USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Вночі у Луцьку горіла «Варшавка»

10 Грудня 2014 10:15
Повідомлення про пожежу в торговому комплексі «Ринок Завокзальний», що в Луцьку на вулиці Карпенка-Карого, 1, до служби «101» надійшло 10 грудня о 00:50. Про це інформують в Управлінні ДСНС у Волинській області.

До місця події негайно виїхали одночасно чергові варти всіх пожежно-рятувальних підрозділів обласного центру – всього 9 одиниць техніки.

За 5 хвилин чергові варти приступили до боротьби з вогнем – осередок пожежі знаходився на 2-у поверсі м’ясного павільйону, вогонь охопив поряд розташовані три холодильні установки та вітрини. Через сильне задимлення рятувальники працювали в складі 3-х ланок газодимозахисної служби.
Після відключення електропостачання павільйону енергетиками аварійної бригади міськсвітла, рятувальники подали на гасіння пожежі потужні водяні струмені з двох боків, швидко забезпечивши локалізацію вогняної стихії, що загрожувала перекинутись на поряд розташовані торгові ряди павільйону та сусідні кіоски.

Остаточно приборкати пожежу вогнеборці змогли о 01:46.

Над з’ясуванням причини пожежі працює спеціальна комісія, але наймовірнішою з них розглядається коротке замикання електромережі.

ФОТО лучанина Іллі Росола та Назара Мухи.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
лучани Показати IP 10 Грудня 2014 10:33
Варшавка - це клоака на тілі міста. Антисанітарія,кримінал,ухилення від податків та конетрабас. Понаставляли собачих будок на всій території, а з вулиць зробили стоянку, що не пройти не проїхати.
Андрій до лучани Показати IP 10 Грудня 2014 11:22
Хто вміє їздити той може проїхати, а якщо сильно мішає то можна об’їхати цей район! Базар це місце роботи багатьох людей.
Анонім до лучани Показати IP 10 Грудня 2014 15:36
Слухай, "лучани", сто відсотків сидиш, десь в конторі штани протираєш, да не всім дано в офісах працювати, не беруть, знаєш, після 30 років. Працюєм на ринку і кормим своїх дітей. І не тобі судити - бути ринку чи не бути. А фіфи офісні взагалі захарили. Ціни собі не сложать. На базарі робить простий люд. Не подобаєть ринок- іди в супермаркет гамно акційне купляти. І не зачіпай базар, він кормить тисячі наших сімей і дітей.
лучанин до лучани Показати IP 11 Грудня 2014 09:02
Чувирло не підписуйся від імені всіеї громади міста. Ну а клоака в тебе в голові і живеш певно у собачій буді
мисько Показати IP 10 Грудня 2014 10:59
коментар було видалено
копійка Показати IP 10 Грудня 2014 11:42
От хочуть реформи впроваджувати - то нехай з таких "Варшавок" розпочинають і оподатковують як треба!!!
12 до копійка Показати IP 10 Грудня 2014 12:29
ти мабуть забула,що вони тебе кормлять
копійка до 12 Показати IP 10 Грудня 2014 12:38
Вже самі там корміться за тими спекулятивними цінами!:) Я дууууже рідко на Варшавці і інших ринках буваю!!!
копійка до копійка Показати IP 11 Грудня 2014 06:00
Я і з розумом рідко дружу
долар до 12 Показати IP 10 Грудня 2014 12:40
А якщо і кормлять - то податки платити не треба? Касові апарати роздати, а хто не згідний - н@фіг з пляжу!!! Як у Європі!!!
ми Показати IP 10 Грудня 2014 12:41
це просто горгут гріхи ховав
Ігор П. Показати IP 10 Грудня 2014 13:26
Оновив ЦУМ, оновлю і Варшавку!
NDFHBYF Показати IP 10 Грудня 2014 14:04
Нуяк що горіло мясо, то це зовсім інша справа! Адже цк вибухонебезпечний товар.