USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Волинський Автомайдан затримав браконьєрів з убитим оленем

21 Березня 2014 12:12
У Володимирі-Волинському представники ДАІ, «Автомайдану» і «Правого сектору» затримали два автомобілі з браконьєрами, у яких виявили три мисливських рушниці без документів та тушу вбитого оленя.

Про це йдеться на сторінці волинського Правого сектора Вконтакте.

«Під час нічного патрулювання у Володимирі-Волинському співробітниками ДАІ спільно з активістами луцького «Автомайдану» затримали два автомобіля з браконьєрами, у яких вилучили три рушниці без відповідних документів, велику кількість набоїв до них, спецобладнання для нічного полювання і тушу оленя», - розповів автомайданівець Олександр Савчук.

Правоохоронці склали акт про порушення, а м’ясо тварини відправили на експертизу. П’ятьох правопорушників доставили до міського відділу УМВС.

«Особливо хочу відмітити професійні дії працівників ДАІ і подякувати за підтримку бійцям нововолинського відділу «Правого сектору», які оперативно зреагували і вчасно прибули на місце події», - додав Олександр Савчук.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
питання Показати IP 21 Березня 2014 12:15
А де прізвища цих гоблінів, нехай люди знають, через яких скотів наші діти черех 10 років козулю і кабана лише на малюнках бачитимуть. Прізвища негідників!!!!!!!
Степан Показати IP 21 Березня 2014 12:23
О це молодці. Ще за "рибних" бракон"єрів беріться і рибінспекторів,які є посібниками.
Луцьк Показати IP 21 Березня 2014 12:29
По Станіславському: НЕ ВІРЮ!!!!!! Чого не сфотографували номери машини, саму мишину, тих бракон'єрів, навіть ПС біля них?????
лучанка до Луцьк Показати IP 21 Березня 2014 14:24
І роги оленя!!!
Василь Показати IP 21 Березня 2014 12:43
Прізвища та номера авто не показують ,щоб можна було тихенько за певну суму винагороди замилити дану справу , це вже ми проходили.
ВАСЯ Показати IP 21 Березня 2014 12:44
Був на охоті з девами .Купив телятини щоб була желізна відмаска перед жінкою .І тут блин спалили.
катя Показати IP 21 Березня 2014 12:47
На фото видно велику тушу оленя .Чи це просто піар автобані інакше не назовеш те що на фото ...
Правда Показати IP 21 Березня 2014 13:06
У Володимирі-Волинському представники ДАI затримали два автомобілі «Автомайдану» і «Правого сектору» , у яких виявили три мисливських рушниці без документів та тушу вбитого оленя.
Ганьба ПС Показати IP 21 Березня 2014 14:23
Туша оленя, яка помістилася в пакет за 50коп.???????????? Може туша кота?