USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинянин склав повноваження «головного лісника» України

28 Грудня 2014 11:11
Заяву про складання повноважень голови Державного агентства лісових ресурсів України написав волинянин Валерій Черняков.

Таке рішення він прийняв у п'ятницю, 26 грудня. Про це інформує ВО "Свобода".

"Рішення про відставку я ухвалив у зв'язку з формуванням нового уряду після дострокових парламентських виборів та відсутністю у коаліції наших представників. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" не сприймає курс влади на затягування пасків для пересічних українців і, водночас, відсутність реформаторських кроків задля реального скорочення дефіциту бюджету держави", - повідомляють у прес-службі політсили.

Нагадаємо, що Валерія Чернякова призначили на посаду голови Державного агентства лісових ресурсів України розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Я знов Показати IP 28 Грудня 2014 11:31
Ця інфа з'явилася ще в четвер
Колєснік Показати IP 28 Грудня 2014 11:32
Йому сказали написати заяву три тижні тому, а він вичікував. Мабуть, вважав, що пожартували.
Я знов Показати IP 28 Грудня 2014 11:33
Буде Остап Єднак.
Однак Показати IP 28 Грудня 2014 11:42
Єднак не буде, бо не має спеціалізованої лісової освіти, яка в цій галузі вимагається на усіх посадах. Хоча все може бути. "Самопоміч" має вагу.
чиновник Показати IP 28 Грудня 2014 11:47
Вже 10 років на цю посаду претендує Олег Бойко. Злодій, брехун, бандит (всім погрожує), одіозна особа, роками не платить податків, халтурщик. Бог цій людині не дав нічого хорошого. Це той, хто колісника бив в кабінеті.
Анонім Показати IP 28 Грудня 2014 11:52
А чи збираються л/г підприємства компенсувати за свою діяльність/бездіяльність громадам збитки від ведення ними роботи на територіях цих громад.
лісник до Анонім Показати IP 28 Грудня 2014 12:15
а податки сплачені громаді робочі місця і т д........
Анонім до лісник Показати IP 28 Грудня 2014 13:21
Янукович з синами теж платив податки.
Чорний лісоруб до лісник Показати IP 28 Грудня 2014 13:28
Давайте я в вас зміну будинок і розведу там свиней,і буду платити як за житловий будинок
месник Показати IP 28 Грудня 2014 12:17
Так чого Він не бореться??? Чому не відстоюэ ідеї партії ? Як що він гарний спеціаліст, то чого даэ задню?? Получаэться як що, не пройшла партія за яку я голосував, мені треба кинути пост де я чергую( умовно)) і валити геть??? Це неправильно!!
тактак до месник Показати IP 28 Грудня 2014 13:29
Бо ВСІ вони такі!!! Їм "кормушка" лише для збагачення потрібна!!!
Ну-ну Показати IP 28 Грудня 2014 12:21
А народ чекав як довго протримається... Гарна заява, за народ дбають, молодці. А що ж вони за ліс перестали дбати? Тобто якщо владі на народ ..., то і їм на лісові ресурси теж?! Саме тому на всіх посадах мають бути незалежні безпартійні люди!!!
23 Показати IP 28 Грудня 2014 13:14
Гарні подарунки до Нового року..... валєра, сірьожа!!!.........вася, ліда ви коли?
прокурор Показати IP 28 Грудня 2014 13:23
Відчуває чим загрожує люстрація але майно не заховаєш і свідкив не прибереш
гуцул Показати IP 28 Грудня 2014 13:27
ВСЮ ту "Свободу" на смітник історії! Наробили "справ" у державі і у кусти, а ви самі розгрібайтесь у цьому всьому!!! Зі слів Тягнибока, після втечі Януковоща, з трибуни ВР почалась "ситуація" з Кримом і пішло-поїхало... А зараз такі "розумні" у відставки подають? Під суд їх треба!!!
ковель Показати IP 28 Грудня 2014 13:30
От якраз Валєра і статків не має.Ні шикарних особняків ні машин.Тут люстрація йому не грозить.
шишка Показати IP 28 Грудня 2014 23:20
а радник його гутник теж зрулив з ним , чи знов квоти продає.........
Жолудь до шишка Показати IP 29 Грудня 2014 00:13
Адріяна доки не виженуть ,він не здасться.
хвоя до шишка Показати IP 29 Грудня 2014 10:06
гутник фінансист свободи,от вони і наживаються.
"Пурга" в СМИ... Показати IP 29 Грудня 2014 11:50