USD 25.8 26
  • USD 25.8 26
  • EUR 28.9 29.1
  • PLN 6.75 6.83

У парку 900-річчя Луцька пропонують заборонити палити багаття

Заборонити розведення багать у парку імені 900-річчя Луцька пропонує лучанка Катерина Колбун на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Свою ініціативу активістка пояснює тим, що весь дим зосереджується поблизу житлових будинків у 33-му районі, а він забруднює повітря.

Вона стверджує, що у житловій зоні на проспекті Відродження та вулиці Ветеранів у період свят та вихідних навесні та влітку повітря дуже забруднене димом.

«У квартирах неможливо відкрити вікно, вже не кажучи про прогулянки з дітьми. Це суттєво погіршує екологічну ситуацію у місті та негативно впливає на стан здоров’я жителів даного мікрорайону», – аргументує авторка звернення.

Контроль за цією ситуацією у парку лучанка пропонує доручити відповідним службам міста.

Наразі петицію підписала 1 особа з 300 потрібних, щоб її розглянули у міськраді.
Загрузка...
Коментарів: 11
йой!!!!! Показати IP 9 Лютого 2016 18:55
а як без багаття?? ми в селі і в дворі розводимо нам так добре!!!
читач Показати IP 9 Лютого 2016 19:29
А скажіть хіба не заборонено в парках розводити багаття ? Для чого збирати підписи?
АС Показати IP 9 Лютого 2016 20:47
Не подобаєть Луцьк є Камінь-каширськ там з екологією все добре
Жесть! Показати IP 9 Лютого 2016 21:08
Хочу запропонувати петицію! Щоб Пані Катерина Колбун Сиділа дома і не ходила через парк 900-річчя і не відкривала вікна свого будинку на 33-му! І ми зможемо проводити вихідні на відпочинку в парку смажучи шашлик! PS.. Де хто немає можливості виїхати за місто або орендувати в ресторанах альтанку для відпочинку!..... Егоїстка ви пані Катерино.......
Анонім Показати IP 9 Лютого 2016 21:09
єдине місце в Луцьку де можна шашличок вжарити...хай з своєю петицією...не виходить з хати
starec Показати IP 9 Лютого 2016 22:10
пропоную виділити їй 10 га паркової зони на впорядкування та догляд (трава паростки кущі), в штрафовому еквіваленті,і потім поговоримо через пів року.
Лучанин Показати IP 9 Лютого 2016 22:47
Сидить якась бабка та не знає чим зайнятись. Видумує петиціі. Підтримую користувача "Жесть!", там завжди відпочивали із дітьми і жарили шашлики. Доречі також живу на 33-му і мені чогось не заважає ні дим, ні ще там щось. Там же не палять пластік, гуму та інше сміття. А пані Катерина Колбун нехай пройдеться тим парком і побачить, що завдяки відпочиваючим, парк став набагато чистішим бо всі старі опавші гілки, зламані дерева позбирали і там же використали. Сам не раз ходив і збирав.
Читач Показати IP 10 Лютого 2016 08:54
Не забувайте після себе прибрати сміття
Грізлі Показати IP 10 Лютого 2016 09:31
Мабуть вона вегетаріанка
Пані Наталя Показати IP 10 Лютого 2016 15:32
Це ж якими не вихованими треба бути ,щоб писати такі коменти. В парку дійсно не можливо дихати в період з весни до осені, вікна не можливо відкрити. Мало того , що влітку спека,так ще задимленість до вул.Молоді. Ні в одній країні світу не розпалюють вогнище і нічого не смажать в парках. Треба пам"ятати про людей хворих і дітей. Інколи здається, що поляки праві називаючи нас би*лом.
до пані Наталі Показати IP 10 Лютого 2016 19:31
моя дорогенька! до кого ви звертаєтесь? вони ж селюки не обтесані! і всі правила і мораль і совість відсутні як і розуміння того .що ім потрібно жити на хуторі!!! поляки праві на 200%-ми БИДЛО!!! і бидлом залищимось! гірко!!!