USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Більше тисячі бійців втратили під Іловайськом, - Семенченко

26 Вересня 2014 22:15
Командир спецбатальйону "Донбас" Семен Семенченко заявив, що згідно з його даними, втрати українських військових під Іловайськом складають більше тисячі людей.

Про це повідомляє "Українська Правда" посилаючись на "Радіо Свободу".

З його слів, "Мінські домовленості" між українською стороною та озброєними сепаратистами на Донбасі не виконуються.

Комбат поінформував, що загальні втрати українських силовиків під Іловайськом складають більше тисячі осіб.

Зокрема, "Донбас" втратив 45 бійців, 128 – поранені. Окрім того, наразі ще 15 "донбасівців" вважаються такими, які зникли безвісти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Українка Показати IP 26 Вересня 2014 22:25
Нарешті хоч хтось озвучив справжню цифру загиблих. А то понад місяць годували українців новиною, що в Іловайському котлі "за офіційною інформацією загинуло 107 військових". Віри в офіційну версію і офіційні дані - немає вже.
Луганчанин до Українка Показати IP 27 Вересня 2014 05:45
Зато террористы убиенные ежедневно шли сотнями, до тыщи. Как у Суворова, Васильевича - Турок убитыми пиши поболе, чего их, басурманов, жалеть. После похорон в братских могилах еще неделю из-под земли мобильники пиликают. Родные волнуются, кому же больше волноваться? Да и могилами назвать это сложно. Эх, люди...
Лучанин Показати IP 26 Вересня 2014 23:51
якщо не більше....
102 до Лучанин Показати IP 27 Вересня 2014 08:16
Цифри - це фігня. Цифрам взагалі вірити не можна, НІЯКИМ.
Дончанин до Лучанин Показати IP 27 Вересня 2014 08:23
Тебе же четко было сказано - БОЛЬШЕ 1 000 человек. А теперь сам считай: В котле было минимум 5 000 человек. Отними отсюда вырвавшихся из котла, попавших в плен, и получишь реальные цифры потерь.
правдива Показати IP 27 Вересня 2014 10:47
Да тим Тимчукам з Лисенками взагалі вірити не можна, самі вже всі переконались! А вони ще на вибори сунуться - от як хочуть людей дурити!!!
Факт до правдива Показати IP 27 Вересня 2014 13:43
А при чому тут шавки? Вказівки дає ПОП.
yt dsh. Показати IP 27 Вересня 2014 11:01
Треба вірити лисенку і петрусі порошенку .Вони кажуть що втрат немає. Я вірю , а ви?
USA Показати IP 28 Вересня 2014 00:19
Погибших, раненных, пропавших безвести, дезертиров - около 35 тысяч. Всегда умножайте на 10 и получите реальные цифры. Еще долго на юго- востоке будут находить безымянные братские могилы. Царство им небесное!
Воронеж Показати IP 15 Грудня 2014 08:08
Потери могут быть разные - раненые и убитые, пропавшие без вести Всегда надо уточнять, о каких потерях идет речь. Кроме того, есть потери в _армейских_ частях, а есть потери в НГ и всяких батальонах, которые подчиняются МВД. Это тоже создает почву для манипулирования цифрами потерь. Скажут вам, что потери в войсках N человек, а про потери МВД умолчат. Так вот...