USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

СБУ Волині приймає заяви про зниклих і полонених

7 Вересня 2014 11:26
Управління СБ України у Волинській області повідомляє, що 7 вересня цього року з 9.00 години у приміщенні Управління за адресою Луцьк, проспект Перемоги, 4 та у відповідних міжрайпідрозділах регіонального органу в містах Ковель, Володимир-Волинський, Любомль, Нововолинськ, Ківерці, Ратне, Любешів керівництво УСБУ організовало прийом заяв від родичів військових, що перебувають в зоні АТО з питань організації допомоги стосовно звільнення полонених заручників та віднайдення зниклих безвісти.

Запрошуються також громадські активісти, працівники волонтерських організацій, журналісти, що володіють інформацією стосовно вказаної категорії військовослужбовців. Про це інформує керівництво установи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОЗШУК БІЙЦІВ 51 БРИГАДИ. СПИСКИ.

Звертайтесь також за телефонами «довіри» УСБУ у Волинській області (0332) 24-40-25, 097-7-911-911.

Крім того, для звернень громадян цілодобово працює «гаряча лінія» call-центру 0800-501-482, 044-235-63-67 та електронна скринька [email protected]
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Дивіться Показати IP 7 Вересня 2014 12:43
коментар було видалено
ЮЗІКм Показати IP 7 Вересня 2014 13:05
Цікаво . а чому пьяний сектор не займеться питанням відбору у МО України приміщення Луцького міського військового коміаріату на Словацького 1,Це приміщення повністью відповідало усім вимогам військового часу. там повністью обладнаний засобами звязку та управління ,заглублений та захищений від ЗОМП пункт управління,на Грабовського - пункт призову особового складу - а зараз пруть усіх призовників в Теремно. включаючи техніку яка іде в АТО, приміщення в Теремно не відповідає вимогам мобілізації там зараз люди не можуть нормально проходити коміссію, воно на військовий часможе використовуватися як ОБЛАСНИЙ ПРИЕМО -ЗДАТОЧНИЙ ПУНКТ, навіть колону техникі яка їде на АТО там не можна вишикувати - покійний Клімчук хизувався , що яка різниця у одному кабінеті можна сідити і 2 полковникам, а зараз на сході загибаються волиняки,яких не можна було провести повноцінну мед.коміссїю. Зато зараз у пункті управління мобілізацїєю - будуть засідти СУДДІ , дик є разум в Українців чи СОВІСТЬ У ПЬЯНОГО СЕКТОРУ ????
цікаво Показати IP 7 Вересня 2014 13:17
А кому віддали приміщення- суду, а він поїде в АТО ???
віктор Показати IP 7 Вересня 2014 14:10
сбу також приймає заяви від тих хто хоче покаятись...раджу всім ворогам україни зробити це якнайшвидше...згадайте історії...500 років тому україна спільно з поляками розбили військо московських князів під оршею...все повторюється...слава україні...