USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

За «народну люстрацію» над головою РДА на Волині - кримінал

9 Жовтня 2014 08:29
Чиновник звернувся у міськвідділ міліції із заявою про те, що 7 жовтня група осіб, перебуваючи в його службовому кабінеті, вчинила щодо нього протиправні дії, - повідомили у прес-службі волинської міліції.

Відомості про даний факт були зареєстровані в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події міськвідділу міліції.

– Правоохоронці встановили, що близько 9-ї години ранку місцеві активісти (25-30 осіб) зайшли у службовий кабінет голови райдержадміністрації і почали висловлювали невдоволення громади рішенням про перенесення запланованого культурно-мистецького фестивалю. У результаті один із учасників акції намагався одягти на голову чиновника кошик для сміття.

На місці події працювала слідчо-оперативна група, тож вилучили речові докази, які передані для експертизи. Мотиви вчинення кримінального правопорушення будуть встановленні під час досудового слідства, – повідомив перший заступник начальника – начальник слідчого управління УМВС України у Волинській області Василь Дячук.

За даним фактом розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання – до чотирьох років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
лучанка Показати IP 9 Жовтня 2014 09:33
Правильно! Насаджувати смітники - це злочин. Нехай попробують насадити якомусь митнику, то побачать, що з ними буде. Хай би один активіст зайшов, то питання: чи б насадив? А то групою 25-30 осіб - можна. Є суд, прокуратура, вони повинні розбиратись з посадовцями, якщо є правопорушення. А такі методи ще більше викликають відразу від громадських активістів. Пропуную за злочин цих людей - в зону АТО хоч би на 15 діб, раз такі сміливі.
не розмна ви жінка " до лучанка Показати IP 9 Жовтня 2014 09:39
Це всього лиш крок до люстрації, далі підуть ростріли, давно пора, давно пора
лучанка до не розмна ви жінка " Показати IP 9 Жовтня 2014 09:42
і кого Ви думаєте розстріляють? дрібного керівника чи Шуфрича, Сидора, Башкаленка, тих хто майдан розганяв, і т.д.? хто без грошей, того і розстріляють
Олександр до лучанка Показати IP 9 Жовтня 2014 15:12
Народ показав на що він здатен, та в який глухий кут загнаний. Повірте, якщо ситуація не зміниться, знову буде литись кров, не тільки в зоні АТО. І доберуться не тільки до тих, хто без грошей.
Еколог до не розмна ви жінка " Показати IP 9 Жовтня 2014 10:41
100%
балакун до лучанка Показати IP 9 Жовтня 2014 10:13
Шановна, Ви ще вірите в наш суд і прокуратуру? Так вони швидко розберуться на користь платника)))
Анонім до лучанка Показати IP 9 Жовтня 2014 10:54
А ви з тих, хто заслуговує смітника?
лучанка до анонім до Анонім Показати IP 10 Жовтня 2014 10:29
Ні, я не займаю і не займала ніяких таких посад.
Олександр до лучанка Показати IP 9 Жовтня 2014 12:30
Суд, міліція, прокуратура та чиновники це вже давно неподільні, взаємодоповнюючі та взаємокришуючі структури. Якщо на них понадіятись - ніякого справедливого правосуддя не буде, провірено роками. Ворон воронові око не виклює. Якщо тільки так народ може прямувати до реалізації своїх прав - то я тільки за!
лучанка до олександр до Олександр Показати IP 9 Жовтня 2014 18:57
А Ви думаєте наша Волинська самооборона та ПР неподільна з тими, хто має гроші та проплачує їхні походеньки по кабінетах?
Олександр до лучанка до олександр Показати IP 10 Жовтня 2014 08:58
Я ні самооборону ні ПР і словом не згадував.
Треба називати їх св до лучанка Показати IP 9 Жовтня 2014 17:11
Це не активісти а зграя шакалів, які "люструють" тих на кого сказали - ФАС і проплатили.
+1 Показати IP 9 Жовтня 2014 09:40
Підтримую.Сміливці Хреновііі
думка Показати IP 9 Жовтня 2014 09:52
Покарали винних за розстріл Майдану? Судять хабарників, злодюг, бюрократів? Бандюгани і відморозки бикують! Старі апаратчики жирують! ВОЛОДИМИР ВСТАВАЙ!
лучанин Показати IP 9 Жовтня 2014 09:52
Коли вже смітники підженуть під луцьку міську раду щоб не повтікали ПАЦЮКИ з верхнього поверху.
ла-ла-ла Показати IP 9 Жовтня 2014 09:54
Напевне зять судді і тут буде адвокатом "ображеного" ? В нього гарно получається.
жвавий Показати IP 9 Жовтня 2014 09:55
Ну хто на голову кошичка одягає? Все тіло в бак! Що значить відсутність досвіду
Вася Показати IP 9 Жовтня 2014 10:21
Гуртом і батька легше бити...
Бидлоття гарцуе Показати IP 9 Жовтня 2014 11:15
Купка хворих людей хоче собі доказати що воно щось вартує ,а насправді воно е гів. Но
степан Показати IP 9 Жовтня 2014 11:29
питання в тому, що смітником нічого не вирішиш. люди й так знають "хто є ху". насадили смітник. а далі? не впевнений, що це щось допоможе. зрештою почитайте Мариновича на лівому березі http://lb.ua/news/2014/10/06/281684_chi_peretvoritsya_revolyutsiya_gidnosti.html А його годі запідозрити в потуранні старим силам. смітник на голові хабарника чи злодія - це від безсилля. Бо нічого іншого не годні йому зробити (так само як побиття жінки в донецьку, бо сильна духом і нічого їй не могли зробити, так само й козак Гаврилюк - не могли зламати, то хоч голого виставили. але все одно не зламали). треба шукати інші методи. і чому ніде немає мотивації активістів, чому ж так важливо, щоб той фестиваль відбувся саме тоді?
Анонім Показати IP 9 Жовтня 2014 11:37
то не люстрація тс бедпс бикує і небесплатно
Анонім Показати IP 9 Жовтня 2014 11:40
то не люстрація тс бедло бикує і не бесплатно
111 Показати IP 9 Жовтня 2014 12:21
це не громадські активісти..а купа придурків.....які показують усьому світі які в Україні живуть дебіли....і ми ще розраховуємо що нас Європа до себе візьме......через цих придурків буде враження про весь народ Український........
Олександр до 111 Показати IP 9 Жовтня 2014 12:34
Мабуть краще буде нам в Європі з напівбандитською та купленою міліцією (поліцією), наскрізь корумпованою прокуратурою та судами, які можуть реалізувати тільки права багатіїв та чинуш високих рангів (навіть якщо вони, права, незаконні). Суд Лінча виправдав себе в Америці, думаю і у нас вже пора.
666 Показати IP 9 Жовтня 2014 12:44
чиновників - злодіїв провинившихся, по одному вішати ,щоб другим був приклад незалежно хто лісник, прокурор , міліціонер,суддя і так…...
До шістки до 666 Показати IP 9 Жовтня 2014 15:29
найшовся чесний і щирий українець. Сидиш тут за клавіатурою і вішаєш всіх злодіїв чесний. А свої грішки згадай - одна чеснота.
Анонім Показати IP 9 Жовтня 2014 13:05
які дебільні судження. хто кому давав право на палю чи гіляку когось відправляти? про суд лінча заговорили - чудовиську, яке "прославило" на всі віки тодішніх дебілів, а не виправдало. як на мене, то варто було б саме отой зброд, який не знає чим зайнятися, відправити на примусові роботи в той же донецьк на відбудови, вони ж кричать за єдину і світлу, вот нехай і покажуть, що відроджують насправді україну, а не смітники на голову насаджувати - подвиг.
Олександр до Анонім Показати IP 9 Жовтня 2014 15:10
Ага, нормальні люди будуть відроджувати Україну, а всяка наволоч, яка роками її розкрадала буде -5, -10 чи 20-тий палац будувати та нулі до цифр на своїх рахунках додавати і з ситою та наглою мордою вказувати як простим людям треба жити. Проходили вже. Якщо не зміняться методи - результат буде той же самий.
Рожищанин Показати IP 11 Жовтня 2014 13:39
Рожищенську Тоньку, яка більш відома за бої без правил на мальованці з конкуренткою за першість в списку коханок голови РДА Савчука, один раз судили за розкрадання державних коштів, горбатий (Горбач ) зам'яв, тепер вона знову краде недокрадене ригами, а ви тут за люстрацію трете, всі чиновнички, які підписують любі фінансові документи крадуть, , позавчорашні, вчорашні, сьогоднішні дуже стараються, бо мало часу залишилось от вони і гребуть як дурнуваті, як останній раз
1221 Показати IP 11 Жовтня 2014 13:44
А якщо людина рахує, що 5-10 чоловік не мають права шього робити і буде захищатись і когось покалічить чи приб'є, як в такому випадку, одним можна другим ні, це так само при янику було, трошки кольори змінились і все.
Рожищанин Показати IP 11 Жовтня 2014 13:55
А люди які десятками років у владі біля влади, ПІД ВЛАДОЮ, НА ВЛАДІ , але саме зараз вони чесні, а весь час крали , при льоні, при віті, при юлі і знов при віті тепер при пєті а партія у них правильна, як з такими?