Під стінами луцької мерії – черговий пікет
Сьогодні, 27 липня, під стінами приміщення Луцької міськради розгорнувся імпровізований пікет із десятків підприємців, які торгують «гуманітаркою» на Старому ринку. Про це повідомляє репортер «Волинських Новин».
Як розповіли підприємці, вони прийшли до муніципалітету сьогодні тому, що мав тривати особистий прийом громадян міським головою Богданом Шибою. Однак замість градоначальника прийом здійснював його заступник Микола Іванюк, адже керманич міста супроводжує Міністра регіонального розвитку та будівництва Василя Куйбіду, який сьогодні відвідав Луцьк.
За словами підприємців, колишня автостоянка, де зараз торгують «секонд-хендом», отримала статус ринку у 2002 році. Поступово люди облагородили стихійне торговище, на місці «диких» розкладушок з’явилися контейнери та криті ряди. Однак зараз вони не мають можливості здійснювати законну торгівлю, адже торговище позбавлене розпорядженням міського голови статусу ринку
Мовляв, статус ринку нібито надано незаконно, а земельна ділянка використовується не за цільовим призначенням. Окрім того, за інформацією підприємців, на місці торговища «гумою» з часом може постати торгівельно-розважальний комплекс.
Люди розповідають, що їм не пропонували прийнятних варіантів для переселення, а тому бояться втратити кошти, які вкладали в благоустрій ринку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповіли підприємці, вони прийшли до муніципалітету сьогодні тому, що мав тривати особистий прийом громадян міським головою Богданом Шибою. Однак замість градоначальника прийом здійснював його заступник Микола Іванюк, адже керманич міста супроводжує Міністра регіонального розвитку та будівництва Василя Куйбіду, який сьогодні відвідав Луцьк.
За словами підприємців, колишня автостоянка, де зараз торгують «секонд-хендом», отримала статус ринку у 2002 році. Поступово люди облагородили стихійне торговище, на місці «диких» розкладушок з’явилися контейнери та криті ряди. Однак зараз вони не мають можливості здійснювати законну торгівлю, адже торговище позбавлене розпорядженням міського голови статусу ринку
Мовляв, статус ринку нібито надано незаконно, а земельна ділянка використовується не за цільовим призначенням. Окрім того, за інформацією підприємців, на місці торговища «гумою» з часом може постати торгівельно-розважальний комплекс.
Люди розповідають, що їм не пропонували прийнятних варіантів для переселення, а тому бояться втратити кошти, які вкладали в благоустрій ринку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Ганьба казнокрадам
Показати IP
27 Липня 2009 17:17
Підтримую підприємців. Молодці що разом. От тільки потрібно залучати усіх підприємців бо по-одинці Шиба розчавить. А на Ваші місця вже кандидат є - криза однако. Шиба в гуманітарку не вдягається йому спонсори дозволяють купувати в бутіках.
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56
Планетарій, досліди та батл патріотів: у Луцьку відбулося свято «ВундерKIDS 2026». Фото
Сьогодні 16:03
Сьогодні 16:03
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11
На Полтавщині розбився МіГ-29
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.