USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Встановили особу водія, який збив 21-річного лучанина і втік

14 Грудня 2015 11:14
Поліцейські встановили особу водія, який скоїв ДТП 12 грудня у Луцьку– ним виявився 23-річний лучанин. Наразі розшукують свідків аварії. Про це повідомили у прес-службі волинської поліції.

Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої сильно постраждав 21-річний пішохід, сталася ввечері 12 грудня на вулиці Рівненській поблизу Київського майдану у Луцьку.

Як повідомлялося, автомобіль Audi збив пішохода, внаслідок ДТП юнак опинився в реанімації Луцької міської лікарні. У соцмережах поширювали прохання здати кров для постраждалого.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

З метою повного, всебічного та об’єктивного досудового розслідування кримінального провадження правоохоронці встановлюють свідків та очевидців автопригоди.

«Шановні волиняни! Якщо ви стали свідком ДТП або маєте будь-яку інформацію, просимо звертатися за телефонами: 0502578918 або 102», - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Вітя Показати IP 14 Грудня 2015 11:27
Коли вже буде якись порядок на дорогах ? Подивіться скільки людей гине через дебілів!!!!!!!!!!!!!Що ж то таке?
Ас до Вітя Показати IP 14 Грудня 2015 13:06
Коли люди зрозуміють що на дорозі дибіли, і будуть до цього відноситись відповідально тоді і зменшиться
петро до Вітя Показати IP 14 Грудня 2015 14:27
не треба випригувати на дорогу перед машинами
Ас Показати IP 14 Грудня 2015 11:41
Тепер батько потерпілого знає що робити...
Августо Показати IP 14 Грудня 2015 12:23
І хто винуватець?
Водій до Віті Показати IP 14 Грудня 2015 12:43
А ти сам їздиш за кермом? І будь Добрий подивися як люди переходять дорогу, а тоді роби висновки про водіїв. А якщо не знаєш краще не висловлюй свою думку.
Вася до Водій до Віті Показати IP 14 Грудня 2015 13:58
А де ти бачив в коментах Віті слово "ВОДІЙ"? Чи для тебе водій і дебіл одне й те саме ? Так дебілів на дорогах багато ,але вони є і серед водіїв так і серед пішоходів !!!
Анонім Показати IP 14 Грудня 2015 13:00
На Луцькій дошці пишуть ІСПОЛІН власною персоною
ні до Анонім Показати IP 14 Грудня 2015 13:09
Походу дружбан його!
Аноніму Показати IP 14 Грудня 2015 13:55
А хто це? Ісполін?
R-Line до Аноніму Показати IP 14 Грудня 2015 14:53
http://www.volynnews.com/news/extreme/u-lutsku-zatrymaly-honshchykiv-na-leksusi/