USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.10

Чи зберігається місце роботи до повної демобілізації, - волинський адвокат

4 Серпня 2015 10:38
Місце роботи за волинянами, які перебувають в АТО, зберігається до повної демобілізації. Окрім того, зберігається посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві. Про це інформує волинський адвокат Василь Нагорний в мережі.

"У зв'язку з тим, що вчора "звідти" дзвонили бійці та цікавились, пояснюю: відповідно до останніх змін, внесених до Кодексу законів про працю, місце роботи за мобілізованим зберігається не один рік, як було раніше, а до фактичної демобілізації. Тому демобілізація МОЖЕ проводитися в строки понад 1 рік (зокрема в серпні-вересні). Цитую: стаття 119 КЗпП "За працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період... на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності", - пояснює правозахисник.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus