USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Українцям можуть дозволити безвізовий в’їзд до США протягом 90 днів

7 Березня 2014 13:51
Перетнути американський кордон без візи та перебувати на території США протягом 90 днів – тепер це може стати реальністю для кожного українця.

Аби навідати американців, достатньо буде мати при собі лише закордонний паспорт, - інформує офіційний сайт Білого дому.

Так, в уряді США намагаються запропонувати нову петицію. ЇЇ суть – дозволити громадянам України перетинати кордон із США без візи. Таким чином, перебувати на території Америки українцям обіцяють протягом 90 днів.

До слова, петицію опублікували 26 лютого, її термін закінчується 28 березня. До цього часу потрібно зібрати 100 тисяч підписів, зареєструвавшись на сайті.

За станом на 13:35 7 березня зібрали лише 3 тисячі 855 підписів, тож залишилось не мало й не багато - 96 тисяч 145 підписів.

«Ця перевага для українців означатиме нашу дружбу з Україною. Ми хочемо показати, що вчинили саме так, щоб хоч якось допомогти їм», - пише прес-служба Барака Обами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
guest Показати IP 7 Березня 2014 14:16
https://petitions.whitehouse.gov/petition/allow-ukrainian-citizens-90-day-entrance-usa-passport-without-visa/m0BDgkb5
Ctkby Показати IP 7 Березня 2014 14:24
Кто бы сомневался, скоро будем учить английский
НЕЛУЧАНИН до Ctkby Показати IP 7 Березня 2014 16:35
а ти думав с рускім все життя прожити ?
Ася Показати IP 7 Березня 2014 14:46
Не продавайтесь люди за гамбургери американські! Не за те стільки людей життя поклало!
Волиняка до Ася Показати IP 7 Березня 2014 14:56
А що за те щоб Росія відібрала по частинах починаючи з Криму пів України ?
Хтось до Ася Показати IP 7 Березня 2014 15:16
А за що стільки людей життя поклало? За те, щоби Росія вводила на нашу терирорію війська, плюндруючи нашу незалежність?
Ася до Хтось Показати IP 7 Березня 2014 15:57
Америка та ЄС вас кормить псевдо візами - а ви ведетесь як дурні! І доречі, не Росія розколола нашу державу - а ті хто кричав "москаля на ножі"!
НЕЛУЧАНИН до Ася Показати IP 7 Березня 2014 20:09
рашка розколює Україну не одну сотню років
НЕЛУЧАНИН до Ася Показати IP 7 Березня 2014 16:39
гамбургери - це краще, як рускіє щі
Приіхали Показати IP 7 Березня 2014 14:57
Як завжди
Мв Показати IP 7 Березня 2014 15:04
ще б добре було,.... щоб лідерів Правого сектору, Сашка білого та декілька майданутих забрали туди на ПМЖ.... ми тільки раді будем !!!!
New York New York Показати IP 7 Березня 2014 15:12
Класно! Давно хотів поїхати на екскурсію! УРРААА!!
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 15:45
повна несинітниця,ніколи цього не буде,збирати підписи можна,але ніколи американьці не пустять до себе 46000000 голодних,вони і не бідним не всім візи дають.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 16:40
так таких як ти безграмотних і не пустять
777 до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 19:36
так бажаючих туда поїхати точно не 46 млн..... !!! літак не всім то по кишенні !!!
до анонім Показати IP 7 Березня 2014 15:57
шановний чи шановна ви так "мілко літаєте" моя сімя та дуже багато знайомих ті що можуть собі полетіти до америки в нас жодних проблем не будо найголовніше це знання мови та мета перебування та. а ваші слова- повна несинітниця,ніколи цього не буде,збирати підписи можна,але ніколи американьці не пустять до себе 46000000 голодних,вони і не бідним не всім візи дають це для тих хто сидить дома і зїздити саме банально в карпати боїться.
Аня до до анонім Показати IP 7 Березня 2014 21:02
"в нас жодних проблем не будо",-не всем так везет как вам и вашим знакомым.многих туда не пускают,боятся что там останешься.не дают визу и всё.собираешь кучу документов,а без причины не дают и всё.либо,многим моим друзьям не дают повторно.раз съездил,а второй раз не пускают.а,если еще и не женат,не замужем,и молодых годов,то еще проблемней.
Москаль Показати IP 7 Березня 2014 16:02
Давай, давай . Флаг в руки и билет в одну сторону. Ярошу уже выписан, остальным бендерам альтернатива - США, дерьмо за ниг-ми убирать. Поможем.
865 Показати IP 9 Березня 2014 07:18
Ах ти москальська мор..а їдь в свою москляндію ніхто не тримає, а ми в ес і Америку хочемо, де люди живуть а не існують