USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

«Нова хвиля 2013» - день 2: у волинянина – останнє місце. ВІДЕО

26 Липня 2013 07:00
У другий конкурсний день «Нової хвилі-2013» кращим знову став представник Куби Роберто Кель Торрес.
Представник України Аркадій Войтюк впевнено займає останнє місце, а Ольга Діброва покращила попередній результат на кілька позицій, - інформує ТСН.

Результати за підсумком двох конкурсних днів «Нової хвилі-2013»
Куба. Роберто Кель Торрес – 241
Грузія. Саломе Катамадзе - 237
Вірменія. Мері Мнджоян – 234
В'єтнам. Він Кхуат – 234
Росія. Арсеній Бородін – 233
Росія. Юлія Терещенко – 232
Росія. Фрукти – 230
Казахстан. Adam - 229
Росія. Санта-Барбара – 229
Україна. Ольга Діброва – 225
Індонезія. Елва Патті – 223
Азербайджан. Чінгіз Мустафаєв – 219
Киргизстан. Айбек Бакитбеков – 219
Німеччина. Лінда Теодосіу – 216
Латвія. Петеріс Упельнієкс – 211
Україна. Аркадій Войтюк - 210

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
вася Показати IP 26 Липня 2013 09:25
пророчили,наврочили..поганий був пророк.
Семен Показати IP 26 Липня 2013 09:45
Чо и следовало ожидать. Тут глос краше у того, кто денег больше. А там другие критерий.
KSYU Показати IP 26 Липня 2013 10:24
Дибільна пісня. Завалили хлопця а Тінка ще й дотопила незграба!!!!
Туристка Показати IP 26 Липня 2013 11:11
Виступ нікакий
Ірина Показати IP 26 Липня 2013 11:33
Оцінки явно занижені
ха-ха Показати IP 26 Липня 2013 12:15
ЛУЗЕР.
Інка Показати IP 26 Липня 2013 13:04
От якби з Аркадієм виступив його друг Олег Кобрин, то я впевнена, що б вони зайняли 1-ше місце =)))
Александр Показати IP 26 Липня 2013 15:24
Причем, к сожалению, абсолютно заслуженное последнее место. Ну разве что в паре с латышем. Уже немка со Стоцкой на удивление на голову выше (и в переносном смысле тоже) смотрелись.
полишук Показати IP 26 Липня 2013 17:45
Пісня - ні к чорту матері. І не для його це голосу. З кошика дістали? На кращу грошей забракло? То чого було пертися?
Читачка Показати IP 26 Липня 2013 18:35
Згідна з усіма негативними висловлюваннями. Ганьба, тільки хотілося б знати, кому!
Фанат Показати IP 27 Липня 2013 16:02
Кацапйо ненавидить все українське. Співав би кацапською, то б оцінки вищі ставили
Невдало Показати IP 27 Липня 2013 18:09
Виступ, справді, був ніяким - смазлива мордаха, голос, а харизми то нема... Неартистично, нецікаво, ніяк - саме таким був його виступ, і пісня тут ні до чого. І як приклад - виступ другої конкурсантки з Дорном.
Ігор Показати IP 27 Липня 2013 21:44
А я в ШОЦІ від Кароль Як вона може співати?! Софія Ротару після смерті чоловіка кілька років на сцені не з'являлась.
Читачка Показати IP 28 Липня 2013 11:17
Порівняв статки та авторитет Ротару і Кароль. Не кожна може собі дозволити не працювати після того, як залишилась сама з дитиною. Та й на хвилі популярності треба триматись, щоб заробляти так, як раніше, - а звиклось!
еля Показати IP 28 Липня 2013 23:35
не ображайте мого брата Аркадія так в нього останнэ місце але ж він ще не освітчений він розпочав свою карэру співака не так давно в хфакторі але я хочу щоб він знав що я його підтримувала підтримую і буду підтримувати адже він мій 4 юродний брат!!!! (і це правда)