USD 27.4 27.7
  • USD 27.4 27.7
  • EUR 31 31.35
  • PLN 7.1 7.22

Хто увійде до люстраційного комітету на Волині

Самооборона Майдану Волині, спільно з Правим Сектором, Автомайданом та Громадським сектором ініціювали створення Комітету Громадської Люстрації, повідомили у соцмережі громадські активісти.

До Комітету Громадської Люстрації мають увійти 7-15 членів. Кандидати в Комітет мають відповідати наступним критеріям:

1) не бути посадовою особою органів влади та організацій, що підлягають люстрації, або депутатом будь-якого рівня на даний час;

2) не бути членом будь-якої політичної партії;

3) не бути адвокатом, працівником судових або правоохоронних органів;

4) не мати судимості;

5) не бути причетним до жодних корупційних справ (використання службового становища, хабарництво, відмивання коштів та інше);

6) стиль життя повинен відповідати офіційним доходам;

7) мати вищу освіту;

8) користуватися суспільним авторитетом та довірою в громаді;

9) відповідати люстраційним критеріям, визначеним в Декларації про громадську люстрацію.

Громадські активісти просять громадськість долучитися до обговорення кандидатів. Пропозиції можна надсилати на адресу:[email protected]
Загрузка...
Коментарів: 20
ОЛЕГ Показати IP 11 Березня 2014 12:07
ПРАВИЙ СЕКТОР ПОЧАВ ЗАЙМАТИСЯ ГРАБЕЖЕМ.БУВ ВИПАДКОВИМ СВІДКОМ ЯК ПРЕДСТАВНИК ПРАВОГО СЕКТОРА (ВИСТУПАВ НА МІТИНГУ ВІД НИХ) ВИМАГАВ У ВАЛЮТЧИКІВ ДЕКІЛЬКА ТИСЯЧ ВАЛЮТОЮ США НА РОЗВИТОК РЕВОЛЮЦІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІІ.
!!!!!!! до ОЛЕГ Показати IP 11 Березня 2014 12:15
Нічого страшного, якщо й допоможе . Він їх вимагав, мабуть, біля ЦУМа, а чому той там стоїть? У валютчика Ви не запитали?
Думай до !!!!!!! Показати IP 11 Березня 2014 12:20
А коли завтра до тебе "підійдуть" чи інших людей? Ти хоч уяву маєш про що пишеш? Чи мозок всім відшибло?! Ви жити як і в якій державі планує?
Катя до ОЛЕГ Показати IP 11 Березня 2014 12:16
Офіційну заяву з прізвищем хто вимагав надайте!!! Боротися починти портібно з себе!
Думай до ОЛЕГ Показати IP 11 Березня 2014 12:22
Писати не тут голослівно варто, а до органів влади, бо приховування злочину, породжує нові, більш тяжчі злочини. Як і безпредметне звинувачення.
Лучанин до ОЛЕГ Показати IP 11 Березня 2014 15:20
Це правда. я сам цей випадок бачив. Таких фактів було при мені особисто 7 випадків.
Комунист Показати IP 11 Березня 2014 12:35
А я видел как Правий сектор комсомолок насиловал и стрелял им в спину.))))
микола Показати IP 11 Березня 2014 12:36
Це ми проходили в 90-х. Правому сектору тоді було по 5-10 років від народження. Хай спитають батьків чим це закінчилося. Сила наштовхнеться на іншу силу і від неї загине. Тільки суди можуть виносити вироки. Змінювати потрібно систему, а не учасників в ній.
да Показати IP 11 Березня 2014 12:52
Цих валютчиків бандидатів в законі давно пора гнати в три шиї, а не говорити з ними. Якщо закон,то закон.Хоч би в цій галузі навести порядок.До нас не підійдуть,бо ми не були при владі ні за синіх, ні за червоних, а чесно правцюємо.Накрали, ділітесь.
аякже до да Показати IP 11 Березня 2014 13:42
"ні за синіх, ні за червоних" - саме через таких і докотились. А тепер, коли чужими руками все зроблено, вилазать і підгавкують. Ви ще гірші ніж регіонали - гірше від ворога це прихований ворог. Такщо не заспокоюйтесь, ще і таких як ви люстарція торкнеться, почекайте.
віто Показати IP 11 Березня 2014 13:01
А по суті статті? Створення такого громадського органу - важлива можливість для кожного громадянина впливати на склад майбутньої виконавчої влади, а це найважливіше зараз. Поки ми тут човпемося в коментах, різного роду чмошники з минулої влади та навколовладних структур, бандюки, що стали "иоважними бізнесменами", вже обговорюють та вирішують, хто яку посаду займе. Так що не будьте байдужими, вносьте свої пропозиціїї та кандидатури. Сьгодні майбутнє дійсно залежить від кожного з нас. Якщо це читають ті, хто створює цей комітет, пропоную надрукувати та обговорити його склад.
Ворона і сир Показати IP 11 Березня 2014 14:37
Впливати на .... які Ви наївні?
Петро Показати IP 11 Березня 2014 16:51
Так, цілком підтримую критерії оцінки люстраторів, але знову виникає велике ???????????, На мою думку членами обласної люстрації має бути мінімум 30 людей, обовязкового з кожного району і професіонали по галузям області, а в районах мінімум 15 з такимиж критеріями.
цікаво Показати IP 11 Березня 2014 18:28
а хто буде вибирати і затверджувати люстраторів? Для них також необхідно виписати та затвердити критерії та порядок відбору. І так і далі і дійдем до маразму. Не потрібно видумувати велосипед. Вже давно в світі застосовуються загальні критерії та вимоги для прийому на конкретну посаду. Просто необхідно їх впровадити на законодавчому рівні з урахуванням наших реалій (і щоб вони були обовязковими для всіх, незалежно від членства в партії). І тоді не потрібно ніяких люстраційних комітетів з незрозумілими поноваженнями та їх членами. А то створюємо ще одну бюрократичну структуру з корупційними можливостями.
Віктор! Показати IP 11 Березня 2014 20:16
А чому саму Комітету Громадської Люстрації 10-15 чоловік не пройти затвердження через Волинський майдан, або люстрацію???? Чому вони самі себе обирають? Це справедливо???? Я, наприклад, або хтось інший теж можу створити групу під будь якою назвою і буду "права качати" вирішувати долі людей!!!! Рідні з себе спочатку почніть, себе "пролюструйте"!!!!!!! Чому народ такий примітивний?????? Вірити названій "владою"!!!! Хлопці Ви хто?????
Іван мерзляков. до Віктор! Показати IP 14 Березня 2014 21:58
то створи.чого тут нюні пускаєш. створи і люструй люстрацію. багато тут сопливих таких як ти.
ДО ВСІХ Показати IP 11 Березня 2014 20:40
Скоро Янукович і Ко їх самих пролюструє.Залишилось чекати небагато.
Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 14:03
Замість того щоб тут Коментувати ті чи інші події, краще б їхали на підмогу нашим братам у східній Україні.Мо ядумка така:поки ми тут люструємо і міняємо одних на інших, Нашу країну помаленьку відрізують, самі знаєте де.Треба їхати на схід інакше Москалі прийдуть знову. Мене дивує те як наш український народ швидко забуває нещодавні події, та мириться з тими вбивствами на сході У., що відбуваються зараз. ШАНОВНІ ЗНАЮЧИ ІСТОРІЮ УКРАЇНИ - МИ ВИГНАЛИ МОСКАЛЬСЬКОГО ЗРАДНИКА, АЛЕ НЕ ВИГНАЛИ.Хто хоче долучитись до поїздки на схід, вкого кільце не жме -підтягуйтесь.Вдаримо по сепаратистам -Нашим народним духом та силою.НА ВЛАДУ НАДІЯТИСЬ НЕМАЄ ЧОГО.ВЕСЬ ПЕРЕВОРОТ ЗРОБИВ НАШ СЛАВНИЙ НАРОД, А НЕ ТІ КЛЕРКИ, ЯКІ ЗАРАЗ В ПАРЛАМЕНТІ ДАЛІ СОПЛІ ЖУЮТЬ.СЛАВА УКРАЇНІ. [email protected] пишіть
Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 14:03
Замість того щоб тут Коментувати ті чи інші події, краще б їхали на підмогу нашим братам у східній Україні.Мо ядумка така:поки ми тут люструємо і міняємо одних на інших, Нашу країну помаленьку відрізують, самі знаєте де.Треба їхати на схід інакше Москалі прийдуть знову. Мене дивує те як наш український народ швидко забуває нещодавні події, та мириться з тими вбивствами на сході У., що відбуваються зараз. ШАНОВНІ ЗНАЮЧИ ІСТОРІЮ УКРАЇНИ - МИ ВИГНАЛИ МОСКАЛЬСЬКОГО ЗРАДНИКА, АЛЕ НЕ ВИГНАЛИ.Хто хоче долучитись до поїздки на схід, вкого кільце не жме -підтягуйтесь.Вдаримо по сепаратистам -Нашим народним духом та силою.НА ВЛАДУ НАДІЯТИСЬ НЕМАЄ ЧОГО.ВЕСЬ ПЕРЕВОРОТ ЗРОБИВ НАШ СЛАВНИЙ НАРОД, А НЕ ТІ КЛЕРКИ, ЯКІ ЗАРАЗ В ПАРЛАМЕНТІ ДАЛІ СОПЛІ ЖУЮТЬ.СЛАВА УКРАЇНІ. [email protected] пишіть
Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 14:06
Скоро наших жінок почнуть гвалтувати та казати, що то робота українських націоналістів.ІСТОРІЯ РОВТОРЮЄТЬСЯ.