USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відірвало ногу: покарали п’яного водія БМВ, який у Луцьку на смерть збив жінку

1 Червня 2020 23:44
Водію «BMW 528І», який у стані алкогольного сп’яніння збив на смерть жінку в Луцьку, обмежили волю на три роки.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Під час суду встановили, що 6 грудня минулого року обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, рухався вулицею Карпенка-Карого на «BMW 528І». Перевищивши дозволену швидкість, водій допустив наїзд на жінку, яка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу.

Внаслідок ДТП потерпіла отримала численні травми, зокрема переломи та травматичну ампутацію нижньої кінцівки. На жаль, від отриманих травм жінка померла.

Обвинувачений повністю визнав свою вину, розкаявся у вчиненому, відшкодував збитки та просив суворо його не карати.

Відзначимо, що потерпілі претензій до обвинуваченого не мали та просили не позбавляти його волі.

Відтак суд призначив водію покарання у виді обмеження волі на три роки з позбавленням права керувати транспортними засобами на такий же строк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 2 Червня 2020 00:42
Треба ж так,попросив і не покарали,я так розумію можна робити що завгодно,головне попросити щоб не карали?
Їван до Анонім Показати IP 2 Червня 2020 10:09
Просто треба вміти просити
Мігель Показати IP 2 Червня 2020 01:17
Пздц... 3 роки умовно, коли втікав з погонею п'яний?!? Ви уху їли? Потерпілі це хто, був? Та жінка яку вбили? Родичі? "Відзначимо, що потерпілі претензій до обвинуваченого не мали та просили не позбавляти його волі." Я так розумію, що в загиблої нікого не було, або їм все одно... Але суддя! Які пом'якшуючі були??? Немає претензій? Все відшкодував??? Просто немає слів...
Петро Показати IP 2 Червня 2020 06:42
"Відшкодував збитки" - це прирост в ногу і повернув вбитій життя? За вбивство 3 роки? Зовсім подуріли?
Показати IP 2 Червня 2020 06:52
тки відмазали.....
Любі свині Показати IP 2 Червня 2020 07:36
Жаль що на місці потерпілої не виявився хтось із суддів (прости , Господи )!
Міщанка Показати IP 2 Червня 2020 09:09
Відкупився...за смерть 3 роки...невже хтось вірить, що це навчить людину не сідати п'яним за кермо? Раніше давали 3 роки за перевищення швидкості, якщо гальма відмовили, а тут за смерть...
Лучанин Показати IP 2 Червня 2020 09:42
Не ту країну назвали Гондурасом, ой не ту
сергій Показати IP 2 Червня 2020 13:53
А декларації пркурорня суддівська подали будь здоров...."потом и кровью " зароблене...
Свідомий Показати IP 2 Червня 2020 20:56
Звертаю увагу всіх небайдужих. Позбавлення волі і обмеження волі, це різні поняття! Фактично таке судочинство дає зелене світло потенційним злочинцям, оскільки вони будуть знати, що їм за противоправні діяння нічого не буде!!! Обмеження волі згідно з ст. 61 КК України це покарання, що полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за нею нагляду з обов'язковим залученням засудженого до праці.
Дауш Показати IP 3 Червня 2020 20:53
Цікаво хто СУДЯ???? Думаю в прокуратурі вистачить здорового глузду щоб подати апеляцію.
Сергій Холодний Показати IP 3 Червня 2020 21:06
Бананова республіка. Тьху!