USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Затопило 40-ий квартал Луцька. ФОТО

1 Червня 2016 19:40
Внаслідок зливи та несправності стічної системи у Луцьку затопило 40-ий квартал.

Про це у мережі Фейсбук повідомляють лучани.

Мешканці скаржаться, що затопило дорогу, яку нещодавно ремонтували. Громада вимагала та чекала цього ремонту близько 10 років.

"Море на свіжопрокладеному асфальті 40-го! Прекрасно зроблені тротуари і двори Гордіюк, 8 та Гордіюк, 4а! Громада вибивала цей ремонт 10 років! Нарікали на Автодор? А винний Комунтранс, що не чистить стічні канави, хто буде класти новий асфальт? Хто буде відповідати за руйнацію громадських комунікацій?", - обурюється Алла Жупанюк.

Також лучани розповідають, що в деяким місцях не було можливості перейти дорогу, доводилося знімати взуття. Наголошують, що після ремонту їх запевняли, що все почистили і проблем не буде. Але перша ж злива показала результат.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що літня злива у Ковелі паралізувала рух на дорогах.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЛІТНЯ ЗЛИВА У ЛУЦЬКУ. ФОТОРЕПОРТАЖ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанка Показати IP 1 Червня 2016 19:47
А що тут нового?
манька до Лучанка Показати IP 1 Червня 2016 20:20
А ти...
Анатоль_ Показати IP 1 Червня 2016 20:07
я в шоці, клімат міняється
Олег Показати IP 1 Червня 2016 20:15
Бувало й гірше
Пияк Показати IP 1 Червня 2016 20:55
До соломона можна й по калюжах
40-й квартал Показати IP 1 Червня 2016 21:09
Судячи з фото йде ремонт дорожнього покриття і тротуарів і ще не встигли вси стоки почистити, так що спишемо на це.
505 до 40-й квартал Показати IP 2 Червня 2016 00:05
Це не ремонт а якась халтура! Зробили з дороги річку! Вся рівномірно затоплена! А має бути по центру вище, по краях нижче щоб вода стікала до країв дороги!
непишіть того чого н до 505 Показати IP 2 Червня 2016 10:27
КУДи має стікати вода якщо її рівень 15 см))))Утворується скло води -рівнина....а вода має стікати не по дорогах а по каналізації,якої вочевидь там взагалі немає а точніше вона є але вона непрацює...чи дорожники повинні були по центру яму викопати щоб там вся ця вода помістилась)))Чи робити дорогу на 15 см вищу ріня земля без бардюра, щоб вода витікала на траву з асфальту!!??)))
Андрій Ольховий до 505 Показати IP 2 Червня 2016 10:34
Вода повинна стікати до зливової решітки, що і видно на фото,а вона знаходиться по центру. Фото дуже гарно вказує на те що несправна система зливової каналізації.
Іван Показати IP 2 Червня 2016 00:17
Понапризнав Романюк дітей на посади... Ну, кінці - кінців, можна відеречками воду вихлюпувати, а можна паперові кораблики пускати. А сонечко блисне - дивись баюра сама і висохне. Зато прохання протеже і квоти враховані! Романюк, Романюк. Навіть не питаю чи є встид і сором за такі діяння. Та застав їх, блін, мочалками воду вимочувати, якщо не можуть завчасно ливнестоки прочищати. Хоча, правда, не для того ти їх на роботу взяв.