USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Байкер, який втрапив у ДТП на Львівській, помер

16 Травня 2017 09:40
Мотоцикліст, який втрапив у дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Львівській учора, 15 травня, помер, інформують у прес-службі волинської поліції.

Нагадаємо, на вулиці Львівській в обласному центрі Волині автомобіль «Toyota Rav4» зіткнувся із мотоциклом «Suzuki GSX-R600». Внаслідок зіткнення мотоцикліст помер у лікарні. За фактом ДТП слідчі розпочали кримінальне провадження.

Автопригода трапилася близько 19 год. За кермом «Toyota Rav 4» перебувала 51-річна лучанка. Рухаючись автомобілем, водій не надала перевагу у русі мотоциклові «Suzuki GSX-R600», під керуванням 33-річного місцевого мешканця. Внаслідок цього транспортні засоби зіткнулися.

У результаті ДТП мотоцикліст отримав тілесні ушкодження. Його госпіталізували у відділення реанімації Луцької міської клінічної лікарні, де потерпілий згодом помер.

За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Хай Показати IP 16 Травня 2017 10:06
В тих німців якщо ти і прав і перевищив швидкість, то автоматично винуватий.
Володимир Показати IP 16 Травня 2017 10:56
В попередньому пості вказувалось що він летів з шаленою швидкістю і його було важко встигнути помітити. Винний той хто перевищив швидкість
Вася до Володимир Показати IP 16 Травня 2017 11:37
Може і так, але посовати водійку по судах треба, все таки її не уважність спричинила смерть!
Ні до Вася Показати IP 17 Травня 2017 13:15
Водійка абсолютно не винна! Вона повинна була надати перевагу лише якщо швидкість транспортного засобу не перевищує встановлену норму, тобто 60 км/год у місті, або вказану дорожніми знаками. А якщо той летів? Для того щоб надати перевагу, треба побачити кому надавати перевагу! Співчуття рідним, але не порушуйте ПДР, бо вони і створені для того щоб зберегти ваше життя!
Анонім Показати IP 16 Травня 2017 11:47
В попередній інформації подивіться фотографії. В Тойоті повистрелювали подушки безпеки, а задня дверця від удару стала не правою, а лівою. Відвовідно швидкість "донора" була явно не 60 км/год. А винуватицею зараз зроблять ту пані
Rider Показати IP 16 Травня 2017 11:49
Дуже болісно за нього.хто неїздив на такіх мото не потрібно кричати їхав швидко і тому подібне да їхав швидко але треба по 2 а то й 3 рази дивитись перш ніж робити якісь маневр особливо звязаний з головною.ця чу*а стара виїхала і що далі куди вона встигла куди?вона обірвала молодому пацану життя.хай би він заплатив штраф за перевищення а вона кращеб на головну уважніше подивилась.такіх уро....ів багато на дорозі тому і стараюсь робити самосуд зразу по їб....у навалив і все.
kg до Rider Показати IP 16 Травня 2017 12:25
То хочеш сказати що на таких мопедах дозволено їздити швидко по місту, бо вони дуже потужні??? їздаки ви а не райдери! виїзджай на закриту смугу і лети собі, а не по кривих подовбаних дорогах міста панти колотите!!
лучанка до kg Показати IP 16 Травня 2017 18:00
Не дозволено їхати швидко але 4 таких мотоцикли можна було побачити та й почути, а не повертати як попало
Лучанин до Rider Показати IP 16 Травня 2017 13:28
Тобі в першу чергу навалити треба
Райдер2 до Rider Показати IP 17 Травня 2017 15:29
Так хлопця шкода, але якщо перевищував швидкість винен на 50% мінімум. Штраф штрафом, але на місці авто могла бути людина. Ви перед тим як когось вигородити подумайте а якби вашу дитину чи дружину збив мотоцикліст що перевищив швидкість? Ви мабуть дуже раділи би коли йому просто виписали штраф. Я як водій часто зустрічаю порушення правил ПДР, але дотримуючись швидкістного режиму маю час на них зреагувати. ПДР порушили два учасники руху, але на мій погляд винен більше той хто перевищів швидкість. Дорого непередбачувана. Не завжди можна когось побачити, вспіти зреагувати. Так жінка могла його не вгледіти та виїхати на головну, але мотоциклість при швидкоті 60 км міг би ухилитися. В свою чергу скажущо 99% мотоциклісті порушують саме правило обмеження швидкості.
Луцьк Показати IP 16 Травня 2017 12:46
коментар було видалено
Анонім Показати IP 16 Травня 2017 12:51
треба розділити мухи від котлет: 1.перевищення швидкості, що ще треба доказати, тягне за собою адміністративну відповідальність. притягати нема кого, бо людина померла. 2. ненадання переваги у русі транспортному засобу, що призвело до смерті, тягне за собою кримінальну відповідальність, що і повинно бути предметом розгляду у суді. до речі, а на який номерах їхала ця б... ? може вона по телефону балакала, чи губи підмальовувала ?
0077 Показати IP 16 Травня 2017 13:30
ЧОРТИ ОПУЩЕНІ ЯК ЦЕ ВИ НА ГЛАЗ ШВИДКІСТЬ ВСТАНОВЛЮЄТЕ??? КАБУЧА ЗАВАЛИЛА ПАЦАНА а воно тут розванялось про якусь пані!!!
Майк Луцький до 0077 Показати IP 16 Травня 2017 15:46
Не ваняй сам, щоб неотримати в табло. Тримав би допустиму по місту швидкість, максимум кілька переломів. А так стопудово виниий той пацан.
Влад до Майк Луцький Показати IP 21 Травня 2017 21:31
Не вини в цій ситуації нікого, тебе на місці ДТП я впевнений на всі 100% не було. Ти толком і не знаєш що і як могло бути. Якби ти був фанатом мото-техніки, і в тебе була б наприклад змога покататись на баку, і якби ти сів разом з ним, це вже значить те що ти йому довіряєш, тому що людина яка недовіряє своє життя байкеру, вона навіть може і не підходити до техніки. А те що сталось, неувага водія...Швидкість тут велику роль і не грає, для вашого то і відому. Навіть якби і швидкість була б 60-70 км, мотоцикл сам по собі є білого коліру, і не так кідається в очі як всі остальні і знаючи таких жінок за кермом, він би їхав за метрів 10 від неї, вона б всерівно вжала педаль газу і поїхала б, з тею думкою або вона вспіє або він, жінка яка була за кермом, далеко на ангел, тому що побачити колону з 3 байкерів які їдуть і не пропустити їх це далеко не випадковість. Просто цініть своє життя вот і все...А в цій ситуації, не ми будемо судити хто винний а хто ні, хоча тут все очевидно.
77оо до 0077 Показати IP 16 Травня 2017 17:27
А чи зреагував би цей пацан якби по переходу йшла мама з коляскою, чи діти зі школи? Ви про це подумали перш ніж обзивати і принижувати когось? Ви не суддя і не Бог щоб когось засуджувати. Вас там не було і ви точно не знаєте що би могло бути.
Ром Показати IP 16 Травня 2017 17:11
Як би він їхав 60км вона могла би його побачити....а так шаленна швидкість долі секунди....був на Володимерскій секунда дві вже біля ас1(((((( вчора розминався з ним ....
Усім Показати IP 16 Травня 2017 17:56
Із слів очевидців швидкісь байкера була понад 130-140 км, вина є обох це факт. Швидкість була зайвою
))) Показати IP 16 Травня 2017 20:00
дтп відбулось в кінці робочого дня...трафік авто насичений...і така швидкість була зайвою... земля пухом йому хай буде.