USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Молоді регіони Волині «виселили» з університету

5 Березня 2014 15:00
Із Волинською молодіжною громадською організацією «Молоді регіони» розірвали договір щодо оренди приміщення в одному з корпусів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Про це стало відомо під час 24-ї сесії обласної ради сьогодні, 5-го березня.

До голови обласної ради Валентина Вітра з цією ініціативою звернувся депутат облради, його перший заступник Олександр Пирожик. «До мене звертають люди зі скаргами, що «Молодим Регіоналам» не місце в держустанові», - сказав він.

Голова облради Валентин Вітер запевнив, що договір щодо оренди партійною організацією «Молоді Регіони» приміщення в корпусі історичного факультету СНУ вже розірваний.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Наболіло Показати IP 5 Березня 2014 15:07
І що з того, що виселили. Дуже актуальні проблеми області вирішували на сесії обласної ради. Краще б бюджет приймали. Дістали ці нові високопосадовці, нічого не робили, нероблять і небудуть робити, бо нездатні на щось важливе. Тільки вміють що кричати в громофони та ходити п'яними по центру міста... На вулиці війна може розпочатися, а вони молоді регіони виселили з приміщення, і кого туди посадять, можливо зроблять приймальню Маї - нового прокурора. Ганьба!!!
нетенаболіло до Наболіло Показати IP 5 Березня 2014 15:09
Розуйте очі відкрийте серце змінюйтесь не тормозіть панове полішуки-пристусуванці
До нетенаболіло до нетенаболіло Показати IP 5 Березня 2014 15:14
Ми очі вже давно відкрили на нову владу, шкода що ви ще цього не усвідомили. шкода вас. А ви такі ж полішуки-пристосуванці як і ми. Подивимося як будуть керувати.
юля Показати IP 5 Березня 2014 15:07
пирожок у розшуку - його чекають чечени...
Яна Показати IP 5 Березня 2014 15:12
Молоді регіони самі розірвали договір. До речі завжди поводили себе порядно. Хай Пирожик не приписує собі це як заслугу
До речі Показати IP 5 Березня 2014 15:14
А чому всі їм тільки ярлики вішають. Треба віддати належне, ця організація була найактивнішою в області
з Горохова Показати IP 5 Березня 2014 15:16
...і дітей з інтернату в Адреналін безкоштовно возили...
До Яни Показати IP 5 Березня 2014 15:17
Підтримую. Молоді регіони робили хорошу справу, підтримували ветеранів І діток вони підтримували. молодці. Хорошу справу робили
Вася до До Яни Показати IP 5 Березня 2014 15:22
Ты троль, иди троль свою паРАШУ!
До васі до Вася Показати IP 5 Березня 2014 15:30
Знову переконалася що вася це діагноз
Дівка Показати IP 5 Березня 2014 15:39
Хлопці і дівчатка з Регіонів були молодці!!!!! Постійно відвідували хворих діток! Хоча, ці придурки-фашисти хіба це розуміють??? Тільки серце нормальної людини не залишиться байдужим до таких бід!
Анонім до Дівка Показати IP 5 Березня 2014 17:23
А Ви ходили????? Я знаю масу людей які просто допомагають діткам і не відписуються кругом. Не хвалять себе хороших, зате чесно звітуються за кожну копійку яку їм вдалось зібрати. Почніть з себе, зробили добре мовчіть... кому треба сам про це розкаже іншим.
Прислухайтесь Показати IP 5 Березня 2014 15:41
Довбодятли! Які актуальні питання розгядають! Зараз вибухну від гніву!
Qwert Показати IP 5 Березня 2014 16:52
А скільки ще молодої регіональної порослі лишилось на кожному поверсі ОДА - сотні!
Анонім до Qwert Показати IP 6 Березня 2014 20:08
Нічого ЗАРАЗ ПОНАХОДЯТЬ ЗА КВОТОЮ БАТЬКІВЩИНИ СВОБОДИ І УДАРУ - В КОГО РОТ БІЛЬШЕ НА СЦЕНІ МАЙДАНУ ВІДКРИВАВСЯ. ВОБЩЕМ ЯК КАЗАЛА ЮЛЯ "затяніть пояси". Вот так.
До Qwert Показати IP 5 Березня 2014 17:07
Маєте наувазі професіоналів які чесно та сумлінно виконували свої професійні обов'язки??? Краще зверніть увагу на тих хто сидить і ходить на першому поверсі ОДА. На тих хто зробив із вищого виконавчого органу влади в області притон для бомжів та зеків.
молоді регіони Показати IP 5 Березня 2014 19:22
З приміщення були викрадені цінні речі: ноутбук, електрочайник, меблі((
Анонім до молоді регіони Показати IP 5 Березня 2014 20:50
Напевно все купили за свої кошти((((((
петро Показати IP 5 Березня 2014 22:00
все, що нажито непосильним трудом все вкрали
Химера Показати IP 13 Березня 2014 00:45
Молоді регіони це організація і за роботу потрібно звітувати!!! Вони нікого нізащо не агітували,а просто робили добрі справи , а висновки мали робити люди самі!!!! Молоді працівники в ОДА, РДА ,,, які мають відношення до "МГО МР" або просто прийняті в період роботи ПР це молоді спеціалісти, які набули вже досвід і ви хочете їх знайти і замінити неосвідченою молоддю із інших партій- просто брєд !! Війна не в Криму а на Волині почнеться бо в нормальних людей уже починають здавати нерви!!!! ВИ ПЕРЕСТАНЬТЕ гадити і почніть допомагати ближньому тоді може щось ЗМІНИТЬСЯ!!!!!!!!!