USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

93% - за приєднання до Росії. Екзит-пол

16 Березня 2014 20:15
У Криму 93% учасників референдуму проголосоували за приєднання українського півострова до Російської Федерації.

Такі дані екзит-полу оприлюднив Республіканський інститут політичних та соціологічних досліджень, - повідомила Українська правда.

Результат опитування може бути вірогідним, адже більшість українського та кримсько-татарського населення проігнорували референдум у Криму. Головне керівництво України ще до початку референдуму оголосило, що не визнає його. Євросоюз і США також не визнають результатів недільного псевдоволевиявлення на півострові.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Бульба Показати IP 16 Березня 2014 20:39
1. В действующей Конституции Украины закреплен принцип прямого действия конституционных норм 2. статус и полномочия Автономной Республики Крым определяются отдельным разделом Конституции Украины - Разделом X , Статья 138 которой - "К ведению Автономной Республики Крым относится:" гласит: 2) организация и проведение местных референдумов; До сих пор все, происходящее в Крыму находится а правовом поле Украины (в отличие от постоянно происходящего в Киеве и остальных регионах Украины), поэтому, если рассматривать с правовой точки зрения - совершенно непонятны истерика и нагнетание ситуации вокруг референдума. Ну, а Статья 4 Конституции Крыма должна ОЧЕНЬ понравиться т.н. "украинскому гражданскому обществу", своей деятельностью декларирующего стремление к построению на Украине именно такого - гражданского общества: "1. Конституция Республики Крым является Основным Законом гражданского общества и государства, обладает верховенством и высшей юридической силой. Прямое действие ее норм и предписаний обеспечивается государством. 2. Законы, иные государственные акты, противоречащие Конституции Республики, не имеют юридической силы". Так что, крымчане - в добрый путь!
Корінний лучанин до Бульба Показати IP 16 Березня 2014 21:45
"Так что, крымчане - в добрый путь!" - Було б смішно, якби не було б так сумно! Добрий це путь чи ні, покаже час. А самі кримчани ще будуть жалкувати, ЗРАДНИКІВ НІДЕ НЕ ПОВАЖАЮТЬ!!! ПУТІНУ не кримчани потрібні, а дещо більше!
Анонім до Бульба Показати IP 17 Березня 2014 01:49
Ви не зовсім праві. Так до відання АКР належить проведення МІСЦЕВИХ референдумів. Проте, в статті 73 Конституції України чітко написано "Виключно всеукраїнським референдумом вирішуються питання про зміну території України". Однак всім посадовцям, що зараз прийшли до влади, не зайвим було б почитати статтю 37 цієї ж Конституції. Крім того, зміни до конституції також вносяться через всеукраїнський референдум, а не за 48 годин на вимогу опозиції.
до картоплі Показати IP 16 Березня 2014 20:52
а якого художника рассєя ввела до твого псевдореферендума війська зі своєю новою піксельною формою. де це вказано конституцією??? коли московіти хвалилися своєю піксельною формою, якої нема ні в кого!
SVV Показати IP 16 Березня 2014 21:28
Тому що, проголусовало 93% росіян, а Українці зовсім не прийшли
Анонім Показати IP 16 Березня 2014 21:36
Теперь на заработки полишуки будут ездить в крым )а смотри восток отойдет так и туда ездить будут
Полышук до Анонім Показати IP 16 Березня 2014 22:09
Отойдёт восток отойдет... У нас Полишуков в 30-е годи закон о трёх колосках не действовал и голодомора у нас небыло и востоку Мы помагали, а вы идите, идите. Они опять на вас наплюют, голодом, не дай Бог, затравят, через лет 100 оп'ять от них убежите, а еще через 50 - скажете "А голодомора небыло, нас руссььькие любютъ и мы русьькие" и что там еще.. РАБЫ!
Оксана Показати IP 16 Березня 2014 21:56
Кримчани молодці. Зробили правильний вибір. Фашизм не пройде. Бий бандерівську нечисть і намаль!
Пётр до Оксана Показати IP 16 Березня 2014 22:02
Отцы победили - и мы победим!
там до Пётр Показати IP 17 Березня 2014 04:25
Твої "отцы пид орасы и ты пид орас'.
SVV до Оксана Показати IP 16 Березня 2014 22:19
Половина кримчан навіть поняття не має хто такий Бандера!!!
Оля до SVV Показати IP 17 Березня 2014 04:16
И хорошо,что не знают:-)
Анонім до Оксана Показати IP 16 Березня 2014 22:23
Слава Криму і кримчанам-геть бандер.шкода що полішуки сидять тихо-тихо -скоро нам прийде п...ц.І схід відділиться і хай керують майдауни від Києва до Львова.
Корінний лучанин до Оксана Показати IP 16 Березня 2014 22:23
ДАВАЙ- ДАВАЙ-ДАВАЙ лохмать бабушку! Може й ти до них поїдеш бо там ПОКРАЩАННЯ настають із приходом "РУССКО- ПУТИНСКОЙ" власті, а тут тобі жити не дають бандерівці і прочая і прочая ... ТАМ ТОБІ БУДЕ ДОБРЕ, ТАМ ХОРОШО!
Я до Оксана Показати IP 17 Березня 2014 04:21
Ну ти і курва! Ти у якому сні фашистів побачила? Випадково не на кацапських каналах? Так у них 'за главного' валодька путлер-ще той андон недомірок.
Партія 5-10 Показати IP 16 Березня 2014 22:36
Простий вихід і завершення війни: http://www.youtube.com/channel/UC7IkW1jdMEZNIILyf0DncAw
Крым Показати IP 16 Березня 2014 22:46
У нас праздник-"День независимости от незальожности". До конца года от Украины останутся одни лохмотья.
Корінний лучанин до Крым Показати IP 16 Березня 2014 22:54
МИ тобі лохмотья отдадім!
Крым до Корінний лучанин Показати IP 16 Березня 2014 23:16
Да, что вы можете? 3.14здеть?-и только! Государство про--рали, все хозяйство тоже. Гастарбайтеры(ваши казаки) у нас в Крыму за гроши горбатятся-дома работы нет. Вот когда на заработки к вам ездить будут-тогда, может, и будет разговор на равных...может. А так западенци только трепаться умеют. Вы часто говорили-"Чемодан, вокзал, Россия". Мы так и сделали. А в чемодане Крым прихватили. Попробуйте забрать у России. МЫ ДОМА.
Анонім до Крым Показати IP 16 Березня 2014 23:19
Може це Кононович?
Анонім до Крым Показати IP 16 Березня 2014 23:21
Це не гостарбайтери, люди, які знімають квартири в криму для відпочинку, там не дорого, я в нас на Світязі.
Абха-мутух до Крым Показати IP 16 Березня 2014 23:23
Тепер Хтось буде гастарбайтером відбудовувати чукотський пролив і новий автошлях в Аляску через Тундру.
Абхазія до Крым Показати IP 16 Березня 2014 23:31
До вас їздити вже навряд чи хто буде, бо смисл туди їхати тепер такий самий, як в Абхазькі Гагри. Їх вже Русские врятували. Тепер Абхазців гасторбайтери не турбують, туристи не турбують, грузини-фашисти також не турбують, бо їм є чим занятися, ну і звичайно путін їх не турбує, ВІРНІШЕ - ЦЕ ВОНИ НЕ ТУРБУЮТЬ ЙОГО, БО ВЗЯВ ЩО ХОТІВ З НИХ І ЗАЛИШИВ "Незалежними".
Крым до Абхазія Показати IP 16 Березня 2014 23:45
Проигрывать никто не любит. А, "титульная"нация проиграла. Имейте мужество признать факт. Развалить такую страну, как Украина, это надо иметь талант. УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТИ. Спивучие вы наши.
рахат-лукум до Крым Показати IP 16 Березня 2014 23:50
Украина пусть имеет мужество признать что она проиграла Крым, а Крым пусть имеет мужество стать теперь Абхазией. Желаю Вам что бы это было не так.
лучанин до Крым Показати IP 17 Березня 2014 04:34
Скоро ти паморок дупу собі кусати будеш від своэї 'независимости'. Ну а поки онаніруй тихенько на свого фашиста-карлика-ліліпутлера.
житель до лучанин Показати IP 17 Березня 2014 07:31
так ідь в росію до себе і там живи ти не лучанин ти кацап
Ластівкіне гніздо Показати IP 16 Березня 2014 22:51
Можливо буде виглядати так. Згадайте Русьькіє Ви наші, і нашу допомогу Вам при голодоморі, і викорінення ваших думок про те, що ви можите бути лише рабами, і йдіть в свою РАСІЮ МАТЬ, тільки не вертайтеся до нас кожні півстоліття. А от і Крим http://www.youtube.com/watch?v=_e79SnpzRD0
Корінний лучанин до Ластівкіне гніздо Показати IP 16 Березня 2014 22:57
Та в тому й справа, що добро швидко забувається!
Проросійським тролям Показати IP 16 Березня 2014 23:32
Ви навіть не шістки у колоді Путіна. Так, дрібнота. )))
жах Показати IP 17 Березня 2014 09:08
Які ви злі, не дарма з вами ні схід, ні південь жити не хоче