USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку повернуть старі назви лікувальним закладам?

25 Лютого 2014 12:21
У Луцькій міські раді підготовлений проект рішення про те, щоб скасувати перейменування комунальних закладів та затвердження їхніх статутів. Із подібною ініціативою до міського голови виступив депутат Андрій Осіпов.

Нагадаємо, що рішення про перейменування міських закладів охорони здоров’я було прийняте 27 грудня минулого року.

Нагадаємо, що це питання міська рада прийняла з третьої спроби.
Тоді перейменували міські поліклініки № 1, 2, 3 у Центри первинної медико-санітарної допомоги із внесенням відповідних змін до статутів цих комунальних закладів.

Тоді заступник міського голови Святослав Кравчук зазначив, що перейменування дозволить отримати кошти від Світового банку в розмірі 30 тисяч доларів США. А після зміни назви, переконував він, жодних кадрових ротацій не буде. З його слів, усі медики залишаться на своїх посадах.

Чи повернуть старі назви лікувальним закладам Луцька, дізнаємося на найближчій сесії Луцької міської ради VІ скликання, яка відбудеться завтра, 25 лютого.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Осіпову Показати IP 25 Лютого 2014 12:33
О, так! Зараз це головне - назва закладу... Сумно, дуже сумно.(((( Пи****іти - ось, що вони вміють найкраще
йося моргенштерн до Осіпову Показати IP 25 Лютого 2014 13:16
Осіпов - НАШ ДЕПУТАТ!!!
Юрій Показати IP 25 Лютого 2014 12:42
А крім перейменування з одного на інше Ви ще щось здатні зробити...???
лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 12:48
"...заступник міського голови Святослав Кравчук зазначив...". Таваріщь Кравчук! Ти при всіх мерах, і губернаторах, і владах був!!! Не пора, б свалити на заслужений відпочинок?))
Я Показати IP 25 Лютого 2014 12:59
ПЕРЕМОГА!!!!
Лучанка Показати IP 25 Лютого 2014 14:13
Перемога над чим???? Від перестановки доданків сума не змінюється....Такс само від перейменування закладу нічого не зміниться....Навіщо той пафос Осіпова......Краще б думали над удосконаленням медицини...Закупити нову діагностичну та лікувальну апаратуру а не користуватись апаратурою ще радянських часів....Подумали про народ...а не про те змінювати назву чи ні...не про те піклуєтесь...Про те як допомогти медицині розвиватись... Заклади самі собі апарати УЗД та рентген не закуплять...а вони ой як не дешеві...то краще б за цим задумались...
Я Показати IP 25 Лютого 2014 14:19
вам, б...ть, зайнятись нема чим і гроші нема куди дівати?
ПОРА.. Показати IP 25 Лютого 2014 16:25
КРАВЧУКА і КОШЕЛЯ геть .......!!