USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Затримали «мінера» луцької лікарні. ОНОВЛЕНО

2 Червня 2014 11:52
Волинські правоохоронці затримали особу, яка повідомила про замінування лікарні у Луцьку.

Завдяки роботі Управління СБУ у Волинській області спільно з Управлінням МВСУ області з'ясувалося, що дзвінок про замінування зробив 22-річний житель Ковельського району. Тепер зловмиснику загрожує до шести років позбавлення волі, - повідомили у прес-службі волинської міліції.

Нагадаємо, вчора близько 20-ї години у Луцький МВ УМВС України у Волинській області надійшло повідомлення від старшого лікаря зміни швидкої екстреної допомоги про те, що на номер швидкої допомоги 103 зателефонував невідомий чоловік і сказав, що в підвалі лікарні закладено вибухівку. При цьому він не назвав, який саме медичний заклад заміновано.

Як повідомлялося, працівники міліції, повідомивши про надзвичайну події рятувальників, взялися перевіряти інформацію.

Насамперед провели евакуацію персоналу та хворих двох найбільших лікарень – обласної та луцької міської. Для цього навіть забезпечили спеціальний транспорт: із міських маршрутів були зняті рейсові автобуси. А далі приступили до огляду пологового будинку, обласної дитячої лікарні та інших медичних закладів.

"Ми зробили усе, аби зберегти здоров’я і життя людей", – наголосив начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига.

"Просто я був в стані алкогольного спяніння. Не контролював свої дії. Не соображав, що роблю", - виправдовується, своєю чергою, мінер.

- А ви взагалі щось пам’ятаєте?
– Трохи помню, трохи ні. Помню, що набирав, а що говорив – ні" - розповів затриманий Олександр.

Експерти-вибухотехніки разом із кінологами почергово обстежили приміщення медичних закладів. А тим часом оперативники проводили розшукові дії, аби встановити особу «мінера». Тож невдовзі з’ясувалося, що дзвінок про замінування зробив 22-річний житель Ковельського району.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України. За такий жарт чоловікові загрожує до шести років позбавлення волі. Проводиться слідство, у ході якого будуть встановлені мотиви скоєння правопорушення.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Олена Показати IP 2 Червня 2014 12:09
Мудак, що тут ще скажеш.... Нормальна людина такого не зробить
Андрій Показати IP 2 Червня 2014 12:11
Щось не видно, щоб допомагали нашій міліції ПС, Самооборона, Автомайдан!!!!!!!!!!!!!!!! Де ті верещаки, які на коліна на сцені ставили, в УМВС погром зробили??????????? Автобуси на Київ швиденько організовували, а тут? Наша міліція на свому місці, і доказує це на дії!!!!!!!! А ті "патрійоти" тільки гасла вміють горланити!!!!!!!!!!!! Данильчук за 3 місяці пузо відкормив та хату нову купив, і його хазяїн Гузь також не на маршрутці на роботу їздить, і Бондар при нових апартаментах!!!!!!!!!!!!!
485 до Андрій Показати IP 2 Червня 2014 12:25
По-перше - міліції гроші платять за це, по-друге - автомайдан вчора там був і самооборона теж...
Анонім до 485 Показати IP 2 Червня 2014 12:39
Та ти шо! Хіба що в кущах!
Автомайдан до Анонім Показати IP 3 Червня 2014 09:06
Автомайдан України допомагав виносити дітей з дитячої обласної. Також наші представники були і біля обласної. Якшо Вам обом повилазило то звертайтеся до лікаря.
юра до 485 Показати IP 2 Червня 2014 16:16
нікого з них там не було
Лучанин до 485 Показати IP 3 Червня 2014 01:08
а щоб тобі, твоїм дітям, внукам та правнукам та всім твоїм родичам таку ж платили зарплату, як міліціонерам. І щоб ви всі своє життя жили на таку зарплату.
Валентин до Андрій Показати IP 2 Червня 2014 12:25
100%. В таких ситуаціях як сталася шматок пирога не відламаєш, а Гузям і Данильчукам на людей - чхати. Аби лиш задовольняти свої політичні амбіції і кармани набивати. Ганьба!!!
111 до Андрій Показати IP 2 Червня 2014 12:26
Шо ти мелеш? До чого тут ПС, Самооборона? Вони що, сапери? Чи експерти? Таке враження, що вже до всього ліплять той ПС чи треба чи не треба. Думайте головою люди. Чи ви може російських телеканалів передивились?
Анонім до 111 Показати IP 2 Червня 2014 12:40
Сапери людей на візках в маршрутки заносили??
111 до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 15:48
Ні, заносили звичайні ППСники, прості люди, я особисто теж допомагав заносити.
111 до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 15:50
Робота саперів не заключається в тому щоб заносити людей в маршутки, вони виконували свою роботу, а міліція і просто небайдужі допомагали людям. Не треба приплітати людям не їхні обов"язки, кожен повинен займатись своєю справою.
Анонім до 111 Показати IP 3 Червня 2014 09:45
То нашо сам плетеш про саперів? "До чого тут ПС, Самооборона? Вони що, сапери?" Перечитуй що тут верзеш!!!!!!!!!!
103 до 111 Показати IP 2 Червня 2014 15:52
Що мелеш? А хворих з лікарні вивезти на колясках, на ліжках, вивести тих хто може ходити? Як ти вважаєш скліьки хворих може вивести 1 медсестра за раз? В робочий будній день персоналу більше, а то ж вечір неділі був! Сапери, експерти... Саме головне щоб людьми були, але їм це не загрожує!
111 до 103 Показати IP 2 Червня 2014 16:01
Я повторю ще раз: сапери - виконували свою роботу - шукали вибухівку. ППС, родичі хворих, медперсонал і просто небайдужі допомагали вивозити хворих. (Був на місці події, в міській лікарні) Якби, не дай Бог там дійсно була б вибухівка, вони могли б просто не встигнути знайти і знешкодити її, просто через те що допомагали вивозити людей з палат. Не говоріть дурниць, КОЖЕН ПОВИНЕН ВИКОНУВАТИ СВОЮ РОБОТУ! Ти зараз сидиш тут пальці протираєш і такий грамотний, а де ти був вчора? Читав як оновлюються новини на сайті?
Дмитро Показати IP 2 Червня 2014 12:26
посадити дурня нехай знає
111 до Дмитро Показати IP 2 Червня 2014 12:30
Хай в народ випустять.. От вчора біля міської лікарні багато хто хотів його побачити і повідривати руки і язик! Зовсім не смішно було дивитись на тих людей, яких повиводили з палат. Вони і так там не від солодкого життя знаходяться, а тут ще такий стрес. Розуму геть не має, це не школу "мінувати", бо контрольна має бути. За таке років 10-15 треба давати, щоб іншим дурням неповадно було
лпдмуа а простише и Показати IP 2 Червня 2014 12:43
молодці міліціонери -дільше любіть техніку більше як начальство і вона вас непідведе
Patrik Показати IP 2 Червня 2014 12:53
22-річного жителя Ковельського району, так званого "мінера" необхідно показово притягнути до відповідальності у відповідності до вимог чинного законодавства, щоб інші "мінери" задумались... Вся непотріб в головах молодих людей з'являється від безділля... Якби цей чоловік важко відпрацював зранку до вечора, то дурня б у голову не лізла... А тепер на нарах одумається... І повірте, що його зовсім не шкода, бо його однолітки в цей час кров проливають на сході України, а не дуріють від скуки.
Бармалєй Показати IP 2 Червня 2014 12:55
Підвісити мудака за яй....я. Хай конає одоробло
ПЕТРО КАЛОРІЯ до Бармалєй Показати IP 2 Червня 2014 14:13
За яйця - ні. Дати 5 років примусових робіт у лікарні, халат з написом "МІНЕР" носити обовязково. За невихід на службу - поревід на строгий режим у Маневичі - плюс пару років за втечу.
Розумник Показати IP 2 Червня 2014 13:12
виявився мешканцем Ковельського району, а Романюк НеШановний поспішив сказати те, що зараз модно говорити, - що чоловік говорив рос.мовою. О, так, це важливо, не інакше як в кляті москалі і сепаратисти.
ПЕТРО КАЛОРІЯ до Розумник Показати IP 2 Червня 2014 14:15
А що тут незвичного - давно відомо хто таке "мосКовлє".
Тутошній Показати IP 2 Червня 2014 13:42
а докази вже встигли сфабрикувати, чи поки що лише готують?
1 Показати IP 2 Червня 2014 13:54
Полішучка явно інструктквали та проплачували російське кубло диверсантів у Луцьку.Їх тут чоловік 15 активних.
11 до 1 Показати IP 2 Червня 2014 14:01
горілка з дитинства його інструктувала
Анонім Показати IP 2 Червня 2014 13:57
Викрутиться. Таких не саджають.
Ирина Показати IP 2 Червня 2014 15:11
1- по-моему, ты сам полищук. И если считать все русскоязычных диверсантами, то нас тут несколько тысяч, к твоему сведению. мудило ты... а во-вторых, почему бы и украиноязычному не ляпнуть гадость по-русски, а вот чтобы просто нагадить! То кто провокатор? А за такое престпление, независимо от национальности сажать надо и штраф выписать в пользу больниц и милиции- да немаленький, тысяч так на 500 грн, а чтоб отрабатывал в тюряге до старости все понесенные службами расходы.
Patrik до Ирина Показати IP 2 Червня 2014 16:05
Згідний з Вами, до чого тут національність... Що стосується порушника, то проблема не тільки в тому, що через його "жарт" були задіяні медики і міліціонери і вони понесли матеріальні витрати, а проблема в тому, що з вини цього ковельського звонаря невинні, хворі люди були змушені ризикувати своїм здоров'ям та життям, тому що проводилась евакуація всіх хворих, у тому числі і хворих на серцевосудинні та інші важкі захворювання і тих, які перебували в реанімації... Тільки через це він заслуговує на суворе покарання.
Юрист до Ирина Показати IP 3 Червня 2014 08:17
Піди до першого класу нехай тебе навчать УКРАЇНСЬКОЇ мови,і потім виходь сюди та друкуй свої зауваження.Читати ці слова на іноземній мові бридко-це мова собачача!Живеш на Волині портиш наше повітря,жиреш наш хліб та сало і доціеї пори неможеш розмовляти на НОРМАЛЬНІЙ мові?Їдь туди де гундосять по твому!
юристу до Юрист Показати IP 4 Червня 2014 00:37
Саме через таких як Ви в нашій країні постійна ворожнеча. Чоловіче, а вам відомо що близько 40% населення України розмовляє російською? (з них більше 70% населення обл. центрів) І всіх цих 20 млн осіб Ви відправляєте в школу, обзиваючи їх собаками? А чи вистачить Вам сміливості вимовити це перед людьми в центрі Одеси, Миколаїва, Херсона чи хоча би навіть того ж Києва, Чернігова, Вінниці, Полтави? Я виріс і прожив в Луцьку не один десяток років. Я вчив російську мову лише 1 навчальний рік в школі. І це не заважає мені вільно володіти та сприймати обидві мови, та бути солідарним до російськомовних. Задумайтесь над цим...
Анонім Показати IP 2 Червня 2014 15:39
коли закінчиться ця анонімнісь країна повинна знати \своїх хероїв\
Вася Показати IP 2 Червня 2014 15:56
Ну виведіть його на площу, дайте я хоч трошки йому за шийку потримаюся...а...
666 Показати IP 2 Червня 2014 17:24
И ТУТ МУСАРА ВЖЕ ПРАВИЙ СЕКТОР ПРИТЯНУЛИ ! ЦЕ ВАША РОБОТА ! ЩЕ РАЗ ВАМ НАГАДАЮ ВИЙНА ВИЙНОЮ А ВАС МИ ЩЕ НЕТРОГАЛИ! НЕМ КИПИШУЙТЕ ЩЕ ЗАЙМЕМОСЬ ПИТАННЯМ ХТО ДЕ БУВ ! БУДУТЬ ЩЕ ВАМ КОЛИНА, ЛОКТИ И НА СТОВБАХ ШЕ ПОВИСЕТЕ! ВАМ ЩЕ ПОВЕЗЛО ШО В НАС ТУТ ТИХО ЯКЩО ПОЧНЕТСЯ ТАКЕ ЯН НА СХОДИ
лучанин Показати IP 2 Червня 2014 21:44
Однозначно слід провести широке інформування громадськості про хід рослідування і судового розгляду справи цього придурка. Як на мене, відрізнити мову без "пам'яті" п'яного від нормального легко, тому цікаво чи дійсно він був в такому стані.
Я Показати IP 2 Червня 2014 22:24
Все таки так йому і потрібно, учора якраз повинна була ночувати з сестрою у дитячій обласній, але тут ось таке трапилося. Це було жахливо, у всіх був кіпіш! Усі бігали та збиралися! Всі пакували валізи та збирали не головні речі, а промто усі! Типу, що їх потім не повернуть!Спочатку, речі і я збирала, але згодом просто одягнула дитину, передзвонила батькам, і також вгамувала плач у палаті, і ми просто дружно вийшли з дівчатками та зустріли їх ніх батьків на вулиці. Було страшно. Але згадується смішом. Чувак, пожартував - але цей жарт обійшовся йому дорого! Адже ми то просто виходили а ті люди які були під ковпаком, що з ними? А пологовий будинок?! Чесно, У вогонь його!!!
Дикий Кінь Показати IP 2 Червня 2014 23:59
Головне, щоб йому на СІЗО телефон не загнали :)
Юрист Показати IP 3 Червня 2014 08:32
За такі діяння потрібно його на сцену у центр міста нехай всі люди побачать цього виродка та показати по телебаченні, щоб батьки та сусіди подивились на свое творіння, то напевно інший полішук який приїде до обласного центру і напє своє рило задумаеться перед тим як шуткувати.