USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку радикально налаштовані активісти влаштували губернатору день ганьби

19 Лютого 2014 18:00
Найганебнішим днем у політичній кар’єрі голови Волинської облдержадміністрації Олександра Башкаленка, вочевидь, стане день багатотисячної акції мирного наступу на облдержадміністрацію у Луцьку.

Тисячі волинян, серед яких радикально налаштовані бійці «Правого сектора» та народної самооборони 19 лютого зайняли будівлі облради та УМВС України у Волинській області, вимагаючи негайної відставки Олександра Башкаленка. Втім, губернатор постійно відмовлявся писати заяву. Перед будівлею УМВС він запевнив, що особисто дав розпорядження зранку звільнити ОДА для того, щоб у приміщення мали доступ представники громади.



Мітингувальники скандували «на коліна» та «Башкаленка – у СІЗО» після чого дехто з учасників акції намагався силоміць опустити на коліна Олександра Башкаленка, його навіть повалили на землю, проте до кривавого самосуду справа не дійшла і очільнику ОДА дали змогу зайти до приміщення. Там він у коментарях журналістам запевнив, що постіно працює на користь волинської громади та не планує йти у відставку. Після цього активісти вирішили силоміць вивести його на сцену луцького Євромайдану та там поставити на коліна перед громадою.

Зі сцени, де йому вручили ручку та папір для написання заяви, він також запевняв усіх в тому, наскільки корисний для волинян на своїй посаді. Протестувальники часто переривали його промови вигуками обурення та не бажали слухати виправдання. Незважаючи на те, що його на якийсь час прикували наручниками до сцени та довелося навіть викликати «швидку» для посадовця, Олександр Башкаленко так і не погодився підписати довгоочікуваний документ. Отже, активісти, посадивши у автівку, завезли його у захоплену громадою будівлю облради, де губернатора триматимуть в ув’язненні у підвалі.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЧОМУ ГУБЕРНАТОРА ВОЛИНІ ПРИКУВАЛИ НАРУЧНИКАМИ. ФОТО
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 132
DED Показати IP 19 Лютого 2014 18:02
Яка громада???? Правий сектор це громада????? Журналісти, ви з глузду з\їхали???? Не треба так казати, що громада. Правий сектор - куча дебілів, а не громада!
МАМ до DED Показати IP 19 Лютого 2014 19:34
Який день ганьби. Купка терористично настроєнних дибілів розгромило пів міста, перекрило рух на центральних вулицях, толпа розриває губернатора. Чому, для чого. Закликаю всіх розумних людей вставати проти цього дурдому. Рівень життя таким шляхом не міняється. Ще трохи і УКраїна ступить на стежку війни, братовбивчої війни. Потрібно задуматись, кому і для чого це потрібно
юра до МАМ Показати IP 19 Лютого 2014 19:53
ви там були?? бачили все? по норам сиділі і в неті щось начитали! маєте яйця ??прийдіть на майдан і скажіть там все що вас не влаштовує!
кому це потрібно до МАМ Показати IP 19 Лютого 2014 23:12
Дай подумаю... це таємні шпіони США та Європи. Так? Лол)))
не дед до DED Показати IP 20 Лютого 2014 05:42
у вечірньому сюжеті одного з місцевих телеканалів дивився інтерв ю з ТЕрещуком, яке було відзнято буквально за 15хв. до тих подій які відбулись. Зацікавило таке: 1-ше він сказав що в приміщенні високопосадовців немає (потім вивели Башкаленка)2-ге сказав шо по людях ніхто стриляти не буде і сили застосовувати не буде (як наслідок полетіли гранати, газ). От Це один із маленьких і не давних прикладів на тему "чи варто вірити нашій владі". Так що те що він там наобіцяв вилами по воді писано. Треба було його до сцени разом з головою ода прикути, і хай би по сидів і подумав що він хорошого в своєму житті зробив, а відпустити їх обох треба було б через дві доби.
Kfyf Показати IP 19 Лютого 2014 18:03
День ганьби влаштували собі активісти Луцька... Дикуни:(
ЛУЧАНКА до Kfyf Показати IP 19 Лютого 2014 18:58
Не мили дурниць!!!!!!!
яніна до ЛУЧАНКА Показати IP 19 Лютого 2014 23:03
ОРФОГРАФІЮ ВЧИ "мили". а то одні неуки на майдані і ще когось повчають.
шо за бред до Kfyf Показати IP 20 Лютого 2014 05:27
а людей беззахисних мочити не дикунство? теж мені, напрягли раз в житті "типличного" башкала який пересувався виключно в лексусі і який звик до розкішного життя ! ВІн перша особа в області яка представляє президента, якби відпустили в натовп то було б набагато гірше, змішали б з лайном, а може й так і треба було зробити...теж мені "мученика" зробили.
Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 18:03
це день ганьби для опозиції
гузю данильчуку та к Показати IP 19 Лютого 2014 18:03
Товариство ви двічі пр...дурки, перше коли послали клімчука і дали можливість очолити ода башкаленку а вдруге коли з ніякого держ службовця та політика башкаленка тепер зробили мученика від ПР...
Революціонер Показати IP 19 Лютого 2014 18:06
Завтра буде таке, що вам навіть і не снилось...
Kfyf Показати IP 19 Лютого 2014 18:06
"Зависть всегда выступает под знаменем справедливости" - не дурний сказав.
Злата Показати IP 19 Лютого 2014 18:10
Правий сектор, це заборонена організація. Всі вони повинні сидіти і не один рік. А щодо ганьби , то ганьба вам і вашим батькам, які виховали вас нелюдами. Задумайтесь що є ще БОЖИЙ суд, а знущання над людиною це гріх і за це потрібно буде відповідати якщо не вам то вашим дітям. Звірі. Ганьба волинській опозиції
Сергій Показати IP 19 Лютого 2014 18:10
Хлопчики загралися, тюрма по вас плаче. І це для васкращий варіант, бо Башкаленко цього вам не простить чисто як мужик і відплатить сторицею
ЛЮДИ !! до Сергій Показати IP 19 Лютого 2014 19:20
регіонали на майдані вбивають людей, а те що, башкаленка облили водою і трохи пововтузили щоб він відчув дух майдану то це ГРІХ і БОЖИЙ суд? Тоді поїдьте в київ.
юра до ЛЮДИ !! Показати IP 19 Лютого 2014 19:55
да да! треба уточнити що водою поливали бо він готовий був! (роздупляли)
УКРАЇНОЧКА до Сергій Показати IP 19 Лютого 2014 20:13
В больницу доставили мужчин, которых пытал "Беркут": сажали на коробку с фейерверками и обувными нитками зашили рот, - новини з Києва. За ними тюрма не плаче??? Башкаленко сам зробив з себе жертву,корчачи вірного пса. Надіється,що заробить орден чи премію від пахана.Написав би заяву і гідно пішов би.
люди до Сергій Показати IP 19 Лютого 2014 23:03
Це хто догрався? Ти хочеш сказати що башкаленко це людина? Коли він продався регіоналам. Клімчук і то по розумному зробив, а в башкаленка ні розуму, ні совісті, ні порядності. Опозорився на всю країну. КОЗЕЛ він .
))) Показати IP 19 Лютого 2014 18:10
позор Волыни. откуда среди нас проросли такие подонки? когда?..
((((( до ))) Показати IP 19 Лютого 2014 18:15
Тогда когда Ваши родители познакомились
))) до ((((( Показати IP 19 Лютого 2014 18:33
коментар було видалено
Анонім до ))) Показати IP 19 Лютого 2014 19:02
Откуда? А ми ж самі їх вибрали. Павла Данильчук - депутат міськради. А що зробив для округу? Дороги? Дитячі майданчики? Може комусь допомііг з лікуванням чи житлом? Ау?! Вдячні виборці, відгукніться.
))) до Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 19:06
я не голосовала за эту б...ь.
Анонимсту до ))) Показати IP 19 Лютого 2014 19:41
через таких як ти, які все вимірюють в матеріальному, ми маємо банду при владі. Ви продаєтесь за подачки, а крадуть у вас в мільйони разів більше..
))) до Анонимсту Показати IP 23 Лютого 2014 02:07
я свои деньги зарабатываю на работе, на которую тебя не возьмут никогда, да и ты не пойдешь, потому что там надо вкалывать, а платят х...ню. я это сделала, потому что не хочу связываться вот с такими вот харями, как на фото. а банда вот уже идет к власти, по трупам наших людей, по дороге, проторенной нашей глупостью.
Тося до Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 21:32
Треба було О.Башкаленку, тій с..ці й...б..нутій, Данильчуку в око ту ручку встромити, воно і так гузьонувське стадо дурнувате, а так би хоть трохи втихло. Знаючи ту свору, яка називає себе нацальянс (звідки вони всі повилазили) - СБУ треба було ними зайнятись ще з середини минулого десятиліття.
))) до Тося Показати IP 23 Лютого 2014 02:08
планомерно разваленные спецслужбы Украины еще с середины прошлого десятилетия подкормили и разбаловали этих тварей вседозволенностью.
матуся до ))) Показати IP 19 Лютого 2014 20:14
наша влада і ангела радикалізує.
танк Показати IP 19 Лютого 2014 18:11
біда в Україні!!!!!!!!!!!!! ( Виходьте на майдан)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KRE Показати IP 19 Лютого 2014 18:11
У Луцьку 215 тис населення і якщо 500 дикунів думають, що можуть все, то дуже глибоко помиляються. І повстане народ і без масок, бо не стидно буде йому за дії свої.
Народ до KRE Показати IP 19 Лютого 2014 18:16
Дурню не росписуйся за народ
Лоб Показати IP 19 Лютого 2014 18:12
краще був би ЛЮБИЙ порядок, але не правий сектор
Волинський патріот Показати IP 19 Лютого 2014 18:12
Ось що сталося сьогодні в очах звичайних волинців - опозиція себе опускаючи, підняла регіонала!
лучанка до Волинський патріот Показати IP 19 Лютого 2014 18:35
не згідна з вами, я як звичайна волинянка можу Вам сказати що в моїх очах він впав взагалі, Ви хочете щоб Янукович пішов у відставку з статками які награбував, коли у Нас під носом Башкаленко вірний цоьму бандиту не написав заяви і йому до лампочкі. Якщо провести аналогію то я не знаю Янукович всю Україну в крові потопить і не зупинеться.
теж лучанка до лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 22:16
я ви думаєте Кличко за пару років нестане мільйонером,чи яценюк з тягнибоком
Лучанин до Волинський патріот Показати IP 19 Лютого 2014 23:34
І показала яка вона та опозиція на справді
до танк Показати IP 19 Лютого 2014 18:13
вийдемо на майдан всі, та так що оцим майданутим ой як ікнеться
Вийдем і пукнем до до танк Показати IP 19 Лютого 2014 18:19
Також хочеш бути прикованим до сцени?))))
до танк до Вийдем і пукнем Показати IP 19 Лютого 2014 18:23
та краще з гідністю прикутим, ніж покидьком під маскою
Анонім до до танк Показати IP 19 Лютого 2014 19:24
ну-ну, стукни своєю худенькою ручкою по клавіатурі!
Українець до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 00:12
Не хами бо договоришся не всі ручки худі
Олег Показати IP 19 Лютого 2014 18:13
І не надоїло все під одним ніком писати цілий день?.Чоловіче в тебе більш роботи нема?
дідо Показати IP 19 Лютого 2014 18:14
Клімчук зараз єхидно потирає руки. піставив лоха-солдафона замість себе. На місці Башкалєнки має бути мафіозник Клімчук. Люди добре памятають плакати з символікою партії ригів від фонду Рідна Волинь.
Лоб Показати IP 19 Лютого 2014 18:16
в Києвi злочинцi в погонах б'ють людей, а тут злочинцi в масках...
Лучанин до Лоб Показати IP 19 Лютого 2014 23:43
І в Києві і в Луцьку народ з народом боряться , олігархи і політики вже руки потирають на нові посади та мільйони. Народ втягнули в братовбивче протистояння і розказують якусь казку про Європу. Нехай та Європа спочатку візи відмінить для Українців, а не огороджує себе від бідного сусіда
інга Показати IP 19 Лютого 2014 18:17
"день багатотисячної акції мирного наступу на облдержадміністрацію у Луцьку."- МИРНОГО????? - ви там хворі вважаєте це мирним та нормальним суспільним явищем????
Інга Показати IP 19 Лютого 2014 18:21
Освіжили бандитську владу
Лучанка до Інга Показати IP 19 Лютого 2014 18:40
Слава Україні
інга до Інга Показати IP 19 Лютого 2014 18:59
не пиши під моїм ім"ям гадина
аів Показати IP 19 Лютого 2014 18:23
тут ви палк перегнули. абздець вам, шпана безмозгла! а данильчуку анус розірвуть.
9999 до аів Показати IP 19 Лютого 2014 18:27
А ну тролі признавайтесь де ваш офіс?)))).Будем пику вам бити)))))
Трам Показати IP 19 Лютого 2014 18:25
Башкаленка мені шкода. Він тримався гідно, хоча міг оточити себе Беркутом.
Анонім до Трам Показати IP 19 Лютого 2014 19:27
тоді тобі в донбас!!!
DED Показати IP 19 Лютого 2014 18:26
Друзі, СБУ просрали один момент, коли вже років 5-6 тому почали працювати табори так званого патріотичного виховання. Все це робилося саме для цього! Це злочинці ще більші за Януковича разів в сто. Чому їх ще тоді не пересаджали???? Дали їм розвиватися. Причому за державний кошт!!!!!!!!!!!!!!
До редакції Показати IP 19 Лютого 2014 18:27
Я не погоджуюся із таким заголовком! Купка недоумків-радикалів, які дозволили собі такі дії це не громада! Не можна так писати! Я теж громада, але не така як ці нелюди! Змініть заголовок!
ОК Показати IP 19 Лютого 2014 18:27
День позору Башкаленка- це день позору опозиції. Хоча, яка опозиція? Всі свого часу "прекрасно" себе зарекомендували. Молодикам немає чим зайнятися, руки сверблять... Чим правий сектор кращий за фашистів???
Очевидець Показати IP 19 Лютого 2014 18:27
По перше такої кількості людей як сьогодні я ніколи не бачив, по друге люди від відчаю вже не знають що робити, бо їх ніхто не слухае і зневажає, по третє якщо в людини є щось людське і є якась трохи совість то без проблем написав би заяву, по четверте люди на майдані стоять 3 місяці їх почали вбивати, це вже просто крик душі нашаого народу, а сноби які тільки можуть щось коментувати, запрпонуйте своє вирішення ситуації...., зараз багато сфер поширити її, а не сидіти і умнічати і розсуждати що добре, а що погано, погано це коли людей життя позбавляють за їхні переконання.
Оксанка до Очевидець Показати IP 19 Лютого 2014 18:43
Люди збунтувались і дали відсіч бандитській владі
яяя Показати IP 19 Лютого 2014 18:30
жах на майдані
Всезнайко Показати IP 19 Лютого 2014 18:31
Дійсно довели вже людей.Скоро всім кришка прийде
правда Показати IP 19 Лютого 2014 18:32
Это страшные люди,отморозки в толпе! Без принципов,совести. Просто отморозки! Александр,держитесь! Моё искреннее сочувствие и уважение!!! Смелый,настоящий достойный! Вот только не стоило выходить к этой толпе майданутых!!! И метать бисер перед...свинь....ями!
Кононович до правда Показати IP 19 Лютого 2014 18:37
Слава Сталину.Слава Захарченку.Слава Никите Хрущеву
Вас до Кононович Показати IP 19 Лютого 2014 22:38
Для вас Слепаков написав пісню два Кіріла два ди*іла...
Андрій Мельник Показати IP 19 Лютого 2014 18:35
Я готовий стати повією, тільки б Янукович був при владі
Волинянин Показати IP 19 Лютого 2014 18:39
Правий Сектор якщо підете на вибори ми будем за вас
Тетяна Показати IP 19 Лютого 2014 18:40
Я раніше думала що таке може відбуватись десь у Сіріїї чи ще десь у чуркістанських країнах, як соромно і гірко що ми дожили до такого, опустились так низько. Тепер лишилось тільки повернутись у середньвіччя і спалити когось на площі за відьмарство. ЖАХ І ПОЗОР!!!!!
)))))))))) до Тетяна Показати IP 19 Лютого 2014 18:41
ТЕБЕ
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 18:44
ужас - люди - что вы делаете
Башкаленко Показати IP 19 Лютого 2014 18:44
http://voladm.gov.ua/index.php?option=com_k2&view=item&layout=item&id=72&Itemid=64 І нікуди я не подівся, ги-ги!!! До зустрічі, майдануті!
Тетяна Показати IP 19 Лютого 2014 18:45
Ну так, звичайно мене, мабуть Вам краще житеметься після того, звідки стільки злості, негативу?
Майдан Показати IP 19 Лютого 2014 18:54
Придурки, чим ви кращі від теперішньої влади? Всі дивились як принижують людину, який би він не був, але це людина. Приємно? Ви купка звихнутих ідіотів. Не дивно що вночі Владика Михаїл погнав вас в шию з собору. Майдауни.
Алла Показати IP 19 Лютого 2014 18:55
Варавари!!!!!! Мені це нагадує лівійський сценарій. Приношу свою підтримку п. Башкаленку. Всі зараз такі герої в цьому некерованому натовпі. Мабуть безробітні , безголові молодики там більшість. А за чиї кошти будуть відбудовувати все це варварство?
Кадафич до Алла Показати IP 19 Лютого 2014 19:05
Надіємся він і по Лівійському закінчиться)))).Можливо і холодильником для Харанта
Алла до Кадафич Показати IP 19 Лютого 2014 19:12
А як же ваші демократичні ідеї ???? За що тоді ви боритеся ? Скажіть що доброго зараз в Лівії?? Безлади , смерть, голод ... Я особисто не хочу всього цього. І більшість , я впевнена не хочуть лівійського сценарію. І ніхто опозиції не дав право виступати від імені всього народу. Народ України це 47 мільйонів , а не сотні тисяч.
Правда Показати IP 19 Лютого 2014 18:58
У Луцьку громада влаштувала собі, а не губернатору день ганьби. Відморозки зробили з головного волинського рига великомученика. Оце придурки.
Оля Показати IP 19 Лютого 2014 18:59
Захоплять і потрощать всі адмінбудівлі, а далі магазини, банки і т.д. А як влада поміняється почнуть все відбудовувати, нові меблі купляти, кабінети облаштовувати, бруківку класти. А ви дурні ждіть підвищення пенсії, зарплати (якої до речі так і немає). Хочете революцію - ідіть багатіїв трощіть, майно повертайте в державу. Шуму і бардаку повно, а що далі? Що в житті простого пересічного українця поміняється? Бити і ламати розуму великого не треба.
Наболіло до Оля Показати IP 19 Лютого 2014 19:02
А ви не подумали ,що вже накипіло.Так що закрийте пельку
Анонім до Наболіло Показати IP 19 Лютого 2014 19:22
Чого вам всім бракувало? Всі взуті, вдіті, в золоті кожен другий, машин більше ніж пішоходів, салюти на Новий рік по пів години, в магазинах повно покупців...Розуму хіба що. Чого з моїх подаків мають відновлювати те, що ви потрощили? А що ваші Бондарі і т.д бідніші? Кожен має свою думку, на площі була кучка придурків, бо нормальна людина себе так не поводить. В Луцьку живе понад 200 000 населення, всі різні і мають свої погляди. Чи всім треба думати тільки так як революціонери? Краще поганий мир, ніж добра війна. А щодо пельки, то що візьмеш від хворого, якому наболіло!!!
sten до Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 20:41
Твоїх родичі ще не вбивали ригівські мажори ???Не гвалтували???Не саджали нізащо ригівські прихвосні??? Щасливий.
Ну Ну до Оля Показати IP 19 Лютого 2014 19:03
А по Вашому Башкаленко не багатій?
DED Показати IP 19 Лютого 2014 19:06
Наболіло - якщо наболіло, йди та лікуйся у венеролога!
Наболіло до DED Показати IP 19 Лютого 2014 19:10
Хамло ригіональне.Ви хоч знаєте скількі мені років, що ви мені хамите.Ось і видно хто цю владу захищає
Бульба до Наболіло Показати IP 19 Лютого 2014 19:11
Пошла вон бабулька
DED до Наболіло Показати IP 20 Лютого 2014 09:14
Мені не менше! І до регіоналів не маю жодного відношення. Маю здорову голову на відміну від тих, хто продався американцям і за їхній кошт робить силову зміну влади!
ПС Показати IP 19 Лютого 2014 19:07
Ригівські боти позатикайтеся, бо і до вас черга дійде
НОНА Показати IP 19 Лютого 2014 19:16
Таке враження, що ми не на Волині, а на дикому Заході Америки. На лице Суд Лінча і після цього ми хочемо в Європу. Це дикунство, а не демократія. На всю Україну показали знущання демократів над губернатором. Хіба можна так принижувати людську гідність. Башкаленко молодець тримався достойно не кожен демократ таке б витримав. Тепер треба очікувати акцій відплатти на сході, демократи відчують на собі те саме. Ось так роспалюється ворожнеча в одному народі. Хіба губернатор якійсь воєначальник щоб його захоплювати в полон. При всій неповазі до державних чиновників позиція Башкаленка заслуговує на повагу. Складається враження, що Українська держава перестала існувати. Настала ера демократичного хаосу.
Небайдужа Показати IP 19 Лютого 2014 20:07
Цікаво де була міліція як Башкаленка катували. А як же так звана демократична опозиція допустила чинити наругу над людиною та мародерство? Загралися хлопці. Не здивувалася якби це було на донеччині. Тамтешні відморозки безголові. Про західняків була кращої думки. Ганьба!!! Злом на зло не гуманно відповідати.. А Башкаленко в очах багатьох постав героєм. Лохонулися конкретно, перегнули палку. Він нічого погано тим людям особисто не зробив.
Алла до Небайдужа Показати IP 19 Лютого 2014 20:10
Це точно загралися. І не розуміють , що це гра "ВЕЛИКИХ ДЯДЬ" , в якій вони просто маріонетки. А той хлопчина , який кричав " На коліна" мабуть перепутав рольові ігри з реальністю. Позорники... Башкаленко молодець!!!!
Ігор Показати IP 19 Лютого 2014 20:11
"На колени не поставить того кто не позволит себя заставить" Олександре Костянтиновичу! Ми у Вас віримо і Вас дуже поважаємо!!!
Тезка до Ігор Показати IP 19 Лютого 2014 20:29
Ти сраколиз кончений, підтримуєш алкаша башкаленка за ідею чи за бабло обслуговуєш його і ригівську банду?
pizza Показати IP 19 Лютого 2014 20:36
Башкаленко губернатор не остання провокація януковича.Цього слід було чекати. "І нікуда нам нє дєтса от етово".
Человек Показати IP 19 Лютого 2014 20:37
Башкаленко - настоящий мужик. Не испугался банды обкуренных подонков.
нобель Показати IP 19 Лютого 2014 20:43
Складно сказати, чи така поведінка О.Башкаленка була продуманим піар-ходом або ж це був дійсно безвихідь... але Губернатор завоював собі більше авторитету, ніж би відкрито захищався Беркутом чи ще щось. Тут йому повага. хоча не думаю, що він це лишить просто так. його людська і чоловіча гідність не дасть пробачення.
Русланові Показати IP 19 Лютого 2014 21:08
а хтось хоть замітив, що члени правого сектора носять військову форму з німецьким прапором? Так подумайте чи вони за українську націоналізацію чи німецьку
Антон до Русланові Показати IP 19 Лютого 2014 21:51
В таких комуфляжах багато ходить, такi самi з секонд-хенду британськi просто в очi не кидаються:-) Не треба притягувати за вуха.
Русланові до Антон Показати IP 20 Лютого 2014 00:25
Якщо вони дійсно патріоти, а не тітушки, яким всеодно, то можна виділити 5хв щоб замінити німецький прапор на український. Страх за що наші діди та прадіди воювали.
Психолог Показати IP 19 Лютого 2014 21:11
Емоції-треба тримати при собі....ми люди а не звірі..
erh Показати IP 19 Лютого 2014 21:17
Ну .що пересвідчились хто йде у владу?І ось ці відморозки ведуть за собою дорослих людей А те що вони своіми та вашими руками знищили . так омріяну вами Украіну ви усвідомлюєте? Чи ваш розум затьмарений картиною знущань над людиною, яка інших від вас поглядів? Сьгодні лучани на майдані показали . що вони така ж гидота .що і галичани-злобливі. підлі.недалекі..
Джонні Показати IP 19 Лютого 2014 21:19
Треба було пустити того алкоголіка башкаленка по коридору ганьби в народ, щоб ця скотина відчула на своїй шкурі всю любов громади
Волинянин Показати IP 19 Лютого 2014 21:22
Якесь БОЖЕВІЛЛЯ. На чиї або за чиї гроші вони божеволіють.????? Невже ГРОМАДЯНСЬКА ВІЙНА??? Хто це може зупинити? ВОЛИНСЬКІ ОЛІГАРХИ, зверніться до АХМЕТОВА, ФІРТАША, КОЛОМОЙСЬКОГО і ін. ЗУПИНЯЙТЕ ТРАГЕДІЮ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
До речі Показати IP 19 Лютого 2014 21:24
На днях в луцьк приїде тіло першого загиблого лучанина в бою з ригівською бандою і сс беркут.. Хай прийде це ч*о на похорони і подивиться в очі рідним.. Хоча цей алкоголік вже давно пропив залишки совісті.. І всі хто тут його підтримує - або безмозглий ідіот або така сама моральна потвора як і ті ж вбивці з сс беркут
На вихід Показати IP 19 Лютого 2014 21:35
Судячи з твоїх слів, ти і є Ч*О чокнуте.
Ага до На вихід Показати IP 19 Лютого 2014 21:50
коментар було видалено
111 Показати IP 19 Лютого 2014 21:36
http://www.youtube.com/watch?v=uOayHZncbfg оце справжнє бидло, а тут водичкою полили... сміх
Психолог Показати IP 19 Лютого 2014 21:38
Люди схаменіться.....це до всіх українців......кров'ю і поганими вчинками ви не зробите країну кращою.....читайте святу книгу Біблію.....ніхто крім Бога не може вирішити проблему..тільки Бог всесильний в цьому світі...не нам судити людей...буде Божий суд....тоді всі будуть тремтіти...кожен буде відповідати за свої злочини...кайтеся,бо прихід христа вже скоро..любіть одне одного,як Господь любить Вас...
111-му Показати IP 19 Лютого 2014 21:41
Правда без правди, радій::http://www.youtube.com/watch?v=svMe0l6nD1g
5435 Показати IP 19 Лютого 2014 21:45
І Волошенюка, побратима по партії і корупції який позахвачував ліси і озера навколо Луцька в підвал до Башкаленка
Ківерчук до 5435 Показати IP 19 Лютого 2014 22:53
І красовка запроданець хай за ними парашу виносить
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 21:48
Піднятися за рахунок приниження іншого - невже це шлях до демократії і Європи? :-(
руся Показати IP 19 Лютого 2014 22:05
скинимо цих прийдуть інші!!!!! Треба міняти систему,недавати повного контролю над нами. Приклад:1.Зняти недоторканість з усіх! 2. Урізати фінансування верховної ради! 3. Для виконання своїх посадових обовязків,користуватися предметами,товарами Українського виробника! Давайти продовжувати список......
продовжую до руся Показати IP 20 Лютого 2014 13:33
4. Позбавити депутатів...... пільг і привілегій,зрівняти їх у прав з людьми. А, то тикають свої корочки віздє і кругом і попробуй,щось сказати,завтра ти безробітний(це в кращому випадку)
Філя Показати IP 19 Лютого 2014 22:29
а що ви думаєте що ці ди* ілоїди з бітами по Луцьку безкоштовно ходять? і цих Поху, Данильчука і ін. добре фінансують.
Петрович Показати IP 19 Лютого 2014 22:30
Якщо лучани влаштувавши темную губернатора клянуть в коментах один одного, що ж в нас буде з нашими співітчизниками з Донецька і Луганська? Дай Боже розуму нам скинути владу одного ідіота, за якого мусимо мучитися мільйони українців!
Сірко Показати IP 19 Лютого 2014 22:39
Я бачу шо мусара вже в інтернеті бо розгромили кубло то вони вже тут гадити почали. А Майже весь Луцьк на майдані вони називають купкою активістів?
Українець до Сірко Показати IP 20 Лютого 2014 00:26
ати похожий на свій нік, собака і брешеш так само
той до Сірко Показати IP 20 Лютого 2014 00:30
шановний 1000 чоловік, це не все населення луцька, це мізер. А мусор ти , у нас міліція. Завтра тебе зловлять, з**алтують, от тоді побіжиш на майдан жалітись. Якщо ти такий патріот, будь-ласка на передову у київ.
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 23:19
Як влада відноситься до народу, так народ - до влади!
Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 23:31
Слава Богу що так сталося народ котрий не зомбований побачив справжнє обличчя найманців. Так звана опозиція вже найманців з Чечні задіює, думаю що правоохоронці дадуть найближчим часом правову оцінку кожному по заслугам. Як побачив того злодія Бондара в новинах зрозумів що то не крок в перед а десять назад, і сто вниз. Люди вас використовують в технологіях
Батьківщанка. Показати IP 20 Лютого 2014 00:16
Дайте адресу данильчука і хто ті гади що біля нього хай люди знають своїх героїв і пишаються ними
Володимир Показати IP 20 Лютого 2014 00:17
Всім писакам, які проти повстання. Для початку подивіться цей ролик "Последствия атаки "Беркута" и ВВ в Мариинском парке 18.02.14 (http://www.youtube.com/watch?v=9hYvM_aIc4Y)". Я за революцію. Але після подій, які відбулися сьогодні в Луцьку - з"явився сумвів...що так не можна. І лиш коли повністю подивився цей ролик мої сумніви повністю пропали. Оголошена війна, яка вже розпочалась. Він добре знав, що робиться в країні і думаю, що краще нас, бо володіє більшою інформацією. Мені його зовсім не жалко...
Українець Показати IP 20 Лютого 2014 00:22
ти дивись коли прийдуть до тебе чи твоєї сі мї щоб тобі не стало жалко бо героєм можеш не стати а не влаштуєш нову владу і песта
Володимир до Українець Показати IP 20 Лютого 2014 09:18
Для "Українця". Подивись, буде корисно: http://www.youtube.com/watch?v=s7jVEF9AZOI.
Анонім до Українець Показати IP 24 Лютого 2014 13:31
Що найперше зробив Бондар на посаді голови ОДА? Ремонт у кабінеті за 500 тис грн...
Олесь Показати IP 20 Лютого 2014 08:20
Хунвейбіни..... Навіщо бити вікна і двері в облраді? Там же відкрито було. Заходьте! Навіщо громити музей міліції? Башкаленка водою поливати? Для того щоб Боднар, Грицюк, Шиба, Банада ти іньша нечисть - збиті льотчики повернулись до корита? На плечах хунвейбінів....
Анонім до Олесь Показати IP 24 Лютого 2014 13:29
А судьи кто?
іруся Показати IP 20 Лютого 2014 09:31
Знаєте,мені спочатку було його шкода. Думала боже як по звірячому поступили з людиною,але потім прочитавши оцю статью,зрозуміла,даремно. Не подумайте,мені не потрібні його кошти, статки. Я не заздрю!!! Мене саме більше обурило,що при таких доходах він ще отримує матеріальну допомогу,а в селах людина,яка має землі більше 60 сотих не має право ні на допомогу,а ні на біржу стати і то, ще приходять перевіряти в яких ти умовах живеш. А благодійництво його, просто для приховування податків. Позиція депутата: У 2011 році Башкаленко запевнював, що не буде балотуватись у Верховну Раду: Абсолютно впевнено і твердо заявляю, що я балотуватися у Верховну Раду не буду. Однак згодом він був кандидатом у народні депутати у виборчому списку Партії регіонів. Доходи: Доходи у 2010 році: Сукупний дохід Олександра Башкаленка за рік склав трохи більше 46,6 тисячі гривень. Прибутки - виключно заробітна плата. Сукупний дохід членів сім’ї декларанта – дружини та двох синів – 19,5 тисяч. Із цієї суми 740 гривень становить матеріальна допомога, решта 18 806 грн. – зарплати. Джерело: Відомості.ua. Доходи у 2011 році: У декларації за 2011 рік, копію якої порталу “Четверта влада” надали у Волинській облдержадміністрації, Олександр Башкаленко вказав, що у 2011 році загальна сума сукупного доходу декларанта сягнула 110 379, 37 гривень, а сума доходу членів сім’ї – 514 989,00. Заробітна плата декларанта за 2011 рік становила 106 063,37 гривень, а членів сім’ї – 22 989,00 гривень. Також у 2011 році пан Башкаленко отримав 4316 гривень матеріальної допомоги. Джерело: декларація про доходи за 2011 рік (переглянути тут). Доходи у 2012 році: У 2012 році загальна сума сукупного доходу Олександра Башкаленка склала 108 тисяч 470 гривень. З них 104 тисячі 63 гривні склала заробітна плата, 4 тисячі 316 гривень - матеріальна допомога. Члена сім`ї декларанта отримав 976 тисяч 110 гривень сукупного доходу. З них: 26 тисяч 110 гривень заробітної плати, 950 тисяч гривень від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності. Джерело: декларація про доходи за 2012 рік (переглянути тут). Нерухомість: Члени родини Олександра Башкаленка згідно із декларацією 2010 року володіли земельною ділянкою розміром 900 кв. м, житловим будинком (236.2 кв. м), квартирою (240.3 кв. м) та гаражем (20.1 кв. м). У декларації за 2011 рік у власності сім`ї Башкаленка значиться земельна ділянка загальною площею 900 квадратних метрів та житловий будинок площею 236, 2 метрів квадратних. Згідно із декларацією про доходи за 2012 рік у власності декларанта перебувала земельна ділянка площею 900 кв. м., житловий будинок площею 236,2 кв. м., гараж площею 20,1 кв. м. У власності члена сім`ї перебуває квартира в місті Києві площею 240,3 кв. м. Транспорт: Згідно з декларацією про доходи за 2010 рік, у власності Олександра Башкаленка були два авто – «Мерседес» та «Нива 2101». Члени його родини володіли автомобілем «Інфініті». У 2011 році в Олександр Башкаленко також задекларував «Мерседес С220» 1994 року випуску, ВАЗ 21213 (Нива) 2003 року випуску. У власності членів сім’ї зазначено автомбіль «Інфініті FX 37» 2010 року випуску. Ці ж автомобілі задекларовані і в декларації за 2012 рік. Родина: Олександр Башкаленко має двох синів: Яблуко від яблуні: де працюють діти волинських владців? В інтерв’ю виданню “Волиньпост” Башкаленко зізнався, що дружина займається ресторанним бізнесом Бізнес: Башкаленко О.К. - керівник ТзОВ "Екопрод" Башкаленко О.К. - голова Благодійного фонду «Будуємо нову Волинь»
БОГДАН Показати IP 20 Лютого 2014 09:53
З яких це пір неприкриті погрози, самосуд,побиття,глум з боку озвірілих штурмовиків в масках та бітами в руках над беззахисною людиною,нехай і чиновником ОДА,у нас на Волині вирішили називати =день ганьби губернатора=.Думаю, масові погроми та пограбування магазинів,офісів та квартир у столиці галичини м.Львові ,приведе до тями і львівську професуру, і львівських бізнесменів, і львівських церковних ієрархів ,і ,головне,львівських активістів політичних партій,які так затято борються з =ненависною владою=.Побачимо,як радикали в масках та бітами зможуть повести боротьбу із злочинністю.Чекати залишилось не довго
Роман Показати IP 20 Лютого 2014 11:07
Та не звертайте уваги на ці безглузді коменти на підтримку башкаленка ,це пише 2-3 козла з його оточення!
L до Роман Показати IP 20 Лютого 2014 14:36
сам ти - КОЗЕЛ!!! Ніякого відношення до Башкаленка не маю, владу теперішню - НЕНАВИДЖУ, але подібних тобі -ЗНЕВАЖАЮ!!! Ви-срань по своїй суті; нічого за своє життя не зробили, ви вмієте тільки нищити. Навіщо громити будівлі в Луцьку - ви гопота.
Лана Показати IP 20 Лютого 2014 23:10
Олександр констянтинович, пишаюсь Вами, люди схаменіться!!!