USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Щоб перевірити на уважність: автор пояснив, як у підручнику опинився Кіану Рівз

4 Лютого 2020 23:06
Мем на сторінках українського підручника зі всесвітньої історії за 10 клас з канадським актором Кіаном Рівзом розмістили навмисно, щоб перевірити школярів на уважність.

Про це повідомив автор книги, історик Ігор Щупак на своїй сторінці у фейсбуці, інформує Корреспондент.

«Чому в шкільному підручнику апарату не оригінальне фото, а мем? У цього є своя маленька історія. Коли дизайнер підручника, який разом зі мною підбирав ілюстрації до книги, показав мені сторінку з фотографією, «доповненою» Кіану Рівзом, я спочатку не побачив цю маленьку фігурку. Але потім, помітивши мем, запропонував залишити його. Я згадав, як в кінці 1990-х років в одному навчальному посібнику був поміщений портрет Октавіана Августа з підписом «Юлій Цезар». За довгі роки використання книги це помітили і написали про це... нуль читачів», – заявив Щупак.

За словами історика, він, знаючи, що сучасним дітям більше властиво візуальне сприйняття інформації, свідомо включив у підручник меми, карикатури та історичні анекдоти. Таким чином, на його думку, створюється ефект гри, і школярам цікавіше вчитися.
Щупак відзначив, що мем з Кіану Рівзом помітили тільки через два роки використання підручника.

Про те, чи давав згоду Кіану Рівз на використання свого зображення в державному підручнику, не повідомляється.

Раніше повідомлялося, що мем з Кіану Рівзом знайшли в українському підручнику з історії. Однією з ілюстрацій у підручнику зі всесвітньої історії виявився популярний у мережі мем з актором.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus