Для маленьких волинських пацієнтів «приїхала» допомога з Німеччини
Сучасне медичне обладнання вартістю у понад 300 тисяч євро подарували Волинському обласному дитячому територіальному об’єднанню благодійники із Німеччини. Щоправда, презентація відбулась без представлення самої апаратури, оскільки гуманітарний вантаж поки що не розмитнили.
Така необхідна для маленьких волинських пацієнтів допомога «приїхала» із німецького міста Хільдесхайм. Новітнє обладнання волинським медикам подарували благодійники із німецького фонду «Чорнобильська допомога».
Так, учора, 7 жовтня, голова фонду Ріта Ламрот вкотре прибула до Луцька з метою презентувати медобладнання від провідних німецьких виробників. Однак, робити це довелось лише на словах, адже поки що воно «застрягло» на кордоні.
Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про перелік устаткування для обласного дитячого територіального медичного об’єднання:
- 2 апарати штучної вентиляції легень фірми Дрегер;
- 1 діатермокоагулятор ЕРБЕ;
- 1 діатермокоагулятор Сутер;
- 1 гастроскоп Олімпус серія 180;
- 3 електричні відсмоктувачі;
- 2 медичні столики, ларингоскопи;
- комплект налобних бінокулярних освітлювачів з лінзами;
- 2 автоклави Міле;
- набір інструментів для лапароскопії фірми Карлшторц;
- 1 діатермокоагулятор Сутер. Зазначене медичне обладнання використають для забезпечення невідкладної хірургічної медичної допомоги всім маленьким пацієнтам. На їхню думку, це дозволить розширити спектр малоінвазивних хірургічних втручань та покращити якість хірургічної допомоги усім хворим, які перебувають на стаціонарному лікуванні в умовах ВОДТМО.
Зокрема, раніше німецькі благодійники подарували медичному закладу цілий спектр апаратури для видалення чужорідних тіл з трахеї та бронхів. Вони з жахом згадують, що раніше усе робили всліпу. Особливо небезпечно це було при наданні невідкладної допомоги діткам до одного року. Тоді лікарі боялись, аби за стороннім предметом випадково не зачепити слизову та не пошкодити інші життєво важливі органи.
Однак, на щастя, цього року не зафіксували жодного випадку дитячої смерті від випадкового потрапляння до стравоходу чи бронхів «зайвих» предметів, зокрема, найнебезпечніших – лужних батарейок, що роз’їдають стравохід.
Начальник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк зауважив, що для лікарів такий перелік апаратів звучить, наче поезія.
«Для лікарні - це, ніби отримати «Мерседес» або «Rolls-Royce», - наголосив він.
А благодійниця Ріта Лімрот зауважила, що німецькі фірми готові й надалі надавати допомогу українським дітям та наголосила, що їй вельми до вподоби те, що українські лікарі не лінуються й мають бажання працювати.
До слова, цьогоріч завдяки благодійному фонду «Чорнобильська допомога» на оздоровленні в Німеччині побувало 46 українських дітей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Така необхідна для маленьких волинських пацієнтів допомога «приїхала» із німецького міста Хільдесхайм. Новітнє обладнання волинським медикам подарували благодійники із німецького фонду «Чорнобильська допомога».
Так, учора, 7 жовтня, голова фонду Ріта Ламрот вкотре прибула до Луцька з метою презентувати медобладнання від провідних німецьких виробників. Однак, робити це довелось лише на словах, адже поки що воно «застрягло» на кордоні.
Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про перелік устаткування для обласного дитячого територіального медичного об’єднання:
- 2 апарати штучної вентиляції легень фірми Дрегер;
- 1 діатермокоагулятор ЕРБЕ;
- 1 діатермокоагулятор Сутер;
- 1 гастроскоп Олімпус серія 180;
- 3 електричні відсмоктувачі;
- 2 медичні столики, ларингоскопи;
- комплект налобних бінокулярних освітлювачів з лінзами;
- 2 автоклави Міле;
- набір інструментів для лапароскопії фірми Карлшторц;
- 1 діатермокоагулятор Сутер. Зазначене медичне обладнання використають для забезпечення невідкладної хірургічної медичної допомоги всім маленьким пацієнтам. На їхню думку, це дозволить розширити спектр малоінвазивних хірургічних втручань та покращити якість хірургічної допомоги усім хворим, які перебувають на стаціонарному лікуванні в умовах ВОДТМО.
Зокрема, раніше німецькі благодійники подарували медичному закладу цілий спектр апаратури для видалення чужорідних тіл з трахеї та бронхів. Вони з жахом згадують, що раніше усе робили всліпу. Особливо небезпечно це було при наданні невідкладної допомоги діткам до одного року. Тоді лікарі боялись, аби за стороннім предметом випадково не зачепити слизову та не пошкодити інші життєво важливі органи.
Однак, на щастя, цього року не зафіксували жодного випадку дитячої смерті від випадкового потрапляння до стравоходу чи бронхів «зайвих» предметів, зокрема, найнебезпечніших – лужних батарейок, що роз’їдають стравохід.
Начальник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк зауважив, що для лікарів такий перелік апаратів звучить, наче поезія.
«Для лікарні - це, ніби отримати «Мерседес» або «Rolls-Royce», - наголосив він.
А благодійниця Ріта Лімрот зауважила, що німецькі фірми готові й надалі надавати допомогу українським дітям та наголосила, що їй вельми до вподоби те, що українські лікарі не лінуються й мають бажання працювати.
До слова, цьогоріч завдяки благодійному фонду «Чорнобильська допомога» на оздоровленні в Німеччині побувало 46 українських дітей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.