USD 27.7 27.95
  • USD 27.7 27.95
  • EUR 31.5 31.8
  • PLN 7.2 7.35

Азаров подав у відставку. ДОПОВНЕНО

Прем’єр-міністр України Микола Азаров подав у відставку. Про це повідомляє прес-служба Кабміну, - повідомляє "Українська правда".

Голова Верховної Ради Володимир Рибак оголосив перерву в Раді на 30 хвилин, а пізніше продовжив до 12.00.

"З метою створити додаткові можливості для суспільно-політичного компромісу, заради мирного врегулювання конфлікту, прийняв особисте рішення просити президента прийняти мою відставку з поста прем'єр-міністра", - йдеться у заяві Азарова.

"Конфліктна ситуація, яка склалася в державі, загрожує економічному і соціальному розвитку України, несе в собі загрозу всьому українському суспільству і кожному громадянину", - зазначив він.

"Уряд під час протистояння робив все для мирного розв'язання конфлікту. Ми робили і робимо все, щоб не допустити кровопролиття, ескалації насильства, порушення прав громадян. Уряд забезпечував функціонування економіки і системи соціального захисту в екстремальних умовах", - зазначив він.

"Проте, гострота і небезпека конфлікту для наших громадян, для долі України вимагають додаткових відповідальних кроків", - додав він.

При цьому Азаров вважає, що "приймав рішення і брав на себе відповідальність в інтересах народу України".

"І тому можу чесно дивитися в очі кожному громадянину нашої держави, кожному співвітчизнику", - зазначив він.

"Сьогодні найважливіше – зберегти єдність і цілісність України. Це набагато важливіше, ніж будь-чиї особисті плани чи амбіції. Саме тому я прийняв це рішення", - додав він.

Згідно із Конституцією, відставку Прем'єра і всього уряду має прийняти президент. Уряд, відставку якого прийнято президентом, за його дорученням продовжує виконувати свої повноваження до початку роботи новосформованого Кабміну, але не довше ніж шістдесят днів.
Загрузка...
Коментарів: 19
Азарову Показати IP 28 Січня 2014 10:33
Якщо це првда, то дуже жаль. Ви багато зробили для України. Колись народ це зрозуміє, але буде пізно...
Фанату Азарова до Азарову Показати IP 28 Січня 2014 10:39
Лікуйся..
Петро до Азарову Показати IP 28 Січня 2014 11:16
Що саме він так багато зробив для України, почитай на Українській правді http://www.pravda.com.ua/articles/2014/01/28/7011090/
забужанин до Азарову Показати IP 28 Січня 2014 11:20
вашу позицію не підтримую, але крок зроблений у правильному напрямку, давно пора....
Почитай! до Азарову Показати IP 28 Січня 2014 12:27
http://www.pravda.com.ua/articles/2014/01/28/7011090/
Волиняка Показати IP 28 Січня 2014 10:34
Це бімба
волинянин до Волиняка Показати IP 28 Січня 2014 13:42
В вагіні бімба
Волиняка до волинянин Показати IP 28 Січня 2014 15:54
Волінін у віс відсітні чіства гімору.
Алік Показати IP 28 Січня 2014 10:43
да це розумна і мудра людина. А кого хто запропонує розумнішого?
Вік Показати IP 28 Січня 2014 10:45
люди виховані і розумні. А крикунів нам не треба вони все трощать і б"ються кров проливають люди за їхню наглість і звірство.
та Показати IP 28 Січня 2014 10:46
запропонуємо Аліка.
писакам за владу Показати IP 28 Січня 2014 11:01
Да жаль націю на мою думку повні диграданти ті хто підтримуе цю так звану владу! А кілька взігалі піндоз і ти алік тіж!
ОВОд Показати IP 28 Січня 2014 11:15
ПРофесіонал завжди залишається професіоналом.
ZOT Показати IP 28 Січня 2014 11:27
А хто схоче та зможе краще покерувати економічним процесом в державі, щоб призупинити кризові явища в державі, які набувають маштабності у звязку революційними та ін. процесами в країні? Цуцинюк? Тягнибик? Клічко? Запропонуйте кращих! А якщо в когось з них невдасться, того народ розітре як крейду по асфальту?!
гость Показати IP 28 Січня 2014 11:50
хай би мову краще вивчив такий розумний
ТАРАС до гость Показати IP 28 Січня 2014 12:36
При чому тут мова? Та й зрештою не всі "апазіціанери" розмовляють чистою українською.
Патріот Показати IP 28 Січня 2014 12:43
А що раньше Азіров не міг сам прийняти таке рішення чи духу не хватило клоуну ?
ага Показати IP 28 Січня 2014 14:29
Гаспідар нехай гаспідарує в своїх торфяниках
ТАРАС до ага Показати IP 28 Січня 2014 15:49
Сам ти гаспідар, а Микола нормальний керівник.