USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Нардеп-свободівець від Волині став головним лісником України

27 Березня 2014 15:20
Державне агентство лісових ресурсів очолив народний депутат від Волині, обраний за списками ВО "Свобода" Валерій Черняков.

Розпорядження про відповідне призначення підписав Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Зокрема на офіційному сайті агентства повідомляється:

"Призначити Чернякова Валерія Вікторовича Головою Державного агентства лісових ресурсів України".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Анонім Показати IP 27 Березня 2014 15:37
корито у свободи:) героям сала :) революція перемогла і кумівство з парубієм теж :)
123 до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 18:18
А ти кого хотів Колісника?))
))) Показати IP 27 Березня 2014 15:53
думаю, до літа цього кодла у владі вже не буде. правда, невідомо, що буде взагалі.
?????? Показати IP 27 Березня 2014 16:12
я щось не можу зрозуміти,а кого ви хочете ,я теж не взахваті від свабоди і їхніхвчинків які вони роблять останнім часом і клічко краще б займався своею справою та і бют теж не ангели! але ж не призначати комуністів і регеоналів,головне шо б вони в регіонах робили кадрові перестановки а не залишоли старих посадовців.Критика це добре але вона мае бути конструктивною,без власної неприязні до людей які починиють працювати ,а то тільки прийшов вже він козел!? не дуже обєктивно!
Темний ліс Показати IP 27 Березня 2014 16:47
А за освітою він хто?
Анонім до Темний ліс Показати IP 27 Березня 2014 17:15
тренер із східних єдиноборств,
Анонім до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 17:16
професіонал!!!
таки лісник до Темний ліс Показати IP 27 Березня 2014 22:48
В 1982 закінчив Турійську середню школу. У 1982–1986 роках навчався у Шацькому лісному технікумі. В 1994 році закінчив Український державний лісотехнічний університет за спеціальністю «інженер лісового господарства». У 2002 році закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю «юрист». Трудова діяльність В 1986 році Валерій Черняков був направлений в Дніпровсько-тетерівське державне лісомисливське господарство на посаду єгеря Сухолуцького спецлісництва. В період з травня 1986 до червня 1988 року проходив військову службу. З 1988 до 1991 року працював лісником Турійського міжколгоспного лісгоспу. З 1991 до 2001 року був інструктором Волинського об'єднання східних єдиноборств. З 2003 до 2004 року працював в Турійському лісгоспі.
свідомий Показати IP 27 Березня 2014 17:11
А з Волині на призначальну колегію їздив Колісник, його син Зиновій і директор їхнього приватного підприємства Баран. Мо хоче сину передати посаду разом з лісом - по спадщині? Ну, Колісник ще юридичний начальник, бо його звільняє агенція, а ці два барани? Цікаво. Чи в якості тілоохоронців?
Задоволений до свідомий Показати IP 27 Березня 2014 17:18
УРА!!!!!!!!
свiдомий до Задоволений Показати IP 27 Березня 2014 17:30
люди вже не тi.....i не треба iх злити а то зметуть цих колicникiв разом з обласною конторою!!!!
eлiна до свідомий Показати IP 27 Березня 2014 21:17
колicник верхи на барану разом iз зеником вирушив на колегiю...по дорозi iм надавав пiндюлей ПС...ура!!!!
ворон Показати IP 27 Березня 2014 17:20
колiсник -ти в прольотi, а будеш впиратися....сядеш з конфicкацieю!!!!!
свiдок Показати IP 27 Березня 2014 17:25
колicник прагнув просунути свого зиновiя, але отримав копняка вiд свободи....невдаха
Анонім до свiдок Показати IP 27 Березня 2014 17:28
А ти там був??? Скоріше ти отримаєш підсрачника від Богдана Івновича, ніж він від всраної Свободи.
свiдок до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 17:42
повторюю: черняков (новий всього лicу) партiя свобода дав копняка колicникам ( невдахам волинського лicy) партiя-тушки!!!!!
Анонім до свiдок Показати IP 27 Березня 2014 17:46
повтоhюю^ а ти там був???
Анонім до свiдок Показати IP 27 Березня 2014 17:49
Аллочка не гони пургу, твій Жмурко надав тобі недостовірну інформацію. Сам хоче до корита долізти, а тобі напевне тепле місце пообіцяв. не купляйся тут така бухгалтеричка.. шо в тебе шансів 0
сiрко Показати IP 27 Березня 2014 18:04
видно мало хлопцi з ПС надавали колiснику копнякiв ше хоче....
порох Показати IP 27 Березня 2014 18:05
видно мало хлопцi з ПС надавали колiснику копнякiв ше хоче....
алекс Показати IP 27 Березня 2014 18:48
коментар було видалено
Василь Показати IP 27 Березня 2014 20:34
Ставлю на мазурика
гаврик Показати IP 27 Березня 2014 21:03
збережемо волинський лic для нащадкiв!!!!колicники-руки геть вiд лicy!!!!!
павло Показати IP 27 Березня 2014 21:22
пiдтримаймо Шеремему на генерального!!!!
Анонім до павло Показати IP 27 Березня 2014 22:03
ото тебе плющить..
алекс Показати IP 28 Березня 2014 00:40
Колісник нормальний і я за його. А ті що пишуть про нього всяку ср*нь то залишайте номер тел. І з вами поговорю. Богдан Іванович я за Вас і всяким безтолковим я поясню хто є хто. Хоч по закону хоч по понятіям. А те що ви про нього пишете то все х....ня. і не вам це судити . Я даю 100 процентів що кращого і достойного хто його замінить нема . Богдан Іванович щастя вам, божого благословіння у не хай Бог береже Вас і Вашу родину і пережити ці дурні моменти що на сьогодні робиться в державі. Я за Вас
гаврик Показати IP 28 Березня 2014 02:24
точно неадекват....тел 103...yдачi)))
Квітка Показати IP 28 Березня 2014 07:48
Повинен бути Мазурик! Професіонал, людяний, витягне лісове господарство з ями!!!
Анонім до Квітка Показати IP 28 Березня 2014 10:48
Витягне.. тягнули на комуністів, на ригів, тепер будуть на свободу.
Анонім до Квітка Показати IP 28 Березня 2014 10:48