USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Водій, який на «BMW» збив насмерть велосипедиста, обійшовся «умовним»

13 Червня 2016 14:46
П'яний водій «BMW X5», який, втікаючи з місця автопригоди, скоїв ще одне ДТП — збив насмерть велосипедиста, отримав від суду умовне покарання та сплатив 2 тисячі гривень судових витрат.

Нагадаємо, резонансна дорожньо-транспортна пригода трапилася 23 лютого. Близько 19:30 Сергій Панасюк, який керував автомобілем «BMW X5», перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, скоїв ДТП в районі РАЦСу. Він в'їхав в іншу автівку та, втікаючи з місця пригоди, на вулиці Кравчука, поблизу світлофору здійснив наїзд на велосипедиста.

Постраждалий 64-річний чоловік від отриманих травм помер в кареті швидкої допомоги. Медики зафіксували його травми як несумісні з життям.

Зі слів патрульних поліцейських, які були очевидцями автопригоди, водій протягнув велосипедиста кілька десятків метрів. Вийшовши з салону авто, не розумів, що збив людину насмерть, почав вільне спілкування з патрульними, поводився так, ніби нічого не сталось. Крім того, пропонував гроші патрульним і слідчим, казав: «Давайте вирішимо це питання».

Судове засідання щодо цієї справи відбулося 25 квітня. Дивним чином, з матеріалів справи зникли обставини першої ДТП, яке скоїв того дня обвинувачений, а також той факт, що наїзд на велосипедиста чоловік допустив, тікаючи від покарання.

Цікаво, що представником постраждалої сторони виступив племінник загиблого, який в суді претензій морального та матеріального характеру не виставив та не наполягав на суворій мірі покарання обвинуваченого.

Суддя Луцького міськрайонного суду Олег Ющук вирішив, що Сергія Панасюка не слід суворо карати. Слуга Феміди виніс вирок: 3 роки умовного покарання та 2641 гривню судових витрат за наїзд на велосипедиста, що стало причиною смерті останнього. Головною пом'якшувальною обставиною для винесення такого поблажливого рішення було “щиросердечне розкаяння обвинуваченого”.

Крім того, суд не позбавив обвинуваченого права керування, оскільки останній вказав, що водійські права є необхідним засобом для утримання сім’ї.

До слова, Сергій Панасюк - приватний підприємець, співвласник магазину хутра та шкіри «Акцент», що в Луцьку по проспекту Волі, 21. Питання про те, як саме водійські права та автомобіль «BMW X5» забезпечують джерело доходу підприємця, лишається відкритим.

Журналісти Інформаційного агентства Волинські новини проаналізували вирок суду разом з юристом, адвокатом Романом Хомичем, який підкреслив, що основним моментом у цій справі є позиція потерпілого.

Племінник, який очевидно не є близьким родичем, не перейнявся морально-етичною стороною цієї справи. Можна припустити, що він отримав трохи грошей від водія, тож вирішив не тягатись в суді. «Мені з тексту вироку незрозуміла позиція прокуратури. Вважаю, що покарання є надто м’яким, тому повинна бути апеляція», - прокоментував юрист.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
злий Показати IP 13 Червня 2016 15:04
Просто піпец! Немає слів - одні матюки. Ось вона вартість людського життя і "справедливість" "правосуддя"
Соціолог до злий Показати IP 13 Червня 2016 18:59
"Дивним чином, з матеріалів справи зникли обставини першої ДТП, яке скоїв того дня обвинувачений, а також той факт, що наїзд на велосипедиста чоловік допустив, тікаючи від покарання". Ну що ж тут дивного?! Слідчому терміново потрібні гроші. З начальством треба поділитись. Ще Рома Крохман ввів таку практику. З кримінальних справ "пропадало дивним чином" (очевидно випаровувалось із сейфа слідчої) по 60 сторінок. Ні одна наволоч в погонах не покарана. От вони і чверять що хочуть..
лучани Показати IP 13 Червня 2016 15:07
Купив племінника за пару шкурок.
Соціолог до лучани Показати IP 13 Червня 2016 16:25
Племіннику пару шкурок. А суддя на шкурки не ведеться.....
Я Показати IP 13 Червня 2016 15:23
Бабло решае все
ххх Показати IP 13 Червня 2016 15:23
"Да здрастуєт самий гуманний суд в міру! " Просто мову віднімає, п'яна сволота вбиває людину і йому за це жодного покарання. Про яку судову реформу і довіру до наших так званих судів може йти мова. Це просто верх цинізму. Одна наволоч вбиває, друга наволоч за "бабло" відмазує і "всі" задоволені.
Кот до ххх Показати IP 14 Червня 2016 20:19
Я свого часу коли сталась ця аварія так і написав ,що буде умовний строк ,адже за того бідного діда немає кому заступитись ,а ось квартира племіннику згодиться + відкад від п**ара на бмв.
суд Показати IP 13 Червня 2016 15:31
зарплата судді не велика... а маєш круту машину...плати !
хм Показати IP 13 Червня 2016 15:36
пидписздeс якийсь. питання: - скільки "хутра" дісталось іхній "чeсті"
777 Показати IP 13 Червня 2016 15:38
слава украини
Гроші не пахнуть... Показати IP 13 Червня 2016 15:39
гнити цьому соціумі в лайні завжди...
Соціолог Показати IP 13 Червня 2016 15:42
П.яний, втікав, збив насмерть! Не позбавили "прав". За що тоді позбавляють? Скльки громадян потрібно забити? Чи можливо одного судді вистачить???!!
Старий батько Показати IP 13 Червня 2016 15:45
Просто воділа не штунда то навіщо судити то якби штунда то булоб куча коментів (як за Клеца)
Лучанин Показати IP 13 Червня 2016 15:52
Хотілося, щоб це було останнє судове рішення судді Олега Ющука. Можливо для нього життя людини нічого не варте, але це найвища цінність подарована Богом.
Софія до Лучанин Показати IP 14 Червня 2016 12:06
Найвища цінність для судді - його посада і грош,і які він має тримаючись на ній.
Соленый Показати IP 13 Червня 2016 16:16
кто есть кто?
небайжужий Показати IP 13 Червня 2016 16:17
Хто знає, куди дивляться вікна цього судді?)
сусіди Показати IP 13 Червня 2016 16:20
3а бідного померлого нема кому вступитись,осталась одна старенька мати і "племінничок"...
ось Показати IP 13 Червня 2016 16:28
Бог все бачить...
fCELLSD Показати IP 13 Червня 2016 17:01
СУДДЯМ ВИЩА МІРА.скільки можемо їх терпіти
Лучанка Показати IP 13 Червня 2016 17:30
У цього водія напевно є діти, дружина ,людина,якою він дорожить. А поряд їздить такий же "крутий" водій , з "чистосердечним визнанням своєї вини". Можливо вони скоро зустрінуться.
Активіст Показати IP 13 Червня 2016 17:37
Повозмущались і на пахоту! Все одно ваші коменти судді до одного місця, як жив, так і жити буде. Ви ще петицію організуйте, ще трошки пару випустите. Але нічого не зміните.
Анонім Показати IP 13 Червня 2016 18:26
коментар було видалено
Луцьк мені не байдуж Показати IP 13 Червня 2016 18:32
Питання не тільки до судді але і до прокурорів - панове що згідні з таким вироком???
Інсайдер до Луцьк мені не байдуж Показати IP 13 Червня 2016 22:16
Дик прокуратура в долі! Такі рішення обовязково "узгоджуються з прокуратурою...
Адекват Показати IP 13 Червня 2016 18:41
коментар було видалено
Степан Бандера Показати IP 13 Червня 2016 19:21
Хто має гроші - бухайте і вперед за кермо. Суддя підмаже, головне відкладіть кілька косих на судний день. А від Божого суду вони теж відкупляться?
Адвокат Показати IP 14 Червня 2016 08:02
Схема традиціно слідуюча. Приходить адвокат злочинця до потерпілого та пропонує певну касу. І каже:беріть гроші,а то взагалі нічого не отримаєте. Віддамо судді. Знаючи про злочинний суд в Україні,потерпілий змушений погодитись. А ще можуть пригрозити вбивством. Хоч бедете мати на пам'ятник.
настя Показати IP 14 Червня 2016 08:54
Ще раз в шокуючому стані,яка в нас дурна влада та країна
Добрий Друг Показати IP 14 Червня 2016 09:02
А саме смішно те що пам'ятник на могилі так і не поставив...
Тиц Показати IP 14 Червня 2016 17:49
Ще півроку не пройшло
Вася Показати IP 14 Червня 2016 17:58
Пийте,ганяйте п'яні!Круто!
Nik Показати IP 14 Червня 2016 18:00
Не ту країну назвали Гондурасом.
де Показати IP 14 Червня 2016 18:53
ті активісти ,що Потапа до Луцька не пускали? тут вас не хватає!!!
Александр Показати IP 15 Червня 2016 00:39
Страна менялась-менялась.....и нихрена не поменялась( Луцк самый комфортный город, видимо не только для жизни.