USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Волинський медик отримав почесне звання «Заслужений лікар України»

4 Грудня 2015 22:00
З нагоди Міжнародного дня інвалідів Президент України присвоїв почесне звання «Заслужений лікар України» Володимиру Алейнікову – головному лікареві Волинського спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки.

Про це повідомляють на офіційному сайті глави держави.

Зокрема, у відповідному Указі Президента України йдеться про вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту та реабілітації інвалідів, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм відзначених.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Луцьк Показати IP 4 Грудня 2015 22:43
Дійсно достойна оцінка такої доброї душі людини.
Сусіди Показати IP 5 Грудня 2015 01:50
ВІтаємо
добряк Показати IP 5 Грудня 2015 08:01
Дійсно прекрасна людина !!! Дай господи здоров я і многіі літа!!!
тая Показати IP 5 Грудня 2015 08:08
Щиро вітаю.
Сокіль Показати IP 5 Грудня 2015 08:14
Алейніков ніколи не був лікарем. Він даремно просидів 6 років на студентській лаві. Лікар - це той, хто лікує. Алейніков хіба що градусник поставить, чи клізму, але в останньому теж сумніваюсь. А гланди він буде шукати в дупі. Він просто хороший хлопець, але до лікарської справи такий "статус" не має жодного відношення.
До сокіль Показати IP 5 Грудня 2015 19:54
Ти деб. л І це не лікується. Твоя жаба тебе і задавить
123 до До сокіль Показати IP 5 Грудня 2015 22:58
Тоді скажи кого він лікував і вилікував?
До сокіль Показати IP 6 Грудня 2015 00:14
Поїдь в спецбудинок для дітей і побачиш, якщо дано тобі побачити. Хоч такі, як ти не побачать. Ти не 123, а 000.
Лікар Показати IP 6 Грудня 2015 21:33
Заздрощам полішуків немає меж. Інсульти, інфаркти міокарда і інші хвороби від заздрощів і гніву. Сократ писав: "неможна лікувати тіло не лікуючи душу". Задумайтеся невігласи і покайтеся . Не обливайте брудом когось,подивіться на себе.