USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Голові РДА на Волині влаштували «народну люстрацію»

7 Жовтня 2014 21:00
Близько 50 активістів сьогодні вранці, 7 жовтня, влаштували «народну люстрацію» голові Володимир-Волинської РДА Володимиру Савчуку, одягнувши на голову смітник. Обурення активістів викликало розпорядження голови РДА, яким той змінив дату проведення традиційного фестивалю «Українське коровай-сузір’я».

Дійство, яке мала відбутися у цю суботу, мало носити характер реквієму, а всі зібрані кошти мали піти на допомогу Збройним Силам України.

Слід зазначити, що до участі у фестивалі готуються не лише сільські ради Володимир-Волинського району, але й інших районів області, а також приїздять журналісти з усієї України. Тож перенесення дати його проведення викликало ряд незручностей як для його учасників, так і гостей.

Обурені людини вранці завітали в кабінет до Володимира Савчука та просили пояснити, чому він переносить фестиваль.

Голова РДА пояснив, що переніс дату фестивалю через нібито не готовність, хоча райдержадміністрація як організатор фестивалю і мала забезпечити його підготовку. Почувши таке пояснення, активісти звинуватили Володимира Савчука у неефективному керівництві районом і поставили перед ним вимогу написати заяву на звільнення. Коли той відмовився це робити – влаштували народну люстрацію, одягнувши на голову смітник.

Володимиру Савчуку аби зберегти посаду і уникнути вкидання у сміттєвий бак довелося скасувати розпорядження про перенесення фестивалю, тож він відбудеться, як і планувалося, 11 жовтня 2014 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
Лучанин Показати IP 7 Жовтня 2014 21:11
Пора і в Луцьку під міську раду баки привести щоб отих кравчуків спакувати в Брище
село до Лучанин Показати IP 7 Жовтня 2014 23:22
Потрібно ще в смітник Мартиняка Єремеєва Івхіва Загреву Бондаря Карпюка а то вони в верховну раду зібрались ! Це смітя навіть переробці не підлягає!
Грибник до Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2014 10:11
Про Луцьку міську раду і її керманичів. У цьому році в міському парку (за дамбою) було вирізано десятки гектарів лісу і отримано сотні кубів деревени яку в рахунок оплати забрало підприємство виконавець робіт. Що маємо в результаті? Що отримало місто і що отримав підрядник? - На місці де зрізали дерева знову хащі - тобто місто не отримало нічого. Підрядник отримав у межах міста ділянку лісу для заготівлі сотень, якщо не тисяч кубометрів деревини, яку успішно зрізав і продав.Питається: куди дивиться МВС і прокуратура?
люстратор Показати IP 7 Жовтня 2014 21:14
Супер!!! Перший пішов! Місто, готуйся теж...
депутат до люстратор Показати IP 7 Жовтня 2014 21:31
Треба коригувати бюджет міста, наявних смітників не вистачить для всієї " сильної команди".
дивився Показати IP 7 Жовтня 2014 21:17
Ой , напевно, вже й в Петра колінця затрусились і охорона " на чеку" , бо там є за що в смітничок кидати! Так тримати!
виновок до дивився Показати IP 7 Жовтня 2014 21:20
Бєля, Кашельок , боксери і два автобуси герборовців тепер будуть чергувати біля міської ради цілодобово
наша думка до виновок Показати IP 7 Жовтня 2014 21:24
Там вистачить мороза з попом гапоном.Один мордяки буде бити нетакмислящим, другий - несамовито ричати.
пора Показати IP 7 Жовтня 2014 21:21
Геніальна ідея. Коли збір? Пора викидати і Романюка і Кравчука і Вербича... ЦЯ мерзота вже в Лучан окрім огиди нічого не викликає.
222 до пора Показати IP 7 Жовтня 2014 22:06
Гунчику теж пора на смітник!
Оля до пора Показати IP 8 Жовтня 2014 21:36
Усю міську раду в смітник, краще в каналізацію, щоб більше не повилазили і не смерділи. Баки шкода.
устилуг Показати IP 7 Жовтня 2014 21:26
А де був в той час кандидат в дупутати Оніщук ???
"княже" Показати IP 7 Жовтня 2014 21:29
Тепер черга міста.Що, де , коли? Кого першого? Я готовий.Там смітників може не вистачити !
До люстраторів Показати IP 7 Жовтня 2014 21:32
Краще б ви цей смітник реальним сміттям наповнювали - парк прибрали чи свою вулицю. Дуже легко недостойну людину в смітник засадити, тяжко знайти достойну... Уже набридли з цими баками. Нічого конструктивного на думку не приходить нашому людцю...
факт до До люстраторів Показати IP 7 Жовтня 2014 21:58
Не хоче кодло бандитське по доброму, буде по поганому., ЧЕРЕЗ СМІТНИК. Гнати с*к від корита. Посади віддайте достойним!
а де факти? до факт Показати IP 7 Жовтня 2014 22:24
заміна одного кодла на інший... достойні захищають рідну землю...
Пересічний до факт Показати IP 8 Жовтня 2014 09:29
А хто достойний, на Вашу думку?
Не так Показати IP 7 Жовтня 2014 21:41
Якось це все не так.
Люба Показати IP 7 Жовтня 2014 21:54
Ото я шою пропустила. Так тому ******* б зацідила. Хіба це голова РДА - це хамло і злодій. Батьківщина немає людей раз таких на керівні посади ставить.
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 22:03
Европа саме таке стадо бабуїнів і чекає.
12 до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 22:48
Особливо такого голодупого бабуїна як ти! Читай історію. В Європі ще й не таке робилося.
Читач Показати IP 7 Жовтня 2014 23:27
Достойні загинули на майдані і достойні захищають землю їм нетреба посад просто хочуть нормального життя в своїй державі Україні.Коли закінчиться війна (Боже поможи нам),щоб чоловікам неприйшлось знову їхати в інші держави НАЗАРОБІТКИ, щоб забезпечити свої сім"ї. КОЛИ ПРИЙМАЄТЕ РІШЕННЯ ДУМАЙТЕ ПРО НАРОД!!!!!!!
До бидла Показати IP 7 Жовтня 2014 23:34
Бидло завжди веде себе по бидляцьки . Свобода відповість за смерті хлопців,ціни на хліб ,бензин , газ і за все що ми бачимо
Анонім до До бидла Показати IP 8 Жовтня 2014 07:28
А твоі риги як себе вели
лікар до До бидла Показати IP 8 Жовтня 2014 08:06
Я психіатр.Тебе прийму позачергово.
в натурі Показати IP 8 Жовтня 2014 06:19
Це вже стало модою. Скоро сільським головам будуть відра на голову вдягати за те, що клуб зачинений. Що це за причина перенесення фествалю? Хтось грошики хоче на ньому пошвидше відмити.з бюджету. Ага, не даєш грошей, на тобі смітник на голову. Точно бабуїни.
ВОНО до в натурі Показати IP 8 Жовтня 2014 07:18
дійсно *в натурі* провластного бандюка видно здалека!!!! Задовбали ви вже, так шо ховайесь поки є ще час
дійсно Показати IP 8 Жовтня 2014 08:09
Процес пішов...Радує те що почав депресивний Володимир просипатися. Тепер, напевне, пора і за місто братися. Благословіть, отче Гінайло.Почнемо з Вас!
Гінайло до дійсно Показати IP 8 Жовтня 2014 08:52
Я на Майдані був. правда. втік як стріляти почали, в АТО їжджу. правда, з Морозом. бо мочу отримати по пиці. Не благословлю.
сивочолий до Гінайло Показати IP 8 Жовтня 2014 11:37
Скажи хто твій друг , скажу хто ти......... Савчук дійсно заслужив того смітника.Бо напевне тільки у нас голова РДА - типаж 90-х років. На того смітника вже й заробило пів " Батьківщини" в т. ч. Оніщук з кумом Олійником. Папині вихованці!
Ольга до дійсно Показати IP 8 Жовтня 2014 13:06
Точно! З графа де г*ндона треба почати!
Лучанин до села Показати IP 8 Жовтня 2014 09:14
О тож те сміття яке іздить до Вас у села Мартиняк. Еремеев. Івахів там іх і в смітник викиньте вони Вам обіцяють добробут. а нам у місті з них нічого.
Волинянка Показати IP 8 Жовтня 2014 10:07
Мартиняк наперід знав , що йому потрібні смітники ! Куди не поїде по області- є для нього і його екс-народних депутатів великі смітники ! Мартиняк мольфар, блін, молодець придбав великих і зручних смітників , в них і можуть добре поміститись !
Дьодік до Волинянка Показати IP 8 Жовтня 2014 10:15
Він свої смітники тримає на замку. Хитрий цуко!
Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2014 10:44
Не позортеся, щось не так і смітник на голову. Як би себе почував той, що це робить як йому на голову насадять. Люди, в яку вам Європу йти, елементарної культури у вас немає Вас ніхто не поважатиме. Смихолюди, безкультур'я., Вам сам чорт не вгодить. Все не так і всі не так. Це найдеться один придурок і підкручує всіх . Сьогодні мусорнік, а що завтра....?
Ковельчани Показати IP 8 Жовтня 2014 10:46
Не чіпайте нашого депутата Івахіва. Вам до нього ой як далеко.
Волинянка Показати IP 8 Жовтня 2014 10:57
Нехай не крадуть і не обманюють і т,д. народ ! Народ український 23 роки терпів їх! Це мало! Одне говорять, друге думають, зовсім інше роблять! Маємо з кого приклад брати ! В нас взаємна любов тепер! А хто їх в Верховну Раду заставляє йти ?!
111 Показати IP 8 Жовтня 2014 11:10
да лучанин, ти прав. Ото в Європі як подивляться на наших бабуїнів, що смітники на голови іншим надівають - пошлють нас в Африку, Меркель як уявить, що і їй зможуть за те що не догодила чимось, Або Обама - приїде в Київ, а ми йому смітника на голову за те, що зброї не дав...
сірий вовк Показати IP 8 Жовтня 2014 12:26
Видно, така доля українців в цьому світі - то в смітниках кататися, то з смітниками на головах ходити, то в смітниках шматок хліба шукати. А якщо серйозно, то держава, де творяться такі речі, уже не держава і майбутнього не має. Вона стає полігоном для Європи і Росії. Сумно.
рома Показати IP 8 Жовтня 2014 13:56
Аж душа радіє за ВОЛОДИМИР ! Слава Богу , процес пішов. Я, особисто, почав би з міста.Там роботи непочатий край!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
освіта Показати IP 8 Жовтня 2014 18:06
Люстрацію ГРЕБЕНЮКУ ! На помийку цю нікчему !
Микола Показати IP 8 Жовтня 2014 18:22
ооооооо. Невже то сталося.!?!!!! Та того щура треба закрити за грати давним давно. Розвалити . розікрасти такі процвітаючі підприємства з купо. техніки та робочимм місцями.Фестиваль він відмінити хотівю Він хоча б читав ,що то буде РЕКВІУМ? Що всі короваї допомога і так далі поїде в зону АТО. Що захід організовували спільно з сім'ями поранених та загиблих аби вшанувати їхню память. В СМІТНИК ТУ НАВОЛОЧ ПОТРІБНО РАЗОМ З ОНІЩУКОМ, МОРОЗ ,САТАНЮКОМ ТА ВСІЄЮ ТІЄ. БАНДОЮ. Не знаю хто зробив - але молодці.
Сусід Показати IP 8 Жовтня 2014 19:52
Може той чиновник і мав підстави прийняти таке рішення. але ж нащо розбиратись - смітник на голову і .... В ЄВРОПУ, панове!!!!!!! закони не діють, для натовпу - основне "зрелищ" , бо тоді і "хліба" не треба.
Місцева Показати IP 9 Жовтня 2014 15:26
В будь якій справі потрібні педалі гальма і газу, втрата однієї із педаль веде до краху. Схоже на те, що люди втратили одну із них.