USD 27.65 27.95
  • USD 27.65 27.95
  • EUR 31.55 31.85
  • PLN 7.25 7.37

Помер відомий волинський медик

Помер заступник головного лікаря Волинської обласної клінічної лікарні по лікувальній роботі, головний лікар Боголюбської лікарні, заслужений лікар України Ярослав Суднік. Нещастя сталося сьогодні вранці в одному із санаторіїв на Прикарпатті. Медики спробували врятувати життя відомого волинського медика, проте цього зробити не вдалося. Причина смерті - відірваний тромб.

Попрощатися із Ярославом Судніком волиняни зможуть завтра, 13 квітня, із 12 до 14-ої години в приміщенні Луцького будинку панахиди, що на проспекті Перемоги.

Інформаційне агентство Волинські Новини приносить щирі співчуття близьким та рідним Ярослава Судніка.
Загрузка...
Коментарів: 16
D Показати IP 12 Квітня 2014 20:03
Земля йому пухом!
Волиняночка Показати IP 12 Квітня 2014 21:18
Хороша людина! Дуже шкода... Співчуваю рідним... Царство йому небесне! Нехай земля йому буде пухом!
( Показати IP 12 Квітня 2014 21:55
це родич лікарки пологового Суднік? як шкода...
Лучанин до ( Показати IP 12 Квітня 2014 22:13
чоловік
Анонім до ( Показати IP 12 Квітня 2014 22:41
Так це чоловіу
Степан Показати IP 12 Квітня 2014 22:20
Не віриться, що Ярослава Андрійовича вже нема...Щирі співчуття родині покійного! Хай земля буде йому пухом!!!
Ігор Показати IP 12 Квітня 2014 22:35
Мої співчуття родині. Земля йому пухом. Дуже хороша була людина.
Віра Показати IP 13 Квітня 2014 09:43
співчуваю
Lyudmyla Показати IP 13 Квітня 2014 10:10
Ярослав Андрійович дуже добрий і порядний був чоловік.... Найщиріші співчуття рідним і близьким!
Тетяна Показати IP 13 Квітня 2014 11:19
Аж не віриться, що Ярослава Андрійовича вже не має....Хай земля буде пухом та царство небесне....Співчуття рідним та близьким....(((((
7D Показати IP 13 Квітня 2014 14:16
Ось так лікарі теж смертні навіть високопоставлені! Тож нехай задумаються ті котрі за комерціалізацію медицини бо їм теж напевне доведеться побувати в шкірі пацієнта нехай навіть платоспроможного! Не знаю покійного проте земля йому пухом
;( Показати IP 13 Квітня 2014 15:44
7D, він був не лише чудовим лікарем, а й людиною...я знаю його особисто, і жінку , і дітей. Він був з тих людей, які допоможуть не зважаючи ні на що, хоч вдень хоч в 3 години ночі...він завжди простягав руку допомоги...повір це була золота людина...
Наталя з Горохова Показати IP 14 Квітня 2014 22:48
Ярослав Андрійович був не лише чудовим лікарем, а й дуже хорошою людиною.Він допомагав як вдень так , і вночі. Це була золота людина. Нехай земля йому буде пухом, і царство небесне.
(((( Показати IP 15 Квітня 2014 08:40
Це була Людина і Лікар з великої букви- я такоі щирішоі, добрішоі, світлішоі людини ще не зустрічала. На його обличчі завжди була щира посмішка, з його уст лунали тільки добрі слова))))
((( Показати IP 15 Квітня 2014 08:43
Ярослав Анрійович, ще й був заслужений лікар України