USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

Карантин у луцьких школах не продовжуватимуть

5 Лютого 2016 10:24
Карантинні заходи в школах обласного центру закінчуються цього тижня. З 8 лютого луцькі школярі розпочнуть навчання.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини розповів начальник міського управління освіти Олег Гребенюк.

Нагадаємо, внаслідок спалаху грипу в області з 25 січня у луцьких школах був введений тижневий карантин, який продовжили до 8 лютого.

Зі слів Олега Гребенюка, сьогодні – останній день карантину. З понеділка в школах відновиться навчання.

Нагадаємо, зі слів луцьких медиків, цими днями у Луцьку - найвища межа захворюваності.

З початку епідсезону у Волинській області від грипу померло 8 осіб, в тому числі 4-місячна дитина та лікар-лаборант Луцької міської клінічної лікарні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
мама Показати IP 5 Лютого 2016 10:48
дійсно, а для чого ж карантин, якщо пік захворюваності, НІХТО не думає про дітей і про здоров'я людей взагалі!!!!!!!
АС до мама Показати IP 5 Лютого 2016 13:36
А чому за вас хтось має думати? Чому ви довіряєте людям в білих халатах, ви впевнені що це лікарі? А я знаю 1000% з дурдома працює лікарем у Луцьку і "лікує" здорових людей ви диплом чи довідку що він не божевільний бачите? От і результат
Анонім до АС Показати IP 6 Лютого 2016 22:52
А у вас довідка є? Написали якийсь бред...
Користувач Показати IP 5 Лютого 2016 10:49
А по Луцькому районі буде подовдений карантин? Адже по районі карантин був запроваджений з 1лютого.
Геніально Показати IP 5 Лютого 2016 11:16
Геніально, на піку захворюваності закінчити карантин! Відповідальність за потенційно хворих учнів на грип теж лежатиме на Гребенюкові??
тато Показати IP 5 Лютого 2016 11:31
Зараз почекайте, діти в коментах вам понаписують-порадять як і до якого карантин продвжувати! :)))
drr Показати IP 5 Лютого 2016 12:04
Головне що басейн працює на повну) там карантину немає
МІра Показати IP 5 Лютого 2016 12:08
Абсурд чистоі води. Спеціально закінчили карантин, щоб план по вакцинаціі від полієміліту виконати. Я читала інтерв' ю якоісь лікарки зі столиці, що тяжко щепити всіх дітей, бо в школах карантин.
Анонім до МІра Показати IP 6 Лютого 2016 22:54
Так,це правда. Але ніхто під дулом автомата робити не заставляє .
наталя Показати IP 5 Лютого 2016 12:15
Шкільна програма не розрахована на карантин, 2 тижні пропущено, зарах дітей будуть напрягати, але. весняні канікули просто необхідні.
Оксана Показати IP 5 Лютого 2016 12:34
Кожного дня люди вмирають ! Давайте зберемо всіх дітей в теплих сухих приміщеннях! Я не знаю чим керуються наші очільники? А може ім просто наплювати бо в нашій краіні такі люди не несуть ніякоі відповідальності!
Мама Показати IP 5 Лютого 2016 12:38
Олеже, а те що зараз самий пік грипу тебе не насторожує? Те що зараз люди помирають також пропускаємо? Який кінець карантину??? Коли він був недоречним його ввели якогось біса, а коли пік -то закінчуємо. Розуму, вибачай, як в равлика!!!
Школяр 4 класу Показати IP 5 Лютого 2016 12:52
Да класно закрили школу на карантин а в Порт сіті і Адреналін яблуку немає де впасти стільки дітей а ви кажете захворювання які ж це захворювання!!!Дошкільні заклади закрили а бізнез ні!! То про які захворювання мова йде!!
першокласник до Школяр 4 класу Показати IP 5 Лютого 2016 13:52
Цікаво в якому столітті ти школярику навчався в 4 класі ,такий розумний?
Корінний лучанин до Школяр 4 класу Показати IP 5 Лютого 2016 14:10
Школярику , тобі ще вчитись та вчитись! Бажаю тобі успіхів , а як виростеш то в період КАРАНТИНУ позакриваєш ВСЕ ЩО МОЖНА, ВСЕ ЩО ХОЧЕШ І БІЗНЕС ТЕЖ І МАГАЗИНИ І АДРЕНАЛІНИ І ПОРТИ ІЗ СІТЯМИ. Це добре що дехто не хворіє, а ВІРУС, школярику ти наш, має здатність до мутації і ще НЕВІДОМО яка зараза чекає людство в майбутньому найближчому!
Анонім до Школяр 4 класу Показати IP 6 Лютого 2016 23:00
Дитино, сиди дома і не бігай по Порт сіті! Нормальні діти на карантині дома. А такі як ти розносять віруси,бо швендяють де не потрібно, а коли закінчиться карантин,то з грипом лежатимуть або ще й до школи ходитимуть...
111 Показати IP 5 Лютого 2016 13:33
Ніхто не задумувався над тим, що карантин оголосили коли епідпоріг ще не був подоланий, для того щоб запобігти поширенню захворювання, діти ховалися 2 тижні від грипу вдома, в Порт Сіті, ще десь, а захворюваність зростала. Можливо карантин не допоміг попередженню поширення грипу. Якщо продовжити карантин ще на 2 тижні, все рівно ті хто мав захворіти захворіють, чи будуть сидіти вдома, чи ходитимуть до школи. Якщо його ще продовжити то дітям доведеться вчитися невідомо коли, щоб освоїти програму.
мама Показати IP 5 Лютого 2016 13:41
я свою дитину ще тиждень в школу не відправлю
Корінний лучанин до мама Показати IP 5 Лютого 2016 14:17
Я вважаю, що правильно зробите, бо дехто прийде в школу уже з інфекцією, ВІТРЯНКИ , наприклад і ви знаєте що це таке і піде ланцюгова реакція. В період карантину деякі діти - школярі хворіли на вітрянку і ще не вилікувались.
Аня Показати IP 5 Лютого 2016 14:45
Дійсно, карантин, а в Портсіті карантину нема.косять бабло наповну.Це все видумки та й годі.Люди помирають кожен, померла від хвороби, а списали на грип.Ймовірно був грип.Аналізи робили ні.Бо в нас їх не роблять. Дурять нас, а ми всі ведемося, як діти наївні.Їм головне зробити привики від полемеолітк,щоб ще з десяток діток померло-це для них показник. Головне,що в нас поголовно хворих від полемеоліту помирає кожен день. Видумали і зробили з нас піддослідних кроліків. Де полее\меоліт де? Хто в мер два випадки у Закарпатті серед цих циган,то вони грязні там,головне,що ніхто так і не підтвердив, чи це був полемеоліт. Його не було з 60 років.Ця прививка для дітей Африки, хвороба грязних рук.Її ніде в Єврпопі не роблять,Люди Інртернет маєте читайте,консультуйтесь з лікарми Чехорсловаччини. У мене донька живе6.Вона сміється з нас, що нас мають наші медичні мужі за олухів.своїх діток не вакцинують оі ні
4324 Показати IP 5 Лютого 2016 15:19
Зараз пік захворювання і діти підуть до школи.... де розум
макс Показати IP 5 Лютого 2016 16:41
нам цей карантин не потрібен він шкідливий
макс Показати IP 5 Лютого 2016 16:43
тим більше ше вчитися потрібно по суботам
Мама Показати IP 5 Лютого 2016 19:49
В нас в Рожищенському районі, взагалі карантин і не оголошували, хоча явка дітей була низька. Я свою дитину просто в школу не пускала. Сидів дома, вчив уроки. Головне здоров'я , а навчальну програму наздожене.
Школьнік Показати IP 6 Лютого 2016 20:15
Да ну на***.
лучанин Показати IP 7 Лютого 2016 13:38
розумні ви депутати дуже розeмні в пік захворювань відпускати дітей в школу геніальгно браво бравісимо просто поклон перед вашими умами це ж такими треба бути ідіотами я незнаю шо буде з вами по вашому діти хай лучше хворіють бо їм треба вчитися і вчать вони справді дешо те шо не треба в житі вот вам десь знадобилися корені квадратні чи гіперболи га?