USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Відірвало голову: в Луцьку поїзд переїхав чоловіка

9 Березня 2021 09:48
Трагедія трапилася 8 березня близько 17 години на залізничній колії на вулиці Ківерцівській в Луцьку.

Внаслідок удару чоловік отримав травми несумісні з життям, йому відірвало голову. Загиблий помер ще до приїзду швидкої.

Інформацію підтвердили у пресслужбі ГУНП у Волинській області, зазначивши, що дійсно вчора між вулицями Ківерцівська та Лідавська 42-річний лучанин потрапив під потяг. У результаті отриманих травм він загинув.

За цим фактом внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 115 з приміткою самогубство. Тіло направили на судово-медичну експертизу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
скептик Показати IP 9 Березня 2021 10:07
хто там обіцяв огородити колії ? ЗЛОЧИННА НЕДБАЛІСТЬ МІСЬКОЇ ВЛАДИ
Свідок до скептик Показати IP 9 Березня 2021 11:19
Він поклав голову на колії перед самим потягом
Люди до Свідок Показати IP 13 Березня 2021 23:09
А ти що стояв і дивився?
було до скептик Показати IP 9 Березня 2021 12:09
Огородили, поставили інформаційне табло про заборону ходити через колії. Наш народ вважає себе безсмертим - дірки в паркані зробили через місяць після його встановлення. Тепер остаточно виламали кілька прольотів паркану. Вихід один- збудувати бетонний мур висотою в кілька метрів і зверху струм 220: можливо когось спинить.
скептик до було Показати IP 9 Березня 2021 13:56
струм 220 треба пропустити через голови владців. може щось там проріжеться. про переходи через колії (підземні, надземні) хтось щось чув ? чи люди мають літати ?
було до скептик Показати IP 9 Березня 2021 14:48
а міст там ніхто не бачить? До речі з обох сторін зроблені сходи. Але ж через колію швидше, проте не завжди безпечно
скептик до було Показати IP 9 Березня 2021 17:31
від моста до вул. стрілецької (приблизно 3 км) скільки мостів ?
Уруру до скептик Показати IP 10 Березня 2021 15:08
А ти по місту мабуть не орієнтуєшся взагалі, да? До названої вул стрілецької крім моста на ківерцівській ще є один переїзд на карпенка карого. Але на тих рейсах скільки живу поїзда я небачав. Основна гілка йде до вокзалу є, але аж ніяк не на стрілецьку. Так що іди гавкатив в інше місце
петро до було Показати IP 9 Березня 2021 13:57
за електроенергію ти платити будеш?
Ірина Показати IP 9 Березня 2021 11:55
Некомпетентність влади
лучанин до Ірина Показати IP 9 Березня 2021 16:12
до чого тут влада. Треба поставити маленького німця з великим батогом.
Дід Єгор до лучанин Показати IP 9 Березня 2021 18:28
... зі шмайсером.... Щоб не встигали доходити до колії
Ірина до лучанин Показати IP 9 Березня 2021 22:17
Все починається з влади! Думаю не раз чули вислів- Сталіна чи Гітлера на вас немає! Багато хто з вас поважає президента, губернатора чи мера?? Просто навіть немає за що. Це і першопричина що людям стає плювати на все!
Уруру до Ірина Показати IP 10 Березня 2021 15:13
Все починається з людей. Зараз ти кажеш "сталіна на вас нема", завтра будеш писати "менти людей б'ють".