USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

З’явилися фото з місця вибуху автомобіля у Луцьку

30 Червня 2015 18:31
Авто, яке вибухнуло в Луцьку, забрали з місця події.

Про це повідомляє «Волинське агентство розслідувань».

Нагадаємо, сьогодні у Луцьку сталася надзвичайна подія – вибух в авто. Це трапилося на перетині вулиць Чернишевського та Ковельської між 16-17 годинами. За кермом була жінка. Швидка, яка прибула на місце події, з опіками доправила постраждалу у лікарню.

За станом на 18:00 на вулицю Чернишевського перекрили працівники ДАІ. Пожежники завершили гасіння вогню.

На місці події величезні калюжі з піни та води. На тротуарі – декілька десятків перехожих, які слідкували за роботою фахівців.

О 18:05 на місце події прибув евакуатор, який забрав згоріле авто.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
ендор Показати IP 30 Червня 2015 18:46
якщо газове обладнання встановлювали додатково, то страхова компанія ніфіга не покриє в такому випадку
ас Показати IP 30 Червня 2015 18:50
купуйте дизельные авто вони не вибухають самi, Понти закiнчились тепер той хто встановлював тiкай!!!
Генри Показати IP 30 Червня 2015 19:06
Что страшно, а у нас так ежедневно, так что подумайе немнонго о войе
ас до Генри Показати IP 30 Червня 2015 19:09
не стршно,это вы думайте о мире у нас на Волыни все хорошо
что до Генри Показати IP 30 Червня 2015 20:59
за дивний интерес до газет за тисчу километров..платний?где война у вас -Чечня?приднестровє?карабах?
Генри Показати IP 30 Червня 2015 19:12
коментар було видалено
ас до Генри Показати IP 30 Червня 2015 19:28
Генри ми сдесь на Волыни ми не стреляем,на счёт пороха согласен на все 100%, в Греции пенсия 900$,и климат,и море у них все хорошо то что показывают по телевизору я не верю,я знаю что люди у вас страдают дети плачут везде одинаково и мы это понимаем
той, що знає до Генри Показати IP 30 Червня 2015 20:09
Если бы вы вместо того, чтобы развязывать войну, собрали свои чемоданы и свалили бы в Рашку раз вы так в нее хотите, так желаемый вами мир бы был. И не надо тут винить других. В этой войне виноваты только вы сами.
123 Показати IP 30 Червня 2015 19:27
Лохи. Купують дорогі авто, а грошей на бензин бракує!!!
Лучанка Показати IP 30 Червня 2015 21:00
Просто вміють рахувати гроші, а не викидати їх на вітер. Якщо людина їздить на дорогому авто, то це не означає, що гроші в неї з неба падають. Вони заробилися!!!!
ас до Лучанка Показати IP 30 Червня 2015 21:34
ну так купуйте бензин в своi дорогi авто,а пулiшуки хитро*адi схiтрили еконономicти газ дешевше,а авто дороге круто i дешево дешево. ми тiльки за!
Рибак Показати IP 30 Червня 2015 21:06
Я думаю, що газове обладнання неякісне, або кривими руками в гаражі ставилось. Добре що люди живі залишились.
лучанин Показати IP 30 Червня 2015 21:17
Дякую ВН за чергову порцію корисної інфи.. Саме такі фото стримують мене ставити той ГАЗ на Авто ))
Дмитро Показати IP 30 Червня 2015 21:51
http://obozrevatel.com/crime/93278-v-lutske-vzorvalsya-avtomobil-postradal-voditel--opublikovanyi-foto.htm?nopopup за цим посиланням є фото де чітко видно, що газовий балон цілий...А вважаю, що газ на авто шкодить тільки тим, (як зрештою і пласикові вікна, теплі підлоги і натяжні стелі), хто не в змозі це оплатити...
мастер до Дмитро Показати IP 30 Червня 2015 22:03
ты такой умный ну что ты только твоего мнения и не хватало ты это серьёзно?
Дмитро до мастер Показати IP 30 Червня 2015 22:07
Чхав на твою думку, написав те що думав, а то зубоскалять писаки, газ, газ...
CаньОК до Дмитро Показати IP 30 Червня 2015 23:47
Ви абсолютно праві - балон змонтовано за всіма правилами - є вент камера та гофра. Багажник та підкапот відносно цілі, а от салон вигорв вщент - або електрика, або недопалок, або підпал. Припустити витік газу(як і БЕНЗИНУ, доречі) можна, але сморід не дав би просто сісти в машину.
ds Показати IP 30 Червня 2015 22:12
номера як в мера- 6400
Лучанин Показати IP 1 Липня 2015 03:00
Бляха, товариші журналісти, модератора, який точно делітить матюкливі коментарі, скажіть колегам, що так матеріал не пишеться, попитайте перехожих, пожежників, міліціонерів, пошукайте свідків - дайте їх коментарі чи небажання їх давати, ціни вам не буде, матеріали читатимуть по всій Україні, більше допитливості, просимо Вас!!!
Qqq Показати IP 1 Липня 2015 06:56
Точно не газ. При вибуху балона, пів машини було б розірвано. Хто не вірить - гугль вам в допомогу, розділ "картинки"
007 Показати IP 1 Липня 2015 07:34
Це авто жіночки, яка має свій нотаріус у Ковелі. Ковельчанки - КОЗОРІЗ Н.С.
цццц Показати IP 1 Липня 2015 09:23
КОЗОРІЗ НАТАЛІЯ СТЕПАНІВНА,ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС Адреса 45000, КОВЕЛЬ, вул. Шевченка , 9/46 Телефон (3352) 5-98-12
Kostik Показати IP 1 Липня 2015 15:05
В першу чергу, астомобіль, - це джерело підвищеної небезпеки, від цього ніхто не застрахований, біда може статися на рівному місці; по-друге, як-би не було, в людини біда; по-третє, - хто знає цю Людину, (підкреслюю Людину з великої букви) дуже співчуває, бо таких як вона, надто мало, і на її благородні вчинки мало хто здатний
балясік до Kostik Показати IP 1 Липня 2015 18:06
а шо вона, на чекушку тобі дала?
Kostik Показати IP 1 Липня 2015 15:07
P.S. всім добрий не будеш