USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Клімчук - лауреат «Людини року-2011»

18 Січня 2012 12:44
Голова Волинської ОДА Борис Клімчук став лауреатом шістнадцятої загальнонаціональної програми «Людина року – 2011» у номінації «Регіональний лідер року».

Про це йдеться у повідомленні на сайті Програми.

Окрім Клімчука, серед лауреатів номінації «Регіональний лідер року» опинилися голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул та губернатор Прикарпаття Михайло Вишиванюк.

Довідково:

«Людина року» - це перша незалежна премія України за вищі професійні та громадські досягнення. Переможців загальнонаціональної програми «Людина року – 2011» визначали у 19 номінаціях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
) Показати IP 18 Січня 2012 13:03
клим поди тащится...
Він Показати IP 18 Січня 2012 13:09
З його такий лідер, як з мене балетмейстер В області безробіття зашкалює, дороги розбиті, в школах і садочках мерзнуть діти, куди "непоткнеся" - скрізь хабарі, побори, кумівство - "він" лідер року...
Волинянин Показати IP 18 Січня 2012 13:19
І правильно. Клімчук виводить Волинь з кризи, зростає заробітна плата, а борги з неї скорочуються, будують школи і садки. І це у важких економічних умовах! Справжній антикризовий менеджер!
Для Він Показати IP 18 Січня 2012 14:33
Шановний "Він", а Ви за межі Волинської області їздили? думаю якби так то ваші коментарі були б значно іншими!
АНАФЕМА Показати IP 18 Січня 2012 14:44
Борисе Петровичу, як буде Волинь без вас?
дідо Показати IP 18 Січня 2012 16:23
Цікаво, а за це скільки Клим-Клім проплатив?
Правильний Показати IP 18 Січня 2012 18:23
ВІн в міє дуже класно одне :піаритись за гроші платників податків
волинянка Показати IP 18 Січня 2012 20:44
Борису Петровичу - віват! а на усяких "він" не зважайте - собака гавкає, але КАРАВАН ІДЕ ВПЕРЕД
Лауреат Показати IP 18 Січня 2012 21:15
Пам"ятаю у 2005 році Бондар таком був серед лауреатів... І шо?
Луцьк27 Показати IP 19 Січня 2012 04:58
Як би там не було, але Клімчук - це особистість, хоч і не ідеальна.
химера Показати IP 19 Січня 2012 09:14
Дивно панове слухатм усю Вашу тріскотню.Яка ще там людина року?Постворювали самі собі якісь ефімерні нагороди і тішаться дурні.До чого тут порівняння з іншими областями?Таке географічне розташування,такі врдні скарби,природні надра і мив такій вибачте дупі.Який Він мененджер,хапуга,ось хто він.Одним словом,як у тій крилатій фразі,чи афоризмі:"Спасибо житєлям Донбаса за ....."Але саме прикріше те,що знаходятьсе ідіоти ,які ще і одобряють весь цей бедлан.Кайтеся ПАНОВЕ!!!!!УСІХ НА ПАЛЮ.СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!
Валерій Показати IP 19 Січня 2012 09:42
З приводу доріг в області... Приїжджали минулого літа львівяни і сказали мені дослівно таке: "Вїхали на Волинь - нарешті дороги хоч розпочалися! Бо у нашій області - яма на ямі!.."
Мир Показати IP 21 Січня 2012 06:16
Героям Слава! Клим, є тим представником банди, який приживеться при любій владі... Дай на мою волю, я б його на гарматний постріл непідпустив на Волинь...