=8oGcYFoRGgw Щире співчуття родинам загиблих....
123 до Олександр Показати IP 13 Серпня 2016 16:49
Абзац.. В цивілізованій країні за таке нехлюйство відповідальний за дороги сів би. 8 життів на совісті цієї безвідповідальної г**ди
Вітя Показати IP 13 Серпня 2016 13:14
Співчуття рідним. ГОРЕ
Таня Показати IP 13 Серпня 2016 14:06
Просто жесть. Відпочили..Вічна память.
швидкість а можливо Показати IP 13 Серпня 2016 15:12
Попередньо встановлено, що 46-річний водій автомобіля “OPEL VIVARO”, мешканець Волинської області, рухаючись у напрямку м. Одеса, зіткнувся зі стоячим НА ПОЛОСІ РОЗГОНУ з вантажним автомобілем “DAF”,
11111 Показати IP 13 Серпня 2016 15:48
http://gazeta.ua/articles/np/_zaginuti-mogli-tisyachi..
Перехожий Показати IP 13 Серпня 2016 16:54
В нормальних країнах всі фури вночі на "відстійниках" стоять. А в нас... "європа".
я до Перехожий Показати IP 13 Серпня 2016 19:21
то що в нас повна *опа то це ясно, но не городіть що в европі фури стоять на відстійниках вночі
Перехожий до я Показати IP 13 Серпня 2016 22:09
Ви напевно далекобійник, раз так впевнено кажете... Всі фури, навіть ті, які везуть вантажі з України в Європу, обладнані тахографами, які реєструють все на світі. Тому, не треба тут ля-ля. Просто так в Європі по ночі не поїдеш.
Олександр Показати IP 13 Серпня 2016 20:21
Фура не на відстійнику була, а стояла внаслідок попередньої Дтп, відстоювалась 13 годин до ціє ї аварії. Винні Поліцаї. Як би це сталось у Польші то уже б за кілометр ліхтарі б моргали, а тут ніяких аварійних знаків і близько не було. Звісно владі не вигідно гнобити нашу нову поліцію, тому від безнаказаності такий бардак!
СБУ до Олександр Показати IP 16 Серпня 2016 18:01
Того пі...аса авакова треба було ще повісити привселюдно на майдані після розстрілу Героя України Сашка Білого. А нова поліція це фейк для простих людей, а , насправді вона охороняє привладних бариг, як це було і колись. Повірте, і ніхто з ментів за цю ДТП відповідальності не понесе.
Лариса Показати IP 14 Серпня 2016 01:06
Розділяю біль,горе,втрату родини.ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ Мирославі,Віктору,Ярославчику та Андрію!
Анонім Показати IP 14 Серпня 2016 11:49
Вічна пам'ять.
Юлія Показати IP 15 Серпня 2016 18:41
Сьогодні у Ратному поховали ці 2 сім'ї. Усього 8 осіб!!!8 трун стояли поряд перед будинком культури!!!8 хрестів несли люди та 8 фото, великих кольорових фото, де покійні усі гарні, усміхнені...Серце леденіло, мурашки по шкірі ходили. Плакали жінки, чоловіки, а підлітки втрачали свідомість...Боженьку, візьми їх усіх до себе на небо...
Олександр Показати IP 16 Серпня 2016 01:14
В соц мережі вконтакті у групі Типова Ратнівщина є загальне фото цих людей!!! Які вони ще всі молоді були!!! Серед них один неповнолітній та троє підлітків!!! У всіх були мрії, плани, все сталось уночі в одну мить!!!! По новинах назвали, що нібито водій заснув, але ж про те що фура сутки стояла посеред дороги, а не на обочині і без аварійних знаків, то про це ніодне СМі не каже, усі захищають нашу нову поліцію!!!
галина Показати IP 17 Серпня 2016 15:01
Текст повідомлення Вічна пам'ять і царство їм небесне.
Андрій Показати IP 26 Серпня 2016 03:06
Я вту ніч прямував до одеси на відпочинок, покійний водій опеля мене обігнав за житомером. Вибачте але коли яподивився на свій спідометер вмене було 160км/год, я думав що я стою. Опель не іхав а летів, приблизно 200км/год, це не та машина щоб так іхати