USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Правий сектор Волині побував на Ягодинській митниці

5 Березня 2014 13:31
Представники Правого сектору і Автомайдану «завітали у гості» до начальника митного посту «Луцьк» Ягодинської митниці Юрія Новиченка сьогодні, 5 березня, і попросили його піти із займаної посади, йдеться на офіційній сторінці організації в Фейсбук.

Зі слів лідера Правого сектору Волині Павла Данильчука, вимогою номер один залишається відставка усіх «чиновників» Януковича. «Незважаючи на всі події, митниця і надалі є найбільш корумпованою структурою - постійні відкати, стягнення хабарів з перевізників.

До Правого сектору постійно надходила така інформація, тому ми відповідно і відреагували на це», - пояснив Павло Данильчук.

Так, Юрій Новиченко написав заяву про звільнення за власним бажанням.
Виконувати обов’язки керівника посту «Луцьк» буде заступник Новиченка, поки не призначать нового начальника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Дід Показати IP 5 Березня 2014 13:38
Молодці!!! Я підтримую, але у відставку відправити весь склад митниці !!!
громада Показати IP 5 Березня 2014 13:39
Це ж треба... Міліця і СБУ ви де, чи погуляти вийшли? Коли припините свавілля "Правого сектору" і цього неадеквата Данильчука? У Рівному по "Білому" вже почали працювати, у Львові зброю здають, а ви що соплі жуєте???!!!
Анонім до громада Показати IP 5 Березня 2014 15:01
Громада хабарників не бреши зачистимо вас собак брехливих
суспільство Показати IP 5 Березня 2014 13:40
Порядок треба наводити, але не різним Данильчукам і Ко.!!!
ковельчанка до суспільство Показати IP 5 Березня 2014 16:35
не різними... а тами самими пристосуванцями-бидляками аякже молодь їм не підходить Всі скоро згинете ще трохи часу відірвуть вас всіх від кррита Їм небесна сотня допоможе Бевзі телепні злодії= геть всяка нечисть від молоді активної
ковельчанка до суспільство Показати IP 5 Березня 2014 16:35
не різними... а тами самими пристосуванцями-бидляками аякже молодь їм не підходить Щ е трохи часу відірвуть вас всіх від кррита Їм небесна сотня допоможе Бевзі телепні злодії= геть всяка нечисть від молоді активної
Юрій Показати IP 5 Березня 2014 13:42
Заява написана НЕ ВІРНО!!! Клименка не має, так як його міністерства.
мудрий до Юрій Показати IP 5 Березня 2014 14:27
Розвели як... котят!!!:)
дивлюсь і дивуюсь до Юрій Показати IP 5 Березня 2014 14:32
А той "сектор" хіба знає хто де міністр і кому писати?:) Пупкину пишіть, головне написати, а їм розважитись... От тільки питання, до якого часу правоохоронці будуть мовчати? Чи Парубій команду не давав зупиняти "ПС"?:)
пісець Показати IP 5 Березня 2014 13:44
він пропрацював місяць-півтора. Чи може відмовився правому сектору гроші дати? Ви ж ходите лише до тих, хто вам гроші не відстьогує (по рівненському сценарію). Хлопці (ПС) за що ви живете? Де берете гроші?
Луцьк до пісець Показати IP 5 Березня 2014 14:00
За ті, що здали для майдану!!!!!!!! Люди останнє несли, а ці харі ні чим не гребують!!!!!!!!!!! В гузя нова машина, в бондаря нова хата!!!!!!!!!!! Тепер у владі точно бандюки!!!!!!!
Луцьку до пісеця до Луцьк Показати IP 5 Березня 2014 14:19
Ще гірше бандюковича
ПС до пісець Показати IP 5 Березня 2014 16:45
Ми живем і будемо жити за ті гроші що ви в людей накрали, обірвем вас до останньої нитки, пройшов ваш час, за нами правда! Слава України!
Сад вася Показати IP 5 Березня 2014 13:49
нема що хлпцям робити ви що професійні в цій роботі? не смішіть людей а краще займіться тим щоб професіонали прийшли на посади і ті хто хоче працювати а не івти і пити каву на роботу і розказувати де як і з ким провели вихідні хто з ким посварився і так далі. дуже часто в державних органах жіночки розказують такі небелиці незважаючи на людей
123 до Сад вася Показати IP 5 Березня 2014 14:04
Можна подумати, що Новиченко - великий професіонал
чайник до 123 Показати IP 5 Березня 2014 23:10
Даремно Ви так з Новиченком. Простий, правильний мужик.
норка Показати IP 5 Березня 2014 13:50
не дав їм грошей на бензин, от і результат
1221 Показати IP 5 Березня 2014 14:02
Не дав гроші йди з посади. Хдопці собі стартовий капітал збивають .
цу Показати IP 5 Березня 2014 14:08
не хочуть злодії здавати свої позиції. Всіх до суду з повною конфіскацєю на користь простого люду. А то дійшло до того що в них олені по маєтках гуляють.
мовчи до цу Показати IP 5 Березня 2014 14:34
А "простий" люд як не хотів працювати, так і не хоче, тільки і вміють пальцями тикати і когось винуватити, а самі...?!!!
4 до громади Показати IP 5 Березня 2014 14:24
ти в умвс каміння кидав, а тепер питаєшся куди ми пішли погуляти? тепер хай тебе на площі гвалтують троє - нам начхати.
телепень ти до 4 до громади Показати IP 5 Березня 2014 14:35
Як не було розуму, так і...:(
нік Показати IP 5 Березня 2014 14:24
Підтримую, дійсно необхідно по Данильчуку силовикам працювати, він вже всім набрид!!!
Анонім до нік Показати IP 5 Березня 2014 14:35
Ще з Маєю Москвич щось треба робити.
Всезнайко до Анонім Показати IP 5 Березня 2014 15:10
Така страшна, що ж з нею робити?
Справедливий Показати IP 5 Березня 2014 14:29
Молодці, але повірте, брали і будуть брати, потрібно міняти всю структуру , якщо лишать одну гниду то вона виросте в вошу й навчить інших,,,,,,,,,,,,,,
Кажу правду Показати IP 5 Березня 2014 14:34
Ви всі обс***єте Данильчука, а самі як миші сидите і писакі великі, а самі хоть щось в житті добились писакі хр***нові, мамині синочкі сцикливі, так і буде вся Україна в поборах коли стільки писак і не одного адекватного чоловіка,,,, СИДІТЬ В МАМ ПІД ЮБКАМИ І ПИШІТЬ КОМЕНТАРІ ,,,,,,,
правдивий до Кажу правду Показати IP 5 Березня 2014 14:36
Майка - то ти?:)
567 до Кажу правду Показати IP 5 Березня 2014 16:30
Та колись ті "писаки" навіть коментів не залишали, тому що жили нормально, доки не прийшов твій правосек ДАНИЛЬЧУК!
юля Показати IP 5 Березня 2014 14:46
Якогось Яроша розшукує інтерпол - хто дасть інфу про нього - 50 штук баксів гарантовано, а ще ходять чечени його шукають...
володимир Показати IP 5 Березня 2014 14:53
невже не знайдеться жодног7о посадовця який би послав того Д анильчука з його пс далеко далеко. соромно за таких мужиків.
Анонім до володимир Показати IP 5 Березня 2014 14:57
Невже на Волні мало розумних чоловіків?
адвокат до володимир Показати IP 5 Березня 2014 14:59
не посилають і заяви пишуть так охоче лише по одній причині - любий суд визнає незаконною заяву написану під тиском. Так що їхня "люстрація" посадовцям лише на руку - через місяць або два будуть далі керувати.
Олег до володимир Показати IP 5 Березня 2014 15:14
Чому ви всі так захищаєте хабарників???? Що ви зробили для боротьби з корупцією?? Нічого!!! Ну правий сектор хоч щось робить!!! Чого не скажеш про наші корумповані правоохоронні органи!!
закон до Олег Показати IP 5 Березня 2014 16:08
Хто робить? Вони що, діють у правовому полі? Да що за люди??? Ну тепер зрозуміло чому ми так живемо!!!:(
111 до закон Показати IP 6 Березня 2014 18:35
З ними інакше не можна
Кабан до володимир Показати IP 5 Березня 2014 15:19
Ой, митники заворушилися. Аж смішно читати.
Довбуш до володимир Показати IP 5 Березня 2014 16:41
Де ж ти їх знайдеш? То при Янику такі сміливсі були, а назараз обіс*али всі ляшки! А Данильчук правильно робить, добиває тварюку корумповану!Слава Україні!
володимир адвокату Показати IP 5 Березня 2014 15:05
можливо. але ж моральне задоволення від процесу посилання має ж бути.
адвокат до володимир адвокату Показати IP 5 Березня 2014 15:15
я думаю їх посилають, але ж про це ПС не розкаже. Вони тільки вихвалятися вміють. Хай би данильчук повєстку свою показав чи добровольцем в військомат прийшов, але ж ні, в нього мабуть інша Батьківщина. І про те як в Володимирі відгрібли чомусь мовчать.
Олег Показати IP 5 Березня 2014 15:16
Щоденно мішки наших з вами грошей викачаних митницею їдуть в Київ. Правоохоронці лише кришують. Ми хочемо в євросоюз???
Вас до Олег Показати IP 5 Березня 2014 23:37
Мабуть Олеже ти новий начальник ))
!!! Показати IP 5 Березня 2014 17:54
Як на мене, дії правого сектору, які спрямовані на отримання папірців з каракулями, які не мають жодного юридичного наслідку, свідчать про безграмотність та непрофесіоналізм керівництва ПС і спрямовані лише на те, щоб ми не забули, що вони ще є на Волині..... Тим більше, проведення таких заходів є не на часі...враховуючи події в Криму.....
Лола Показати IP 5 Березня 2014 18:02
Насправді тепер гроші з митниці ділитимуть правий сектор,губернатор і правоохоронні органи.Якщо раніше все ішло на Київ то тепер такса підросте,адже апетити зросли.
да-а Показати IP 5 Березня 2014 18:23
якщо слово "орігінал" писали представники ПС, то з таким знанням української мови вони нас далеко заведуть і дуже швидко розберуться у всіх політичних, економічних та інших питаннях
Факт Показати IP 5 Березня 2014 21:44
Правий сектор на митниці і відразу пропадає штучно зроблена черга. Доки будуть боятися, доти буде порядок і це стосується всіх органів влади.