USD 24.85 25.1
  • USD 24.85 25.1
  • EUR 27.3 27.7
  • PLN 6.35 6.5

Луцький виш готуватиме лікарів

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки отримав ліцензію на підготовку магістрів на біологічному факультеті за спеціальністю 222 «Медицина» галузі знань 22 «Охорона здоров’я» (протокол № 143 засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України).

Про це повідомляється на сторінці університету у Facebook, пише Конкурент.

Прийом абітурієнтів здійснюється на базі повної загальної середньої освіти на денну форму навчання за кошти фізичних або юридичних осіб (ліцензований обсяг у 2019 році 100 осіб) за сертифікатами ЗНО:

1) українська мова та література (мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання поза конкурсом – 100);

2) біологія або хімія (мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання поза конкурсом – 150);

3) математика або фізика (мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання поза конкурсом – 150).

Термін навчання – 6 років.
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 11
Їван Показати IP 19 Липня 2019 22:55
... а з нового року відкриваємо факультет з підготовки космонавтів !
Хаха до Їван Показати IP 20 Липня 2019 00:34
Любой капріз за ваши дєньгі)
Цікаво до Їван Показати IP 20 Липня 2019 07:52
Вчити то можна та хто вчитиме і хто піде лікуватись до цих докторів?
Макар Показати IP 20 Липня 2019 07:57
Судячи з загальної назви "медицина" ці люди знатимуть все або нічого... нема вузького профілю така собі медсестра з вищою освітою та терміном навчання 6 років....
аяяй до Макар Показати IP 20 Липня 2019 12:02
хоч така собі медсестра,а то в лікувальних закладах медсестри зараз на вагу золота
Ніколи раніше Показати IP 20 Липня 2019 08:36
І ось знову.
скептик Показати IP 20 Липня 2019 10:41
ХІБА ЩО ПАТОЛОГОАНАТОМІВ
Прохфесор Показати IP 20 Липня 2019 11:31
Та ну шо ви ! Топіро будемо мати своїх дохторів вищої кваліфікації по вставлянню клізми ! А то, понімаєш, всяка там медсестра берется за таку жизнєно важливу справу . В декого той орган чєловєчєскій, куди вставляють клізму, відіграє дуже важну функцію - багатьом він заміняє голову !
Волинянин Показати IP 20 Липня 2019 11:47
Вже, блін, маємо приклад з підготовкою недоюристів, недожурналістів, недомитників, недоархітекторів, недоміжнародників і т. д. і т. п. Дітям долі поламали, батьків обезкровили, зато самі збагатились. Ніхто тих спеціалістів на роботу брати не хоче.
Із-за Бугу Показати IP 20 Липня 2019 14:49
А яка різниця з якою спеціальністю у Польщі трускавки збирати ?
Старий Показати IP 30 Липня 2019 15:30
В нас до всякого можуть додуматись "доценти с кандидатами", як співав Висоцький.........