USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Помер відомий волинський медик

12 Квітня 2014 19:30
Помер заступник головного лікаря Волинської обласної клінічної лікарні по лікувальній роботі, головний лікар Боголюбської лікарні, заслужений лікар України Ярослав Суднік. Нещастя сталося сьогодні вранці в одному із санаторіїв на Прикарпатті. Медики спробували врятувати життя відомого волинського медика, проте цього зробити не вдалося. Причина смерті - відірваний тромб.

Попрощатися із Ярославом Судніком волиняни зможуть завтра, 13 квітня, із 12 до 14-ої години в приміщенні Луцького будинку панахиди, що на проспекті Перемоги.

Інформаційне агентство Волинські Новини приносить щирі співчуття близьким та рідним Ярослава Судніка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
D Показати IP 12 Квітня 2014 20:03
Земля йому пухом!
Волиняночка Показати IP 12 Квітня 2014 21:18
Хороша людина! Дуже шкода... Співчуваю рідним... Царство йому небесне! Нехай земля йому буде пухом!
( Показати IP 12 Квітня 2014 21:55
це родич лікарки пологового Суднік? як шкода...
Лучанин до ( Показати IP 12 Квітня 2014 22:13
чоловік
Анонім до ( Показати IP 12 Квітня 2014 22:41
Так це чоловіу
Степан Показати IP 12 Квітня 2014 22:20
Не віриться, що Ярослава Андрійовича вже нема...Щирі співчуття родині покійного! Хай земля буде йому пухом!!!
Ігор Показати IP 12 Квітня 2014 22:35
Мої співчуття родині. Земля йому пухом. Дуже хороша була людина.
Віра Показати IP 13 Квітня 2014 09:43
співчуваю
Lyudmyla Показати IP 13 Квітня 2014 10:10
Ярослав Андрійович дуже добрий і порядний був чоловік.... Найщиріші співчуття рідним і близьким!
Тетяна Показати IP 13 Квітня 2014 11:19
Аж не віриться, що Ярослава Андрійовича вже не має....Хай земля буде пухом та царство небесне....Співчуття рідним та близьким....(((((
7D Показати IP 13 Квітня 2014 14:16
Ось так лікарі теж смертні навіть високопоставлені! Тож нехай задумаються ті котрі за комерціалізацію медицини бо їм теж напевне доведеться побувати в шкірі пацієнта нехай навіть платоспроможного! Не знаю покійного проте земля йому пухом
;( Показати IP 13 Квітня 2014 15:44
7D, він був не лише чудовим лікарем, а й людиною...я знаю його особисто, і жінку , і дітей. Він був з тих людей, які допоможуть не зважаючи ні на що, хоч вдень хоч в 3 години ночі...він завжди простягав руку допомоги...повір це була золота людина...
Наталя з Горохова Показати IP 14 Квітня 2014 22:48
Ярослав Андрійович був не лише чудовим лікарем, а й дуже хорошою людиною.Він допомагав як вдень так , і вночі. Це була золота людина. Нехай земля йому буде пухом, і царство небесне.
(((( Показати IP 15 Квітня 2014 08:40
Це була Людина і Лікар з великої букви- я такоі щирішоі, добрішоі, світлішоі людини ще не зустрічала. На його обличчі завжди була щира посмішка, з його уст лунали тільки добрі слова))))
((( Показати IP 15 Квітня 2014 08:43
Ярослав Анрійович, ще й був заслужений лікар України