USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку «хоронитимуть» Путлєра

18 Червня 2014 09:35
"Громадська молодіжна політична організація "Батьківщина Молода" організовує в центрі міста інсценування похорону агресора-окупанта "Путлєра". Акція відбудеться біля сцени Євромайдану у Луцьку.

"З достовірних джерел у ритуальних службах Волині стало відомо про похорон "Путлєра" у Луцьку біля сцени Євромайдану. Так, як повідомляє джерело, молоді люди на 13:00 дня покладуть вінки до карлика-егресора що давно перестав бути людиною. Не забудемо, не простимо йому - 49", - повідомляють організатори, маючи на увазі 49 українських військово службовців, які розбилися в літаку ІЛ-76 над Луганськом в ніч з 13 на 14 червня. Літак був збитий вогнем із російської зброї, як заявив речник Антитерористичної операції Владислав Селезньов.

Як повідомляо Інформаційне агентство Волинські Новини, збитий терористами Іл-76 – це той самий борт 76777 з екіпажем, який прилітав до Луцька на навчання в травні.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Арсен Показати IP 18 Червня 2014 09:38
Краще б Батьківщина Молода щось корисне для міста зробила, а не постановки д*більні влаштовувала.
111 Показати IP 18 Червня 2014 09:39
і що це дасть ВВ від того ні жарко ні холодно))))
Zerx до 111 Показати IP 18 Червня 2014 10:33
Путіну то точно на це начхати,а ось Перванчуку треба гроші відмити що БЮТ виділив.
Патріот Показати IP 18 Червня 2014 09:44
Молодці! Все красиво і пристойно. Без лайливих слів. А не якесь там "Путін - х..ло!". Не треба так опускатися. Сподіваюся, не будуть виконувати того "хіта". Хоча, хто знає?
Анонім Показати IP 18 Червня 2014 09:48
Тімошенко взялася відроджувати свою партію? Оцей шабаш цілком в її дусі.
Анонім Показати IP 18 Червня 2014 09:49
Як вже задрали всілякі ті громадські політичні організації!!!!!!!!!!!!
Лучанка Показати IP 18 Червня 2014 09:50
Набагато краще, у людей збирали б допомогу на АТО , ніж просто піаритись. А ні то якась вистава- кому вона потрібна?
ereh Показати IP 18 Червня 2014 09:50
Краще назвати не Батьківщина молода . Ідіоти молоді. Більше відповідає змісту акціі.
Аліса Показати IP 18 Червня 2014 10:39
Перванчук,ти за одно і Юльку-ворюгу теж того......,разом з Путіним...І сам ще там застрелься,от тоді точно люди зрадіють...
Я до Аліса Показати IP 18 Червня 2014 10:49
Згідна!!!!!!!!!!!!!!! Идет війна! Громадяни України вбивають одне одного! А вам нема що робити! Глупо!!!!!!!!!!!!!
Анонім до Аліса Показати IP 18 Червня 2014 11:31
Путіну треба постійно робити такі похорони, щоби він взагалі не спав, а якщо б заснув, то вічним сном.
олег Показати IP 18 Червня 2014 11:50
зарас треба працювати платити податки щоб було за що утримувати военних а не клоунадою займатись